Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Citat: Bugi poslato 31 Jul, 2015, 15:44
Cim vidim da je srBski znam da su neki veliki Srbi tako da me resto i ne zanima

Nisu srBski nego СРБСКИ :)

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

mkt


mali_zmaj

da,naravno i da u procesu zagade prirodu,bjedno plate radnu snagu,vjerovatno ne plate porez,dignu kredite na ime firme pa razgule... kod nas je to praksa.. mislim da ih cak neko savjetuje da to urade,posto nasa vlast apsolutno ne vodi racuna kome prodaje firme,tj.kako se sprovodi privatizacija..., truli kapitalizam u svom sjaju i  smradu!!! katastrofa!! pa draze bi mi bilo da je neki arap to pronasao,pa gdje ameri bas!!
jin-jang

Major

Pa pise da je njihova kompanija to i nasla tako da su oni verovatno vec platili sve zive dozvole i pravo da kopaju i naravno da sve sto iskopaju je njihovo tako da dobicemo jednu veliku K od svega toga kao i obicno. A u pravu ste da ce nasi to da iskopaju za minimalac i da ce sjebati sve okolo ali koga briga to je Srbija neka zemlja tamo daleko.. kad nas nije briga sto bi njih bilo realno :)

mareskin

Citat: mali_zmaj poslato 01 Avgust, 2015, 11:12
da,naravno i da u procesu zagade prirodu,bjedno plate radnu snagu,vjerovatno ne plate porez,dignu kredite na ime firme pa razgule... kod nas je to praksa.. mislim da ih cak neko savjetuje da to urade,posto nasa vlast apsolutno ne vodi racuna kome prodaje firme,tj.kako se sprovodi privatizacija..., truli kapitalizam u svom sjaju i  smradu!!! katastrofa!! pa draze bi mi bilo da je neki arap to pronasao,pa gdje ameri bas!!

Dr¾avni slu¾benici vode raèuna kome se prodaju firme, jer imaju lièni interes ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4


ЯЭВОЛУТИОН

jeste li vi skoro bili uokolini bora i majdanpeka.....u boru nema sta da se sjebe sve je vec sjebano....da otkriveno je nalaziste....ova drzava nema pare ni da trazi ni da kopa....ako je dobra rudna renta i ako placaju radnike dobro  nek kopaju i vade....ustrojiti ih sa zakonima o zastiti prirodne sredine i to je to....vadi se zlato i u americi ....
po istoj logici ni kuvait, UAE i katar ne bi trebali da vade naftu jer ce to sjebati prirodu....o da hoce...tu nema zbora....ali....uvek to ali....crnogorci i hrvati hoce da vade naftu u jadranu iako se zna da bilo koja havarija u njemu satire zivot u jadranskom slepom crevu....jedan krak struje ulazi u njega i polako zamire ka trscanskom zalivu.....ako iscuri nafta imaju italijani kofama da je vade iz mora...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

zVuk

kakvi carevi, slave slavu u kafani "diavolo"..... [rofl] [rofl]
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mkt


Hohštapler

Citat: zVuk poslato 01 Avgust, 2015, 14:54
kakvi carevi, slave slavu u kafani "diavolo"..... [rofl] [rofl]

+

Slika i prilika na¹ih "vernika"...
Kuda æemo mi kao dru¹tvo, ne znam. [sutirakamen]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

OKi


eclipse4

Onda je kod nas hahaha......cek bre mislim da je ovo peti put da te pitam odakle si tacno?

OKi

Citat: eclipse4 poslato 01 Avgust, 2015, 21:53
Onda je kod nas hahaha......cek bre mislim da je ovo peti put da te pitam odakle si tacno?
I uvek ti odgovorim isto i preko tel i ovde. Iz Bora !

monsterbnt

Na olimpijadi za intelektualno ostecene (da ne kazem retardirane) srbija osvojila zlato u fudbalu....
http://sport.blic.rs/Fudbal/Svetski-fudbal/276726/SPECIJALNA-godina-Srbija-opet-osvojila-svetsko-zlato-u-fudbalu

Izgleda da je na kraju samo A reprezentacija zaista retardirana jer ne moze ni nasta ni da se plasira....

Inace su nasi specijalni olimpijci otisli tamo zahvaljujucu donaciji Novaka Djokovica..... Vlada srbije im je dala 500.000 din, Novak je dao 3.000.000 (tri miliona). Da za njega je to sica ali je dao 6 puta vise od drzave koju ti sportisti zastupaju, i pod cijom zastavom nose medalje.... Srbijo, zemljo idiota...
Smrt SVIMA!!!!

Hattrick

Citat: monsterbnt poslato 01 Avgust, 2015, 22:59
....Da za njega je to sica ali je dao 6 puta vise od drzave koju ti sportisti zastupaju....

I ciji je godisnji budzet stostruko visi od godisnjeg budzeta Novaka Djokovica....

eclipse4

Citat: OKi poslato 01 Avgust, 2015, 22:04
Citat: eclipse4 poslato 01 Avgust, 2015, 21:53
Onda je kod nas hahaha......cek bre mislim da je ovo peti put da te pitam odakle si tacno?
I uvek ti odgovorim isto i preko tel i ovde. Iz Bora !

brate ubi me ako sam zapamtio...evo....prvi put opet cujem da si iz bora ;) ;) ;) ......jel imas nekog prijatelja po lukiju?

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.