Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Citat: kosta66 poslato 29 Jun, 2017, 14:14
meni je vala puko kurac sa tom murijom. nikom ni¹ta nisam napakostio, nikog nisam ugrozio, a uvek sam kriv. ovaj put ne idem kod sudije, neka me apse (da se unese u dosje kod ovih, ¹to nas nadgledaju) ¾ivci su mi se mnogo otanjili. kad divljam pijan nigde ih nema, kad vozim ko jebena mrtva baba, stajem na svaki pe¹aèki, ne prelazim ogranièenje, uvek mi se nakaèe na leða. 50 godina. u jebenom usranom èaèku je bio saobraæajni kolaps od dva kilometara. radne ma¹ine na asfaltu, ne¹to su radili, sve stoji, pa neæu ja na motoru da stojim dva kilometara unazad i da poginem od sunca u opremi, majku im jebem da im jebem, nego æu polako - jebenih 10 na sat polako da proðem isto kao ¹to auto ima pravo da proðe bicikl, moped, motocikl bez prikolice. a de je na¹ao alkohol nemam pojma. jo¹ me napali da sam pro¹ao na crveno. koje crveno, ja ga ne vido. u toj jednoj raskrsnici je neki kombi skretao njegovo levo, mahno mi da proðem, ja pro¹o sa jebenih tri kmh na sat, jer je totalni kolaps.


sise jedne sisate!

idem u zatvor bre boli me kurèina!

ne dam vam pare pocrkajte

cek cek ...

zar tebi ortak od detinjstva jedan nije saobracajac ... i komsinica ti radi u muriji beshe ... i ...
ma ne nije bitno ... pa ti si bre okruzen pandurima a kukas na njih ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lone Wolf

Zrelo razmi¹ljam da vi¹e ne reg motor. A u kurac vi¹e.
Vozim kao nekad kao klinac, kad hoæu i gde hoæu. Tablica slu¾i samo za kazne, pa logika mi ne da.
Na lokalu æu svoje da èastim pljeskavicom a na dalje neæu ni da stajem, samo zviiiz.
Не може рај на земљи.

DebeliZmaj

Citat: Lone Wolf poslato 30 Jun, 2017, 10:07
Zrelo razmi¹ljam da vi¹e ne reg motor. A u kurac vi¹e.
Vozim kao nekad kao klinac, kad hoæu i gde hoæu. Tablica slu¾i samo za kazne, pa logika mi ne da.
Na lokalu æu svoje da èastim pljeskavicom a na dalje neæu ni da stajem, samo zviiiz.

zbog takvih uvode da ce moci te gadjaju sa onim gumenim sranjima da te obore sa motora...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

kad smo bili klinci, ¹utirali su nas sa tomosa jer su imali bemve. danas nisu nadmoæniji na tom polju. ja registrujem zbog eventualnog udesa, da mo¾e moje osiguranje da plati i da mogu da naplatim. da nije toga, kurac bi ga registrovao. meni je bilo lep¹e vreme kad smo se ¹utirali. bilo bi lepo da i danas to rade. recimo da ¹utne nekog pijanog na goldvingu sa aprilijom pa koj padne pao je ;D

debeli mraèi¹ do te mere, da æu da poènem da te ignori¹em. nemoj da kuka¹ na tuð grob, lepo ti je goran reko. idi prcaj ne¹to.

DebeliZmaj

Citat: kosta66 poslato 30 Jun, 2017, 10:49
debeli mraèi¹ do te mere, da æu da poènem da te ignori¹em. nemoj da kuka¹ na tuð grob, lepo ti je goran reko. idi prcaj ne¹to.


ne kapiram sta ja mracim ...
jebote ako nemate pare za reg nemojte vozite...
ne znam sta je ne jasno .. neces da radis = nemas pare = nemoj da vozis ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

megaidiot

Citat: DebeliZmaj poslato 30 Jun, 2017, 10:20
zbog takvih uvode da ce moci te gadjaju sa onim gumenim sranjima da te obore sa motora...
gumani metak u devijaciju nosa, proverene metode. ma laso ce da im daju, ili mrezu, vezu jedan kraj za auto i vataju.

Kostić


DebeliZmaj

mislim na one 40mm ... mine .. ali imash punjenje uglavnom sa suzavcem
ili sa gumenjakom.. e sad kao dobice neke patrone smanjenog punjenja ali
dovoljno da te obori sa motora.. usput sve sto izlomish prilikom pada ti si
kriv ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

Citat: megaidiot poslato 30 Jun, 2017, 10:52
Citat: DebeliZmaj poslato 30 Jun, 2017, 10:20
zbog takvih uvode da ce moci te gadjaju sa onim gumenim sranjima da te obore sa motora...
gumani metak u devijaciju nosa, proverene metode. ma laso ce da im daju, ili mrezu, vezu jedan kraj za auto i vataju.


i ti si gledo brzi i besni? ;D

Lone Wolf

Ako æe da se krljamo oni gumeni meci ja Madmax pa mo¾e.
Ionako mi dosadne vo¾nje, oprema, reg..
Не може рај на земљи.

Kostić

eh da su svi pièke ko debeli, ovaj svet bi bio divno mesto.... sreæa pa nisu ;D

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 30 Jun, 2017, 10:51
Citat: kosta66 poslato 30 Jun, 2017, 10:49
debeli mraèi¹ do te mere, da æu da poènem da te ignori¹em. nemoj da kuka¹ na tuð grob, lepo ti je goran reko. idi prcaj ne¹to.


ne kapiram sta ja mracim ...
jebote ako nemate pare za reg nemojte vozite...
ne znam sta je ne jasno .. neces da radis = nemas pare = nemoj da vozis ...

Jo¹ samo kad bi nekome bilo stalo do tvog mi¹ljenja ¹ta æe da radi ili ne... Jebote ako nemate pare za reg nemojte vozite... [facepalm]

Kostić

debelog zmaja treba da uguramo kod alviroviæa u televizor, da edukativno napla¹i klince kako æe murija da im lomi koske, da ih upucava, da ih ¹utira i slièno i da svojim primerom poka¾e, kako treba da izgleda i da se pona¹a svako ko vozi motocikl. onda mu treba dati tu silu koju neumorno spominje, da je primeni u praksi.

onda treba da im objasni da æe u zatvoru da ih jebe kunta kinte jer je on bio u isom pa sve zna i u sve se me¹a, ko dr oetker u sladoled.

na kraju debelog zmaja treba proglasiti za sveca i svevi¹njeg nam na¹eg uèitelja.

smorio sam se ovih dana na forumu od tebe debeli, za sve pare....

Lazic

Al' zato je sam pobegao iz MM grupe na Viberu... :D

megaidiot

Citat: Lone Wolf poslato 30 Jun, 2017, 10:58
Ako æe da se krljamo oni gumeni meci ja Madmax pa mo¾e.
40mm mine, minobacaci, samo da obuzdaju silne hiljade zlih motorista koji iako nemaju pare za registraciju,
delove i gorivo, bez problema non stop divljaju srbijom na svojim opakim masinama iz 1988.
zovite sinisu pavica da adaptiramo scenario za nase potrebe, "polude milojko" ce da bude veliki hit.

Citat: DebeliZmaj poslato 30 Jun, 2017, 10:54
usput sve sto izlomish prilikom pada ti si kriv ...
pa vec je tako.


Kostić

¹to ne pobegne i odavde .... da mo¾emo na miru da serendamo i lupetamo i glupiramo se ko sav normalan svet .... a da nas ne optereæuje taj bo¾ji dar od èoeka pznat kao debeli zmaj...  ;D

daj da mu naðemo neki poso de nema intrnet a ima plata od dve iljade evra, pa da mirujemo na miru .... ;D

megaidiot


DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 30 Jun, 2017, 11:12
Al' zato je sam pobegao iz MM grupe na Viberu... :D

ma dodao me covek a da nisam trazio .. video posle
brdo nekih poruka na viber i zasao ... jos samo mi treba
spam na telefonu ...

Citat: Laziæ poslato 30 Jun, 2017, 11:09
Jo¹ samo kad bi nekome bilo stalo do tvog mi¹ljenja ¹ta æe da radi ili ne... Jebote ako nemate pare za reg nemojte vozite... [facepalm]

rece lazic koga i deca blokiraju da ga ne slusaju ... :)
motori su skup hobi .. nemas kesa za isti nemoj se bavish istim ...
sad ce krenuo minusari ali niste realni ... hocete nestho sto kosta
a da ne platite ... i pritom bi da vozite da ne reg... i sebi pravis
rizik ... ma moze teraj ...


Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mrle

a ti si sve lepo platio, a ne vozi¹...

koj se moj gura¹ po moto prièi?

DebeliZmaj

jbg bio sam sprecen...
od vikenda eto me na moped :D
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell