Glavni meni

Zastitne folije

Započeo ra$a, 17 Mart, 2012, 11:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ra$a

bio sam na prezentaciji folije za za¹t¹u od grebanja i o¹teæenja. folija je firme 3M i po onome ¹to sam video mislim da je jako dobra. ne mo¾e se probiti ili pokidati, posle par minuta vraæa se u poèetni polo¾aj. lepi se pomoæu vode i prilikom skidanja ne ostavlja lepak, ako se pogre¹i samo se skine i opet prelepi tako da to mo¾e svako da uradi. cena je 70ak e za kvadrat, garancija je 5 godina u na¹oj zemlji (3M daje do¾ivotnu garanciju ali na¹ zakon dozvoljava 5 god), u bazi imaju ¹ablone za seèenje na kateru za nekih 280 modela motocikala (od 2005. god pa na ovamo) i nekih 2600 modela automobila.

po onome ¹to sam video stvar je odlièna, svaka preporuka.


www.ccc.rs

rtaku

70e za  kvadrat   ,   malo  skuplje  nego  da  se  pozlati

losmi

bolje uloziti tih 70e u dobre slajdere..

Bori¹a

vidis na kolima tesko slajdere da napravis...

rtaku

Citat: Borisa Motorisa poslato 17 Mart, 2012, 18:50
vidis na kolima tesko slajdere da napravis...


Sta me briga za  kola ovo je moto forum.

Bori¹a

vidis na sajtu da su primeri na kolima, motor tesko grebes a da nemas udes ili padanje, a kola o banderu, stub, ivicnjak, na 100 mesta...

SSZGO

Citat: rtaku poslato 17 Mart, 2012, 12:13
70e za  kvadrat   ,   malo  skuplje  nego  da  se  pozlati

o cemu ti pricas, pa sa pola metra odradis rezervoar  ili ako stavljas custom nalepnice ne moras da lakiras preko nego stavis foliju, svakako je pristupacno ako ne bas jeftino
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

rtaku


ra$a

jbg cena jeste jaka za na¹e uslove ali to stvarno vredi. za plastiène farove npr, za rezervoar ko èesto nosi tank torbu ili neæe tank pad, za donji deo oklopa iza prednjeg toèka i sl. to naravno neæu ja da stavim kad imam motor od par stotina eura ali za nekog ko da dobre pare za farbanje mo¾e da bude zanimljivo.

SSZGO

Citat: rtaku poslato 17 Mart, 2012, 19:45
U red  na  shishanje.

nisu svi klosari da nemaju za leba

nekome puca Q za 70 eura
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

rtaku

Upravo  meni puca Q za 70eura, a  ti  u red.

Vule

Bio sam kod ljudi danas, videćemo da uradimo neku priču i za emisiju MOTORTEKA ,pa da vidimo i neke popuste da sredimo. Dosta ima predrasuda,i ja sam prvi imao... ali priča je i više nego zdrava i POTREBNA ZA NASE PODRUČJE. Sve je ok... neće svako da da tolike pare za providnu foliju ima da kupi tamo za 200 dinara... Međutim folija je takvog kvaliteta da JE NE MOŽETE PROBUŠITI KLJUČEM (ja probao, ko mi neveruje, neka dođe imam uzorak pa da probamo), tako da svako naslanjanje motora, automobilia (test do 10 km/h ili bolje rečeno pritiska od 200 njutna po cm kvadratnom...) je bezopasno za vaše vozilo. Momci rade na kateru,tako da nema kupovine od 2 kvadrata vise da bi oni nesto zalepili ispod platike, pa da seku,fušerišu,... Garancija je DOZIVONTNA- tako daje 3M, ispravlja i sitna oštećenja na laku farbe. Momci mogu da rade i FOLIJE U BOJI, nego su novi u poslu i hoće prvo da razrade priču sa ovom foliom. Tako da ako dođete sa željom recimo hocu od običnog CBR-a 600rr da uradim REPSOL,HRC,MIROWAKI, moze nije problem. Što se tiče kasnije nekog skidanja folije,u koliko ona izsluži svrsi ili nekog smori, kad se skida folija neostaje lepak na farbi što je jedan OGOMAN PLUS... Boja ima raznoraznih i zanimljivih od brušene zlatne i brušene ljubičasto teget preko žute, crvene, plave, zelene, do mat crne,grafitno sive i naravno naše omiljenje-carbon (grafitno siv, crn i beli karbon) Folije idu na sve, može se koristiti i za kacige u koliko imate suvozača koji voli da zakucava glavom u potiljak, kao ja što imam ;D pa pizdim svaki put kad je vozim, za vizire, i u drugim obastima koji nisu vezani za auto-moto svet. Biće u emisiji pa koga interesuje, videće o čemu je reč.
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

zmajzemun

U novom Auto Bildu ima specijal o motorima, i ako se ne varam o ovome pricate...

[attachment deleted by admin]

Milos N.bgd

Ja sam bio kod ovog lika,sta ta folija sve trpi mi je pokazao.Ne da vredi nego je cudo i ja na moj sukter cu da stavim.Dosta mi je vise kineskih proizvoda za 200din.

monsterbnt

Citat: zmajzemun poslato 09 April, 2012, 12:25
U novom Auto Bildu ima specijal o motorima, i ako se ne varam o ovome pricate...

Ja ovo slikao
Pokusao sam da probijem foliju kljucem.  Naslonio se sa svih svojih 90 kg i nisam uspeo da uradim nista drugo sem da je isteglim. Kad sam sklonio kljuc folija se odma vratila na prvobitnu dimenziju, ostalo je samo malo udubljenje tu gde sam pritiskao kljucem. Posle 20-30 min i to udubljenje je nestalo.
Smrt SVIMA!!!!

Taraba

Treba da prave bankine od tog materijala [sutirakamen]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gašpar

Kazite liku koji vas je poducavao marketingu, da se to ne radi tako  ;)



Izgleda da delite istu marketing agenciju s ovim likovima



UFF


Gašpar

Pa zadnja dva puta ne reagujes na vreme, sta da ti radim  :-*