Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Citat: balcan girl poslato 24 Januar, 2015, 19:42
dete koje ja znam sa paralizom posle vakcine je ovde iz mog komsiluka, doktor je sam roditeljima rekao da je od vakcine, dete je rodjeno u vreme inflacije i dobilo je neku vakcinu ako se ne varam valjda kinesku, posle toga su nasi zdravstveni radnici odbili da daju deci vakcine koje nisu iz torlaka, ja opet da kazem nisam protiv vakcinacije ali hocu da znam sta i kako i zasto i koji su nezeljeni efekti, i gorane ne mislim da ovde treba da pisu samo zdravstveni radnici nego bi bilo super da nam oni objasne naravno jer mi smo laici to sta i kako....
e to upravo!!!
jin-jang

mali_zmaj

Citat: balcan girl poslato 24 Januar, 2015, 19:45
:D biæe slatko kad jednom budu naleteli na pogresnu zenu :D :D :D :D :P odmah se setim dude dok je bila u bg-u :D :D pa kad je manijak nalateo na pogresnu zenu tj. nju :D :D :D https://www.facebook.com/yankovichduda :D :D :D
ja bih fino da mi platimo Dudi da se ona namjerno svercuje,al onako malo je maskiramo kao neku zenicu iz provincije... pa kako bi im se malo majkice....  he he he he!!

zna se ko hapsi,i privodi i trazi dokumenta,to se zove ovlastenje i to imaju sluzbena lica,tj, policija,VP..... kad bude policajac isao sa njim dat cu mu i pasos i LK i VD a i da mi kredit otplacuje!! mrzim te stvari!!! ako neko nece da plati kartu,ima veza,pa na stanici ih doceka policajac i da vidim dali nece da plati kartu.. jebaj ga karta se platit mora,koliko god mi neimali para...
jin-jang

Slaninar

Komunalna (u NS) ima ovla¹tenje da hapsi. I legitimi¹e.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

aa duda je odavno otisla u brazil, sada se tamo i udala jbg :D videle smo se kad je bila a ima jedno dve godine kako nije dolazila jbg :( inaèe dok je bila ovde bila je evropski i svetski sampion u karateu, pa je otisla za brazil,  pa je posle presla na kik boks, pa na boks pa je sad mma :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

Citat: Slaninar poslato 24 Januar, 2015, 20:05
Komunalna (u NS) ima ovla¹tenje da hapsi. I legitimi¹e.

stvarno??? svasta bas....ja i ne znam da li mi ovde imamo komunalnu, verovatno imamo, al ih ja nikad nisam videla :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

I koja je prièa sa Bus plusom? U èemu je tu frka? Vidim da se dosta ljudi buni.

U NS ima kontrola, ali veæina ljudi kupuje kartu. Gradska je 55, dok je meseèna oko 2000 dinara - samo da je ima¹ kod sebe i vozi¹ se koliko hoæe¹. I to je sasvim OK.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

Citat: Slaninar poslato 24 Januar, 2015, 20:05
Komunalna (u NS) ima ovla¹tenje da hapsi. I legitimi¹e.
volio bih da vidim da pokusaju da me uhapsi... jebaj ga trenirao sam neke gluposti duuugo godina,bio u nekakvim specijalcima....,pa neka me corkiraju  poslije,samo policija moze da hapsi,a oni,komunalci imaju da pisu kazne!!!! pa ko je donio taj debilni zakon!!!???? za legitimisanje i nekako...,da bi znali kome da kaznu napisu,al hapsenje,ma kad bi ruku na mene stavio.... ma sve je u kurac otislo,gdje nam nestade narodna milicija!!! dok je ona funkcionisala,komunalna nije ni trebala!!

jebaj ga uzivio sam se bas,al izvinite,neke stvari su apsurdne!!!!   [neampojma]   :-[
jin-jang

mali_zmaj

Citat: balcan girl poslato 24 Januar, 2015, 20:06
aa duda je odavno otisla u brazil, sada se tamo i udala jbg :D videle smo se kad je bila a ima jedno dve godine kako nije dolazila jbg :( inaèe dok je bila ovde bila je evropski i svetski sampion u karateu, pa je otisla za brazil,  pa je posle presla na kik boks, pa na boks pa je sad mma :D :D
zajebana izgleda!! evo bas mi je krivo,sad prvi put cujem za nju,ali kako sam prestao trenirati,slabije i citam i pratim sta se desava oko karatea,kick boxa,mma i ostalih vjestina i kontaktnih sportova... jebaj ga sad sam bajker,izgubis na mostu dobijes na cupriji!!  ;)
jin-jang

penzos

Ja ne bih voleo da vidim da bilo koga hapsi bilo ko. Jednostavno mi se to ne sviða.  [povracanje]
A ¹to se tièe ovla¹æenja, pa imaju poprilièno:
http://upravusi.rs/drzava/komunalna-policija/ovlascenja-komunalne-policije/
http://www.paragraf.rs/propisi/zakon_o_komunalnoj_policiji.html
E sad, da rade za privatnu firmu i da kontroli¹u karte za njih, a  plaæamo ih mi od poreza - to mi nikako nije jasno
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

dzimika

Citat: zVuk poslato 24 Januar, 2015, 19:21
http://www.kurir.rs/vesti/beograd/kurir-tv-ekskluzivno-pogledajte-kako-komunalna-policija-hapsi-zenu-zbog-bus-plusa-clanak-1666155

snimili iz invej-a, mozda happy tv

slaninar, ovde karta ide na 90din a markica ne znam kolko ce biti, iako imas mesecnu traze da je prislonis uz aparat a posto je poznato da na taj nacin mogu da znaju gde si i gde ides onda ja to ne radim, doduse ni ne vozim se busom vec neko vreme ali dok sam se vozio nisam kucao mesecnu, ako je pojedinacna karta ne dozvoljavam da mi je uzme nego mu ja prislonim na aparat i nikako drugacije ne dolazi u obzir, jer prvo ne postuju pravila legitimisanja kontrolori pa ne moram ni ja
isto kao sto policija ne postuje pravila svoje sluzbe nisam ni ja duzan da postujem zakon koji oni treba da sprovode a prvi ga krse i to javno i svuda i uvek

mali_zmaj

Penzos niti meni!?!?
jin-jang

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mali_zmaj

Citat: penzos poslato 24 Januar, 2015, 20:37
Ja ne bih voleo da vidim da bilo koga hapsi bilo ko. Jednostavno mi se to ne sviða.  [povracanje]
A ¹to se tièe ovla¹æenja, pa imaju poprilièno:
http://upravusi.rs/drzava/komunalna-policija/ovlascenja-komunalne-policije/
http://www.paragraf.rs/propisi/zakon_o_komunalnoj_policiji.html
E sad, da rade za privatnu firmu i da kontroli¹u karte za njih, a  plaæamo ih mi od poreza - to mi nikako nije jasno

isto sto i tebi nije jasno... ,nisam dovrsio misao pardon..
jin-jang


monsterbnt

Sve u svemu.... mogu da rade sta hoce....
Inace.... ne sme tvoje podatke da daje kontroloru kako bi ti ovaj napisao kaznu....
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

Citat: monsterbnt poslato 24 Januar, 2015, 21:58
Sve u svemu.... mogu da rade sta hoce....
Inace.... ne sme tvoje podatke da daje kontroloru kako bi ti ovaj napisao kaznu....

Trebalo bi da sme firmi da ustupi podatke. Kako æe znati kome da pi¹u kaznu za nemanje karte? 

Kontam da je to isto kao da ti neko mazne novèanik. Ako je sitna kraða neæe te dr¾ava tu¾iti, ali æe policija dati podatke lopova da ga tu¾i¹ privatno. Ako ga uhvati, naravno.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

MIGE

Carsijske price....od najboljeg drugara teca...e jbg,ako su to carsijske price...ako nekog zanima,pitacu komsu da mu teca posalje kompletnu dokunentaciju pa da neverne tome pogledaju

monsterbnt

Kradja novcanika je pokrivena zakonom. Nemanje karte u autobusu bas i nije.... Bilo je price da ce to da se uvede kao prekrsaj bas da bi dalo ovlascenja ovim majmunima da te kaznjavaju kao da si ukrao novcanik....
Ti si obavezan platiti kartu a GSP nije obavezan da ide na vreme, da stane na svakoj stanici, da se ne sjebe autobus, pa moras PONOVO da platis kartu.... Da ne pominjemo sto ne naplacuje karte GSP nego PRIVATNA FIRMA!!!
Da ne pominjem sto svi mi placamo te komunalce, a oni rade za privatnu firmu.... A o ponasanju vecine njih mislim da nema potrebe ni da pricam.... Dovoljno da ti kazem da ih vecina pravih pandura organski ne podnosi...
Smrt SVIMA!!!!

freepartyman

 Iskreno sve mi zao naroda ali isti ti sto kukaju najvise sad i zale su glasali za ove pavijane koji su na vlasti.. Tako da, kao sto kaze onaj seljak mi smo govna i treba nas jebati ..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

neskez

Sto se vakcinacije tice, ljudi mesate babe i zabe.

Vakcinacija beba i male dece je nesto sto je unapredilo covecanstvo poslednjih 80 godna. Iskorenjene su mnoge bolesti koje se sada vise i ne spominju, a da bi ostalo tako potrebno je vakcinisati decu.

Vakcine protiv sezonskog gripa i ostalih zivotinjskih gripova za odrasle su sredstva za uzimanje novca od pojedinaca i drzava, a u korist samo jedne porodice, koja je vecinski vlasnik skoro svih farmaceutskih firmi u svetu  


WC policajci imaju VECA ovlascenja od obicne policije!!!  [veryangry]