Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Pa dobro, jeb'o 40 dinara meseèno. Jedino ako je veliko cimanje da se to izvadi.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

nije nikakvo cimanje, kupi se na trafici.....a i nije jebo 40 dinara, jer nema razloga da ta kartica nemoze da se dopunjuje vise od 10 puta odnosno da prestane da radi posle mesec dana, a neki privatnik uzima debele pare na toj ugradnji u drzavni posao.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

dzimika

a pritom na "personalizovanoj" ne mozes da kupis manje od mesecne ili polumesecne sto je bezobrazluk jer na taj nacin te primoravaju da kupujes te jednokratne od 40din ili one plasticne od 200din bez obzira sto si vec platio za personalizovanu koja kosta 250din

monsterbnt

Imas mesecnu koja ne vazi u nocnom prevozu.... Nema popusta, autobusi su prepuni... cesto se desava da ga nema dugo i onda dodju 3 jedan za drugim jer su gospoda vozaci morali zajedno da popiju kafu.... Da ne pominjem budalastinu oko ''validiranja'' mesecnih karata svaki put kad udjes cime se na vratima autobusa cesto stvara nesnosna i apsolutno nepotrebna guzva...

Nije cimanje da se izvadi... Ali nije ni cimanje da ona vazi dokle god je dopunjavas.... ovako je samo jos skuplji prevoz.... Prilikom svega, GSP se placa IZ BUDZETA, a ne naplatom karata.... U sustini od karata se placa usluga firme koja odrzava sistem za naplatu karata preko koga se placa firma koja odrzava sistem....
Smrt SVIMA!!!!

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Hohštapler

...? kolko njih je iza¹lo na ulice? kolko je autobusa polupano?
ako mogu francuzi, belgijanci i svi ostali da se bune ¹to ne mo¾emo mi?
pa bar da se bijemo znamo.
Bole nas qrac... razdelismo se na sindikate i partije. ko nam jbe mater.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin


Kad èitam ove poruke nije mi jasno kako se u BG uop¹te snalazite sa tim plaæanjem GSP?!?
Da li je moglo da se smisli komplikovanije re¹enje od ovog?!?

Jebo ga genije koji ga je smislio. Karta treba da ima cenu i popust na dnevnom, sedmiènom, meseènom nivou. Onda lepo kupi¹ karticu koju ¾eli¹ i na taj naèin ostvari¹ popust. A ako si u BG samo dan dva onda lepo plati¹ kartu kad ti treba (jedna neprekidna vo¾nja, jedna karta).
.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

genije koji je smislio jeste genije, nasao je nacin kako da na najbolji nacin uzme sto vise para a da sto manje ulozi
mora mu se odati priznanje definitivno

da li postoje kvalitetnija i bolja resenja, svakako da postoje, da li se isplate geniju, naravno da ne, ne moze da se uzme dosta para za malo vremena

Bori¹a

u cacku je sranje sto se kod vozaca kupuju karte pa su velike guzve na ulazu u bus, inace imas kartu u tom pravcu 60 din, dnevna 130 din i vozis se ceo dan.. ili mesecna 870 dinara i u bilo koji bus na toj relaciji ulazis i nemas brigu


perlx

Nezakonito snimanje? Ne obaljaju li "komunalni policajci" vrlo javnu funkciju, koja je kao takva podlozna snimanju, kao ustavom zagarantovanom vidu slobode?
Ako su "komunalni policajci" na ovom snimku izvrsili sve radnje po protokolu onda je sam snimak svedocanstvo dobrom izvrsenju sluzbe?
Bilo bi lepo ako bi neki pravnik iskopao zakone, clanove i tacke koji govore o snimanju zaposlenih u sluzbama gradjana na delu.

dzimika

imas ovde fotografa koji mogu sve clanove da ti kazu jer svaki dan slikaju
inace mislim da ne mogu prijavu da podnesu za pravljenje snimka vec samo za klevetu ako je nesto napisano u imenu snimka ili opisu sto nije istina
ali opet ako se ne varam nista nisu pogresno napisali

Dukags

...ili ako ih time ometa u vrsenju (sexsualnih) aktivnosti. A mozda i nismo dovoljno edukovani. Ma nema veze bas je super nemoj da nam ukinu forum jer vidimo "novo carevo odelo"._

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

monsterbnt

Samo sto su u pitanju JAVNI sluzbenici snimljeni tokom obavljanja svoje JAVNE duznosti... ne spada pod ugrozavanje privatnosti...
Smrt SVIMA!!!!

mi¹ko_kolo

Mogu da mu popu¹e kitu, sva trojica zajedno. Kao ¹to reèe Monster, na javnom mestu, u obavljanju javne du¾nosti... Kao da su tajni agenti, pa ne sme¹ da snima¹ ni njih ni ¹ta rade. Mamicu im jebem svima redom i celoj komunalnoj policiji! Wanna be panduri koji nikada nisu mogli to da budu.

mali_zmaj

to su jebene nenormalne budale,pa znaju li oni sta se desava kad kretenu koji se do juce nije znao hljeba najesti das ovlastenja... izjednacavaju policiju i kojekakva sranja od sluzbi... nek spuste cjene prevoza ili nesto pa nece imati problema sa placanjem... ne znam kako je kod vas,al ovi nasi odbijaju da spuste cjene prevoza bez obzira sto je nafta mikad jeftinija... mozes misliti koja bezobrastina... treba nam neki novi staljin,ne tito on je predobar,staljin!!!!   [policaja]
jin-jang


ЯЭВОЛУТИОН

ja bi pustio da me osude a onda bi ih naguzio u strazburu.....za pare, ...kalajnje ugleda, dusevni bol....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11