Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


Major

Ma sta ce ti voda u kuci imas vodu preko nasipa [rofl]

DebeliZmaj

zaboravim novcanik kuci ...
taksi kuci .. taksi nazad ... jbg 1500din ode...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: DebeliZmaj poslato 21 Jun, 2017, 11:10
zaboravim novcanik kuci ...
taksi kuci .. taksi nazad ... jbg 1500din ode...


Ne kontam... i¹ao si kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DebeliZmaj

ne ... imam neshto para uvek u firmi u ladici u steku
za ovakve akcije... posto i pakete i sve sto narucujem
narucim u firmi jer tu uvek ima neko preuzme pa
kazem sekretarici da uzme iz ladice pare za postarinu
itd kad je neshto pvt ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

megaidiot

Citat: mareskin poslato 21 Jun, 2017, 11:39
Ne kontam... i¹ao si kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi koji te vozi kuæi da uzme¹ novèanik da bi platio taksi...
dok te ne ugasi https://www.kernel.org/doc/Documentation/watchdog/watchdog-api.txt

El Jefe

Ол стар платнене патике. Коштају скупље него чизме, унутра немају уложак. То су некада имале шангајке од за скоро џабе,
Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

vidi.. converse je samo jedan od ovlascenih proizvodjaca ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: El Jefe poslato 21 Jun, 2017, 12:00
Ол стар платнене патике. Коштају скупље него чизме, унутра немају уложак. То су некада имале шангајке од за скоро џабе,

Ljudi ih kupuju, prezadovoljni i misle da su "super kvalitetne". To se zove brend i marketing.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

patike od desetak dolara sve jesu samo nisu dobre. nosio sam ih 78me u ¹koli. kad mi teèa dono iz amerike i prièo kako je to moderno, ja sam plakao. krpa. al kad sam do¹o u ¹kolu - baja. morao sam da ih nosim, tero me æale, a raðe mi bilo didem bos. ko ih danas kupi, taj je pomodar i budala, ako ih plati vi¹e od 600 dinara....

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 21 Jun, 2017, 11:44
ne ... imam neshto para uvek u firmi u ladici u steku
za ovakve akcije... posto i pakete i sve sto narucujem
narucim u firmi jer tu uvek ima neko preuzme pa
kazem sekretarici da uzme iz ladice pare za postarinu
itd kad je neshto pvt ...

Marjanu nije jasno ¹to nisi mogao bez novèanika taj dan. Pogotovo sa ¹tekom u ladici... :D

mrle

Citat: Laziæ poslato 21 Jun, 2017, 12:30
Citat: DebeliZmaj poslato 21 Jun, 2017, 11:44
ne ... imam neshto para uvek u firmi u ladici u steku
za ovakve akcije... posto i pakete i sve sto narucujem
narucim u firmi jer tu uvek ima neko preuzme pa
kazem sekretarici da uzme iz ladice pare za postarinu
itd kad je neshto pvt ...

Marjanu nije jasno ¹to nisi mogao bez novèanika taj dan. Pogotovo sa ¹tekom u ladici... :D

zbog sreænog kurtona koji nosi u novèaniku, ako mu se spontano posreæi.

Lazic


DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 21 Jun, 2017, 12:30
Marjanu nije jasno ¹to nisi mogao bez novèanika taj dan. Pogotovo sa ¹tekom u ladici... :D

dokumenta, kartica za ulaz izlaz, busplus ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Citat: mareskin poslato 21 Jun, 2017, 15:11
Citat: Laziæ poslato 21 Jun, 2017, 13:00
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] a kurton je iz '94-te... ;D

Lo¹ kurton nema rok trajanja...


los kurton ce uvek biti los kurton [rofl]

bigbad86

Citat: kosta66 poslato 21 Jun, 2017, 12:23
patike od desetak dolara sve jesu samo nisu dobre. nosio sam ih 78me u ¹koli. kad mi teèa dono iz amerike i prièo kako je to moderno, ja sam plakao. krpa. al kad sam do¹o u ¹kolu - baja. morao sam da ih nosim, tero me æale, a raðe mi bilo didem bos. ko ih danas kupi, taj je pomodar i budala, ako ih plati vi¹e od 600 dinara....

Prvi put posle duze vremena da ti napises nesto sa cime se 100%slazem i podrzavam. Starke su carape sa djonom.

mareskin

Citat: Major poslato 21 Jun, 2017, 15:40
Citat: mareskin poslato 21 Jun, 2017, 15:11
Citat: Laziæ poslato 21 Jun, 2017, 13:00
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] a kurton je iz '94-te... ;D

Lo¹ kurton nema rok trajanja...


los kurton ce uvek biti los kurton [rofl]


©to znaèi da je sigurica, jer sa njim zna¹ uvek na èemu si :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: bigbad86 poslato 21 Jun, 2017, 17:30
Citat: kosta66 poslato 21 Jun, 2017, 12:23
patike od desetak dolara sve jesu samo nisu dobre. nosio sam ih 78me u ¹koli. kad mi teèa dono iz amerike i prièo kako je to moderno, ja sam plakao. krpa. al kad sam do¹o u ¹kolu - baja. morao sam da ih nosim, tero me æale, a raðe mi bilo didem bos. ko ih danas kupi, taj je pomodar i budala, ako ih plati vi¹e od 600 dinara....

Prvi put posle duze vremena da ti napises nesto sa cime se 100%slazem i podrzavam. Starke su carape sa djonom.

To se kod nas zove opanci, samo ¹to za razliku od Starki ne pu¹taju vodu :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

ma kakve starke to samo gayevi i narkomani nose  [rofl]