Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

I dalje ne vidim opravdanje da se vozi¹ bez karte, da krade¹ hleb kad si gladan i tako dalje. Razumem za¹to to neko radi, ali me niko neæe ubediti da je pogre¹no takve ljude kad ih uhvati¹ kazniti. Mo¾da i gre¹im. Mo¾da je sve toliko oti¹lo u tri lepe da ne treba ni¹ta po¹tovati. Dr¾ava prva ne sprovodi svoje zakone efikasno i nepristrasno, pa mo¾da treba i bojkotovati. Jedino sam ja za pravi bojkot - ovo pojedinaèno, kad se nate¾e¹ mi deluje nekako vi¹e kao ciganjenje (bez ljutnje i ¾elje da vreðam).


Previ¹e zakona, a nigde pravde,
treba be¾ati odavde.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle

Citat: Slaninar poslato 26 Januar, 2015, 12:21
Jedino sam ja za pravi bojkot - ovo pojedinaèno, kad se nate¾e¹ mi deluje nekako vi¹e kao ciganjenje (bez ljutnje i ¾elje da vreðam).


Previ¹e zakona, a nigde pravde,
treba be¾ati odavde.  :)

sla¾em se sa ovim, pravi bojkot! Ali kreni od sebe.


I ne, neæu be¾ati odavde!!!

Neka pobegnu oni. Rad sam da im pomognem.

Slaninar

Citat: mrle poslato 26 Januar, 2015, 12:23
sla¾em se sa ovim, pravi bojkot! Ali kreni od sebe.

Pa... ja plaæam kartu i mislim da svi treba da je plaæaju. U NS je prevoz odlièan: idu busevi dosta èesto, po redu vo¾nje i nije skupo. Da krenu svi da se prave pametni i tra¾e razloge za¹to im je skupo da plaæaju, pa se ¹vercuju, verovatno bi bilo i manje autobusa i bili bi lo¹iji, jer nema ni¹ta za d¾abe. Ovako na¹ GSP radi ba¹ profi. Kao biciklista imam veoma pozitivno mi¹ljenje i o pona¹anju 99% vozaèa GSPa u saobraæaju.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Dukags

Osvanule nalepnice na kolima Komunalne policije...

PECA BMW

Kazu da u BG komunalna policija sad vrsi pregled karata u prevozu , kazem ja sve samo guraju u bg a mi u provinciji nista .... ako ako ..

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mrle


mi¹ko_kolo

Citat: mrle poslato 26 Januar, 2015, 12:23
Citat: Slaninar poslato 26 Januar, 2015, 12:21
Jedino sam ja za pravi bojkot - ovo pojedinaèno, kad se nate¾e¹ mi deluje nekako vi¹e kao ciganjenje (bez ljutnje i ¾elje da vreðam).


Previ¹e zakona, a nigde pravde,
treba be¾ati odavde.  :)

sla¾em se sa ovim, pravi bojkot! Ali kreni od sebe.


I ne, neæu be¾ati odavde!!!

Neka pobegnu oni. Rad sam da im pomognem.

Nemam pluseva a ne mogu ni  da se zahvalim.


+

balcan girl

slaninar ali ti u jednom gresis oni ne plaæaju gsp oni plaæaju privatnu firmu, znaèi kupovinom karte ti nisi pomogao gsp-u veæ privatnoj firmi...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

penzos

da, za koju je Precednik vlade reko da æe je razjebati, i da æe Mlaðu u zatvor, i tajkune, i ...... [joint] U ni¹u svaki vikend izaðu  [policaja] po ulici i zaustavljaju sve ¾ivo. Pa ispada da je Ni¹ najgori!
http://niskevesti.rs/index.php/hronika/item/1212-kako-je-vozio-sa-5-5-promila
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 26 Januar, 2015, 16:41
slaninar ali ti u jednom gresis oni ne plaæaju gsp oni plaæaju privatnu firmu, znaèi kupovinom karte ti nisi pomogao gsp-u veæ privatnoj firmi...

?!?!? Ko god vozi autobuse. Normalno mi je da se plati karta. Ili da je besplatna za sve. Ili da zamoli¹ ¹ofera, nemam para, mo¾e?  Najgora varijanta mi je da se grbavi¹. Kao neko plaæa, a ja ne plaæam... trololo...  Mislim, i to razumem, samo da posle zamera¹ kad ti za to jebu kevu?!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bori¹a

da nije zaostao ne bi bio komunalac ;D zaostala mu muda, mnogo za postara a malo za pravog policajca haahhah

ЯЭВОЛУТИОН

bus plus je uveo djilas...o ovi sad ne mogu da se izvuku do isteka ugovora...inace postoji elaborat da svi zaposleni beogradjani izdvajaju procenat od plate....recimo da bi mesecno na prosecbu platu to bilo oko 1000.....ali bi placali i oni koji imaju velike plate i ne koriste autobus.....ali koriste njihova deca i roditelji.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

MIGE


mrle


Hurricane