Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

OKi

Citat: Darko poslato 24 Januar, 2015, 13:12
...pa ako se ne vezes i slupas se , trosice se novac na tvoje lecenje koji mozda nije morao da se potrosi da si bila vezana...  ;)
Ima tu jos nesto. Ako se ne veze, vozac moze da ima teske telesne ili daleko bilo da pogine, e onda ce onaj ucesnik u nezgodi iz drugog vozila da odgovara debelo.
    Isti slucaj je i za kacigu. Ne nosis samo zbog sebe i zdravstvenog osiguranja.

ЯЭВОЛУТИОН

a zasto se ne placa kazna za ne nosenje kondoma.....kada bi svi nosili kondom manje bi bilo idiota na ovome svetu......
Pitanje je da li mesec moze da utice na pojvljivanje odredjenih anoalija kod ljudi....

sta sam hteo da kazem.....svako dete svoja prica...ne postoje dva sa istom...i niko ne zna sta je uzrok cemu....i nece znati....iako se zna da deca rodjena od ajki pusaca mogu imati razne probleme, znam desetoro dece od takvih majki sa kojima je ama bas sve u redu....i sta sad....da oborimo teoriju po kojoj deca majki pusaca imaju vece predispozicije za odredjene bolesti....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

Citat: Darko poslato 24 Januar, 2015, 12:07
znas nekog ko je OD VAKCINE postao bogalj ? jel moze lekar da ti garantuje da neces dobiti nikad u zivotu rak ili leukemiju ?  jel moze neko da ti garantuje da  nece budala na pesackom da prodje na crveno i da tre zgazi ? 
EVO JA ZNAM...I NALUP... SI SE GLUPOSTI U PRETHODNOM POSTU...teca od mog komsije je primio u australiji vakcinu protiv necega...jbmg protiv cega...80-ih godina to bese...covek je oboleo od ciroze jetre a najjace sto je u zivotu popio je limunada....drzava je priznala da su tih godina izvrseni eksperimenti na njemu i jos par hiljada ljudi,dali su mu neku penziju i besplatne lekove do kraja zivota...COVEKA ZNAM LICNO...nisam ga video par god.mozda je i imao transplataciju

OKi

Uzrok decije paralize , takodje bila je vakcina, neznam tacno kojih godina prosloga veka. Ima i dokumentarac o tome. Pa jedna od najacih mafija, ako ne i najaca je Farmako mafija.

MIGE

Citat: okisa poslato 24 Januar, 2015, 17:50
Uzrok decije paralize , takodje bila je vakcina, neznam tacno kojih godina prosloga veka. Ima i dokumentarac o tome. Pa jedna od najacih mafija, ako ne i najaca je Farmako mafija.
ma joooook,nisi u pravu,oni brinu o nama....nabrojte mi na prste koliko ste puta culi,u poslednjih par god.da je neko dete dobilo penicilin?ja sam ih dobio par puta kad sam bio klinac i uvek posle prve doze mi je bilo ok...sad,ako dete ima probleme sa krajnicima,visokom temperaturom ili nesto trece,obavezno idu fervexi,sirupi,i antibiotici

balcan girl

ja i dalje kazem nisam ja protiv vakcinacije ali hocu da znam zasto bi me neko na silu terao da ja ili bilo ko drugi mora da vakcinise nekog za bolesti kao sto je grip npr, kljukajute nekim vakcinama a ti opet dobijes grip jel jelte ima milion virusa razlièitog tipa gripa, drugo hocu da znam sta su nus pojave te vakcine, bas o toj vakcini protiv raka grlica materice je bila velika polemika, hoce da nam svu zensku decu vakcinisu tom vakcinom a nus pojava je sterilitet, pa èekaj koji je uopste procenat oboljenja raka grliæa materice, taj rak je u veæini sluèajeva izleèiv a ti bi sta da nam sva deca ostanu sterilna??? i jos æes da me rebnes nekom novèanom kaznom ako ne dam da mi neko sprica dete ko zna èime??? ja bre plaæam to zdravstveno ne plaæa mene drzava veæ ja nju, i jebe mi se bas i da imam decu ne bi dala da ih neko vakcinise tako olako a da ne znam sta je i zbog èega hoce da ga vakcinisu..
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

goranvojska

ovde mogu da komentarisu na temu vakcina samo clanovi sa iole medicinskog obrazovanja.sve ostalo je u domenu casijskih rekla-kazala prica.da pojedinci imaju i malo predznanja ne bi o vakcinama pricali neke bezvezne price.

Darko

ljudi , radite kako god mislite da treba ...

ja imam dvoje dece , oba sam vakcinisao i da kucnem u drvo nikakvih problema nisu imali...

pricam vam iz ugla medicinara , pa ako mislite da nekome sa ovog foruma mislim lose onda jbg...

to da nam je drzava banana , da se mulja u svetu medicine - muva se , ali to su neke druge price , koje se nas i ne ticu a pod br 1 , ne uticu na nase zdravlje...

eto , toliko od mene  ;)

goranvojska

muva se sa trgovinom i to a ostalo po meni ne.to dal je neki lekar nesto uradio to je na savesti pojedinca.ne mozemo sve stavljati kao generalno.ima tu casnih i postenih ali mislim da je bagra u manjini.

Darko

Citat: MIGE poslato 24 Januar, 2015, 17:39
Citat: Darko poslato 24 Januar, 2015, 12:07
znas nekog ko je OD VAKCINE postao bogalj ? jel moze lekar da ti garantuje da neces dobiti nikad u zivotu rak ili leukemiju ?  jel moze neko da ti garantuje da  nece budala na pesackom da prodje na crveno i da tre zgazi ?  
EVO JA ZNAM...I NALUP... SI SE GLUPOSTI U PRETHODNOM POSTU...teca od mog komsije je primio u australiji vakcinu protiv necega...jbmg protiv cega...80-ih godina to bese...covek je oboleo od ciroze jetre a najjace sto je u zivotu popio je limunada....drzava je priznala da su tih godina izvrseni eksperimenti na njemu i jos par hiljada ljudi,dali su mu neku penziju i besplatne lekove do kraja zivota...COVEKA ZNAM LICNO...nisam ga video par god.mozda je i imao transplataciju


evo , procitaj sta si ti sve napisao o coveku koga ZNAS LICNO  ... i sad zamisli kako ce ovo da zvuci kad Borisa preprica komsiki , pa komsika to kaze svojoj drugarici , pa ova to isprica u skoli itd itd... za deset dana ce biti , coveka pretvorili u bubasvabu dajuci mu sok od pomorandze u bolnici i dobio milion e odstete od drzave   .....

daj bre Mige , ne zajebavaj...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


Slaninar

Citat: zVuk poslato 24 Januar, 2015, 19:21
http://www.kurir.rs/vesti/beograd/kurir-tv-ekskluzivno-pogledajte-kako-komunalna-policija-hapsi-zenu-zbog-bus-plusa-clanak-1666155

Na snimku se ne vidi za¹to je hapse. Novine su dale  kontekst, ali ne mora biti istinit, niti taèan.

Trebalo bi da ne mogu hapsiti zbog karte, jedino ako nema nikakav dokument, dok ne utvrde identitet (pa da se zna kome se pi¹e kazna). Ako se ne¹to nije promenilo.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

koliko ja bese poznajem zakon ne moze komunalna da hapsi veæ prava...oni valjda treba da zovu pravu muriju da je uhapsi...komunalna moze samo da pise kazne ili se nesto to promenilo?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

ovako ljudi,nije problem sto se neko vakcinise,nego cim se vakcinise,odakle vakcina dolazi,ko je proizvodjac... u banja luci nikad nije bilo vise djece sa autizmom!! i to svi su priblizno istih godina,i rodjeni u jedno doba kad su se uvozili lijekovi sumnjivog porijekla i korupcija i jagma da se prodje na tenderu je bila normalna stvar. a to rekla kazala mi je malo sumnjivo inace ali i nije kad ti medicinar koji tu radi sumnja u to sto daje djeci!! a kad ti sam kupis vakcinu koja je kvalitetna i skupa i dokazana odbijaju da je daju djeci!!  mi imamo problem sto nam i doktori umisljeni i misle da su pokupili svu pamet svjeta,a nasa medicina kaska pa barem 20 do 30 godina iza zapadne!! ja naravno ne mogu ni u snu da dokazem da je autizam u mog djeteta posljedica vakcine.... ali sta ako stvarno jeste.. za mog klinca je kasno,al sta sa drugom djecom!! svaki lijek vakcina mora da ima dokazanu efikasnost i da nije stetna za ljude!! al ajte vi meni recite da je proizvodjac vakcine testirao lijek na par godina i na par hiljada ljudi... ma jeste ali u simsirovcima!! to je biznis i bitno je da ga se proda sto vise... a da ne pricam o cuvenim donacijama sa vakcinama sa isteklim rokom,i bla,bla... sve su to javne tajne,al jebe se onima na vlasti oni pare dobijaju.. a mi koji najebemo....
jin-jang

balcan girl

dete koje ja znam sa paralizom posle vakcine je ovde iz mog komsiluka, doktor je sam roditeljima rekao da je od vakcine, dete je rodjeno u vreme inflacije i dobilo je neku vakcinu ako se ne varam valjda kinesku, posle toga su nasi zdravstveni radnici odbili da daju deci vakcine koje nisu iz torlaka, ja opet da kazem nisam protiv vakcinacije ali hocu da znam sta i kako i zasto i koji su nezeljeni efekti, i gorane ne mislim da ovde treba da pisu samo zdravstveni radnici nego bi bilo super da nam oni objasne naravno jer mi smo laici to sta i kako....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

:D biæe slatko kad jednom budu naleteli na pogresnu zenu :D :D :D :D :P odmah se setim dude dok je bila u bg-u :D :D pa kad je manijak nalateo na pogresnu zenu tj. nju :D :D :D https://www.facebook.com/yankovichduda :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

zVuk

to je vuckova borba protiv kriminala i korupcije.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

freepartyman

 Secam se kad udju u bus a ja ih odjebem jer nemam kartu odu pa maltretiraju uvek neku babu ili devojku....Slepci..
I became a beast to rid myself the pain of being a man