Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle


DebeliZmaj

fala fala ...
sta da radim.. taman uzeo motor i sjebalo mi se oko
izgoreo sam ... prekljuche kontrola dobio OK ocenu
radnim danima sam kuca poso zzz... :D
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

nego izbacio me iz takta kurs danas... sta koji q ima pada kad treba bude plata...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika

Jeste vala, skace izmedju 1. a kad dodje prvi pada kao blesav
jos jebeni dolar pao za vise od 10din za zadnjih par meseci

Kostić

dokle god je takvih mudraca koji misle da je prevozno sredstvo hobi, biæe istih mudraca, koji æe da plaèu na tuð grob.

motor nije hobi, nego je prevozno sredstvo.

bicikl nije hobi, nego je prevozno sredstvo.

automobil nije hobi, nego je prevozno sredstvo.

govnarski pomodari kvare javnost, kada svoje subjektivno ¾ele da prika¾u kao objektivno.

auto-moto sport je hobi, a to je drugi pojam.

ati debeli èmaru, sve jesi, samo nisi sportista (ako se u sport ne raèuna podprcavanje i fino podjebavanje na mre¾i. tu si ¹ampion)

mali_zmaj

Meni je motor upravo to hobi!! Sredstvo sa kojim trosim slobodno vrijeme,koje mi sluzi za opustanje,razbibrigu,lijecenje zivaca i skretanje misli sa dnevnih i zivotnih problema!

A auto mi je prevozno sredstvo!!
jin-jang

Glava Dole

Meni i jedno i drugo... ne bas hobi s obzirom da je trenutno i jedino prevozno sredsvo, ali i jeste s obzirom da je auto cisto prevozno sredstvo koji mi ne ispunjava srce nego eto... cisto potreba kao i autobus, kao i taxi... dok je motor takodje prevozno sredstvo, zavrsava mi i inace posao ali usput i sa uzivanjem... makar krenuo i do prve prodavnice srce ce mi biti puno na motoru, niko mi ne brani da se malo izdivljam i napunim sebi baterije koje napajaju raspolozenje usput :) 3 u 1 dakle... hobi, prevozno sredstvo, igracka za smirenje :)

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

ne sjeba¹e mi ni¹ta. boli mene kurac kako æe ko da gleda na i¹ta, samo dok ne poène da jede govna kako je ne¹to ovo ili ono, jer. ni¹ta nije globalno osim ove lopte na kojoj sedimo. jedino je ona samo okrugla.

DebeliZmaj

Ccc...
Kakav recnik ...
i koliko filozofije za izdrzavano lice da ne kazem socijalni slucaj ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Ostoja

Citat: kosta66 poslato 30 Jun, 2017, 19:47
ne sjeba¹e mi ni¹ta. boli mene kurac kako æe ko da gleda na i¹ta, samo dok ne poène da jede govna kako je ne¹to ovo ili ono, jer. ni¹ta nije globalno osim ove lopte na kojoj sedimo. jedino je ona samo okrugla.

Nije okrugla, nije, pogre¹no su te uèili, lièi na drugo geometrijsko telo, ne ba¹ na kuglu...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Glava Dole

Varate se obojica... ravna ploca je :)

Ostoja

Bravo..
E neka si nam rek'o...

[thumb_up] [thumb_up]

Na leðima kornjaèe ili na leðima tri slona?
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Glava Dole

Ne znam, nisam uradio domaci o coveku kojeg su zapalili na lomaci [rofl]

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 30 Jun, 2017, 18:55
Meni je motor upravo to hobi!! Sredstvo sa kojim trosim slobodno vrijeme,koje mi sluzi za opustanje,razbibrigu,lijecenje zivaca i skretanje misli sa dnevnih i zivotnih problema!

A auto mi je prevozno sredstvo!!
Od februara do januara, èim je lepo vreme i ne moram da vozim vi¹e od jedne osobe ili ne znam ni ja koliko tereta, auto ne palim... Nekad proðe i dve nedelje... Kakav crni hobi... Na milion dru¾enja sam i¹ao kolima, nikad mi nije bilo ¾ao. Lep¹e je motorom uvek. Hobi... Sva¹ta... ;D Stvarno ste èudni vi ¹to vozite po gradovima bez gu¾vi... Ili ovaj Petar, k'o da mu je kaciga bez vizira kao Kostina pa ne mo¾e da vozi jer mu je pukao kapilar u oku, ako je preko 21 stepen napolju previ¹e toplo, ako je ispod 20 previ¹e hladno... Mo¾da je nekome hobi... Kad je preko 35 stepeni vi¹e volim klimu, ako je ispod -10, grejanje...

Kostić

svima p ominus. kako mi znamo, dal je ravan, dal je okrugla, dal je u obliku kurca, ko ¹to reèe jedan moj poznanik. niko ne zna kako zemlja izgleda. onaj ko bude vido sa svoje oèi, on æe da zna. al ¹ta god reko, neko æe da mu veruje, neko neæe.

debeli, mogu ja da budem i fin, al me ne¹to ne vuèe. lep¹e mi je ovako izvorno. a i ne¹to ne volim fine ljude, obièno kad ih niko ne vidi i ne èuje, budu katastrofa ne¹to.


Lazic

Nisi nikad video satelitsku navigaciju...?

Kostić

jesam, ali ja verujem iskljuèivo u ono ¹to: vidim, èujem, osetim, do¾ivim. sve ostalo mo¾e da bude istina, a mo¾e i da ne bude.

inaèe, kad neko ka¾e, meni je motor hobi, to je okej. naravno.

al kad neko ka¾e, skup je to hobi, ako nema¹ pare, nemoj da vozi¹, to je za da ednostavno iskulira¹, zatvori¹ prozor sajta na kome obitava¹ sa takvim prilikama. jer upu¹tati se u konverzaciju sa takvoim likovima je besmisleno, al kad ti redovno tako bodu oèi, ne mo¾e¹ da oæuti¹, a to je mana. mane se nabloje leèe kad zatvori¹ iks u æo¹ku i de¹ da ¾ivocka¹, bez da te smaraju razni oblici raznih biæa

Lazic

Sa takvim stavom nikad od tebe nauènik... ;D

Navigacija je moguæa jedino ako je zemlja okrugla i ako je vreme relativno... A navigacija radi... I to radi fenomenalno... Ako nisi u nekom kanjonu... ;D

Kostić

upravo si dokazao moju tvrdnju, pa ne moram da ti obja¹njavam :)

inaèe debeli zmaje, sreæa pa je izdr¾avano lice jebalo kad je trebalo da se jebe, pa iza sebe ostavilo ne¹to ¹to æe da ga izdr¾ava. za razliku od tebe. ja bar imam èemu da se radujem pod stare dane, jebiga.