Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

idanijel

Da neotvaram novu temu,dal cu puno cekati oko 18h od auto komande do Dordja Vajferta,ako neko zna od Beogradjana.il ce me izbaciti iz takta :( idem autom :'(

Slaninar

#23061
Banca Intesa - nisu hteli primiti uplatu novèanice evra na devizni raèun zato ¹to je "prljava"?!?!
Novèanica skroz ispravna, samo je bila malo po¾utela praktièno. U dve razlièite menjaènice je pregledali i nema nikakvog problema, usitnili mi, zamenili.
I¹ao s prodavcem da uplatim na raèun, zakomplikovali mi s tim sranjem, zlo. I ka¾u - ispravna je, ali politika na¹e firme je da ne prihvatamo ako ima fleku, prljav¹tinu, ili ako je i malo zacepljena?!? "Idite u drugu banku, menjaènicu, neæe Vam praviti problem"!?!?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

megaidiot

a znaju ladno da ti uvale prljavu i pocepanu novcanicu koju inace ne bi primili, kad dizes pare. govna.

misa-pei

Citat: idanijel poslato 22 Jun, 2017, 13:44
Da neotvaram novu temu,dal cu puno cekati oko 18h od auto komande do Dordja Vajferta,ako neko zna od Beogradjana.il ce me izbaciti iz takta :( idem autom :'(
Ne bi trebalo da bude stra¹no. Zavisi koji deo Vajfertove ti treba. Najgore je skrenuti s mosta desno u Ju¾ni bulevar. A mislim da iz te trake ne mo¾e¹ levo u Neboj¹inu.
Država je najveći neprijatelj naroda

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Major

Citat: idanijel poslato 22 Jun, 2017, 13:44
Da neotvaram novu temu,dal cu puno cekati oko 18h od auto komande do Dordja Vajferta,ako neko zna od Beogradjana.il ce me izbaciti iz takta :( idem autom :'(

Nema tu guzve nista spec.
Guzva je gore ka Slaviji.
A ti ides desno u J. Bulevar

misa-pei

E, tu je jo¹ gora gu¾va... Svi bi desno s mosta, ko za NB, ko za Konjarnik, ko za Ju¾ni. Onda zakrèe sve kolone levo jer poku¹avaju da se prekoreda ubace za skretanje, a oni jadnici ¹to dolaze "od ispod" prave jo¹ veæu gu¾vu a ne zna se gde æe. :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Major

Ja sam juce kolima prosao za 5min bukvalno :)
Mada verovatno kako te potrefi :)
Ako naidje jedan koji ne zna da se ubaci gotovo je kataklizam :D

mrle

radim u Novopazarskoj, svaki dan prolazim taj deo, bukvalno kako ti se zalomi.

Andreja

Meni se zalama svaki dan da idem trolejbusom sa ©umica do Trga republike jer znam da æu da zaginem 6 sati ako budem i¹ao Bulevarom osloboðenja... Ili proðem pe¹aka deonicu od Fran¹a do Slavije. ZNOJ, kako god okrene¹.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

taliban, aj u bife oko pola osam osam, biæe slanina i pivo

Andreja

Ne merem, drugi put. Hvala na pozivu.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

deca generala ... al im ja lek protiv njih. dve glavice belog luka bez leba. i huuuuu - ubivam i mrtve! ;D

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 22 Jun, 2017, 18:55
taliban, aj u bife oko pola osam osam, biæe slanina i pivo

Neæe, zauzet sam ja veèeras u to vreme.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

jel? za¹to li me ne zanima, ¹ta æete da radite ;D ja bogomi odo na slaninu, pravi je radnièka klasa :)

Kostić

e u kurac, dok fosil ukapira .... ok, ok, ukapiro. poje¹æu te hteo ne hteo ;D

Kostić

i ne ka¾e se ladica, nego se ka¾e fioka. ne ide da neko sere na naci osnovi, a da govori strani jezik.

megaidiot


UFF


DebeliZmaj

Za tvoju gajbu mi svejedno ...nego da ne zagubi vajaderu zmajsku ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell