Glavni meni

Zastitne folije

Započeo ra$a, 17 Mart, 2012, 11:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CBRR1

ja sam radio tri auta sa folijom do sada,jebote posle skidanja folije samo blago poliranja sto ostane onog lepka,a auto ko da je bio zazidan negde,sija boja lak zasticen,ako imas para uradi odmah,neces se pokajati...0642226355,oni rade profi ai cena im je super za razliku od raznih skorojevica..inace prvi su poceli u BGu da rade jos taxisti dok su prelepljivali aute u zutu boju za zutitaxi...

CBRR1

meni audija uradili za 4glave mla za 5 glava,i to sa 3m folijom,i neunistiva je jebote a ima sjaja stalno,tj ne matira,i daju garanciju,a providnu ako stavis to ce ti biti pravi potz,i preko farova preko svega veruj mi...

YoYa


CBRR1

Citat: YoYa poslato 20 Avgust, 2012, 18:46
to mi kazi,,  [thumb_up]

gde se nalaze?

preko pta pilenceta,na ustanickoj pre okretnice,momci su stvarni profi,pogledaj mog audija treca godina isto sve stoji,inace je auto sive boje,ono belo i crno je folija...

Kengur

Jel zna neko neku firmu koja prodaje folije na veliko? Naravno da valjaju da nisu govno od folije...

castor

It's the ride that matters, not the bike…

UFF

Citat: cbrr1 poslato 20 Avgust, 2012, 19:02
Citat: YoYa poslato 20 Avgust, 2012, 18:46
to mi kazi,,  [thumb_up]

gde se nalaze?

preko pta pilenceta,na ustanickoj pre okretnice,momci su stvarni profi,pogledaj mog audija treca godina isto sve stoji,inace je auto sive boje,ono belo i crno je folija...

ako ti to stoji vec 3 godine i oni su profi sto si ovde trazio drugu firmu onda a?

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,8657.0.html

UFF

Yoyo posto te mrzi da koristis pretragu evo tvoj drugar je nasao resenje za tebe

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,8110.0.html


samo to je ono pravo ali i kosta
ni vule ni monster nisu uspeli da je izgrebu ili probuse


YoYa

Secam se da je bilo,i trazio sam ali verovatno nesto prevideo.

Mislim da nije jaka cena,pogotovo ako je nov motor mislim da se 100-150e isplati na duzi perioperiod.
Pojuricu par preporucenih servira koji rade 3M pa cemo razmotriti.


CBRR1

Citat: UFF poslato 20 Avgust, 2012, 20:23
Citat: cbrr1 poslato 20 Avgust, 2012, 19:02
Citat: YoYa poslato 20 Avgust, 2012, 18:46
to mi kazi,,  [thumb_up]

gde se nalaze?

preko pta pilenceta,na ustanickoj pre okretnice,momci su stvarni profi,pogledaj mog audija treca godina isto sve stoji,inace je auto sive boje,ono belo i crno je folija...

ako ti to stoji vec 3 godine i oni su profi sto si ovde trazio drugu firmu onda a?

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,8657.0.html
zato sto sam se primio na ovaj forum bilde jedan,i kad vec dajem pare da dam nekom nasem clanu,nisi skapirao do sada,da mi je lepse i bolje da nekom nasem clanu dam pare i posle toga se jos i druzimo...samo zbog toga..a do sada si video da sta god mi treba ili ti treba da svuda negde imam nekog ko ce to da zavrsi ili ucini..nego kad ces nazad i kako je tamo..?

UFF

Ja sam vec nazad
dosao da mi das neke pre kad vec volis da ih dajes clano ima :-)

CBRR1

Citat: UFF poslato 20 Avgust, 2012, 23:11
Ja sam vec nazad
dosao da mi das neke pre kad vec volis da ih dajes clano ima :-)
lud bio lud ostao... [rofl] [rofl] [rofl]

dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Kanarinac

I ja hteo da se prijavim :D Uff ce da odradi :D

YoYa

Citat: cbrr1 poslato 20 Avgust, 2012, 22:12
Citat: UFF poslato 20 Avgust, 2012, 20:23
Citat: cbrr1 poslato 20 Avgust, 2012, 19:02
Citat: YoYa poslato 20 Avgust, 2012, 18:46
to mi kazi,,  [thumb_up]

gde se nalaze?

preko pta pilenceta,na ustanickoj pre okretnice,momci su stvarni profi,pogledaj mog audija treca godina isto sve stoji,inace je auto sive boje,ono belo i crno je folija...

ako ti to stoji vec 3 godine i oni su profi sto si ovde trazio drugu firmu onda a?

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,8657.0.html
zato sto sam se primio na ovaj forum bilde jedan,i kad vec dajem pare da dam nekom nasem clanu,nisi skapirao do sada,da mi je lepse i bolje da nekom nasem clanu dam pare i posle toga se jos i druzimo...samo zbog toga..a do sada si video da sta god mi treba ili ti treba da svuda negde imam nekog ko ce to da zavrsi ili ucini..nego kad ces nazad i kako je tamo..?
e ako je tako..
ja vec koliko ujutru vezbam sa folijom, vido sam kako se radi i sa fenom, pa uvece dodji da zavrsimo karbon preko krova i krila a bela neka ostane,,,
povedes i ekipu taman da uzmem vecu kintu..
moze??
uzdam se da ce a bude * drzi bure vodu dok musterije odu *



AndreyRR

A sto nisi borcanac zvao kad je trebala fasada da se osvezi
da meni das pare a ne nekim majstorima tamo.Ti kao MIge
ce se jebem al gace da mi ne skidas

Milomir27

Citat: AndreyRR poslato 21 Avgust, 2012, 09:22
A sto nisi borcanac zvao kad je trebala fasada da se osvezi
da meni das pare a ne nekim majstorima tamo.Ti kao MIge
ce se jebem al gace da mi ne skidas
kakve pa5re da ti da? jesi bre lud
to se skupili Borcanci pa mu pomogli,gde od njega pare da iscupas  [doh]

Major

Dajte vi svi meni lepo pare i resili smo problem!

:D

YoYa


Bio sam danas u Zemunu kod momka kojeg je Vule preporucio,
Cena za  presvlacenje celog fazera u zastitnu foliju je 80e, a  samo rezervoar 30e
delovi folije se seku po sablonu za svaki motor posebno, a lik kaze da ima sve moguce modele.

Iskreno mislio sam da je cena mnogo veca, tako da cu ovih dana odraditi rezervoar, a zavisno od toga kako ispadne i ostalo
Momak je Jovan
www.ccc.rs




UFF

80e sve plastike i far?
i rep?