Glavni meni

Zastitne folije

Započeo ra$a, 17 Mart, 2012, 11:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dr32

Aj malo da skrenemo sa teme... Radi li ko folije za motor i koliko bi trazio evropskih vrednosti za tako nesto?
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy


Lazza

I may be dumb, but I'm not stupid.

GSXR1000

Hehehe.Kako mi ML izgledao u fullu sa ovom folijom.Jbte cbrr1 bio bi glavni baja u gradu.
Prodjes nocu a ono se presijava,ne bi mogao da se otreses od picaka...

niikolanixy

pusti pm ¹ta te interesuje uradiæemo

CBRR1

Citat: GSXR1000 poslato 23 April, 2012, 23:19
Hehehe.Kako mi ML izgledao u fullu sa ovom folijom.Jbte cbrr1 bio bi glavni baja u gradu.
Prodjes nocu a ono se presijava,ne bi mogao da se otreses od picaka...
ja bi ih samo treso  [rofl]

CBRR1

Citat: niikolanixy poslato 23 April, 2012, 23:22
pusti pm ¹ta te interesuje uradiæemo
jel radis ti?pisi na pp

CBRR1

Citat: GSXR1000 poslato 23 April, 2012, 20:45
Sta ti je cbrr1 nisam rekao da si ti seljak,procitaj da li sam te negde nazvao seljakom.
Nazvao sam seljackim cin koji hoces da odradis.To ne znaci da si ti seljak.Mozda ti je na trenutak sinula seljacka ideja ali ti opet nisi seljak.Mozda imas predispozicije da budes seljak ali opet nisi seljak (jos). itd.
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Gvozden

Mislim da je oko 250e kod nas + stotka za crtanje...mada je i to dzabalesku , napolju niko nece da umotava bez 700-1000....
Mada moz navatash nekog pacenika da uradi sve to za cenu materijala  [ludak] [ludak]

dzimika


CBRR1


Kengur

Za kvalitento crtanje mislim da je dovoljno 80e... Jbg, skocio evro..  :)

RoaD GunneR

Sinisa Acimovic ili ti Simke, TCF iz Futoga 064\15-00-797. Vozi momak trke (turisticki) bice u Batajnici sad za vikend pa ga mozes tamo spamovati iz prve ruke. Radi momak pun gas ima karbon folija raznih boja i dezena...

YoYa

    Danas u nekoj radnji kupujem osigurace, i oko mi zapade za neke zastine folije vec isecenih dimenzija..odmah sam pomislio na motor da ga oblozim.. :D
   http://www.tesa-auto.com/eng/protect
 
   Verujem da svi koji rade i zatamnjivanje stakla rade i ovo,,
   Ja bi da stavim zastitnu foliju na neke plasticne delove i farove..

   imate li iskustva i znate li neki servis  ili nekog ko  zna da  se bavi ovim .?
  ima li neka prodavnica  sa 3m ili kvalitetnijim folijama ? , mozda pokusam i sam . :o

      http://www.zastitne-folije.com/index.php?qs=ppf


Clear Armour Tank Armour Installation

How to: ProShieldInc - 3M VentureShield Paint Protection Film Headlight Kit Installation Guide

UFF

vule je to kacio na forumu
neki njegovi drugari rade
ali nije jeftino

YoYa

jbli ga, al je dobra stvar, kao zastita  i kad resis da prodas motor, skines folije a on sija  :D


Major

Samo da ne bude da skines folije i skines i farbu ;D

YoYa

a farovi i plastike iscupas sa nosaca,,,  e jbte  :D

Kengur

Ima neka r6 na oglasima, bila mat crna, lik skinuo foliju posle nekog vremena a ona u fabrickoj boji bez tacke...

Tako da bi trebalo da ne sjebava boju. Proveri da li kad daju garanciju na foliju da li daju i na stanje farbe?

Taraba

Na farbu ti niko neæe dati garanciji... ne znaju oni da li si ti to mazao èetkom pa æe da se raspadne sve... ma ne interesuje ih.
Na foliju daju samo oni ¹to razbijaju sa cenom...
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?