Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

El Jefe i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

pozdrav evropskoj uniji iz hrvatske ;)

da vas podsetim eu je tamo gde nas pickousti umisljeni vlasnik srbije vodi bez naseg pitanja i bez prava na referendum a mi sedimo i pustamo da stvari samo prodju pored nas:


Po¹tovana EU! (Europska unijo)

Ovim putem vam se zahvaljujem na ogromnoj pomoæi koju ste nam pru¾ili dok nama bijesne po¾ari. Od vas 27 dr¾ava, jebem vam svakoj sve u rodu i to po doktorskom receptu, svakih 8 sati po jednom, niti jedna da bi pomogla... niti jedna jedina dr¾ava!!!

Kad je trebalo pomoæi Grèkoj 2012. godine, mi smo bili tu i slali kanadere, ba¹ kao i 2013. kad je gorio Portugal, mada smo i sami iskasapljeni i siroma¹ni, no mi smo pomogli... al klasika, zaboli vas za to va¹ europsko civilizirano humanitarni kurac. Kad neæe nitko od na¹ih hrvatskih medija, oæu ja... i sad vam jebem i oca i majku i sve u rodu, i sve va¹e europske tekovine, pièka vam materina "civilizirana".

Po ovom obraæanju se zakljuèuje da sam ja divljak, no eto, vi u EU koji ladite jaja i nate¾ete ko¾icu od kurca, vi ste nadasve fini i kulturni... o jebo vam æaæa mater da vam jebo, 100 puta, svakih 8 sati.

Kud prije 500 godina nismo Sulejmana Velièanstvenog pustili do kraja, da i vi u Berlinu, Beèu, Parizu, Londonu, imate obièaj kuhanja jutarnje turske kave, govna sebièna da sebièna!

„Europska unija je jedna velika obitelj“, u kojoj oèito æaæi i materi puca kurac za „novoroðeno dijete“ poput nas. Od svih vas 27, da ne zaboravim da vam jo¹ jednom, po ko zna koji put, jebem sve u rodu!

Od svih vas 27... ko nama nudi pomoæ??? – Rusija krutejebo!... alooooo Rusija!!! Jel to vama draga EU normalno!?!?... (tlak æe me ¾veknut, oæe materemi)... jebem vam sve u rodu, vama i velikoj obitelji!

p.s. Tlak mi je uredan... 920/850... pu majku vam milu europsko pru¾im ti ruku za pomoæ osvje¹tenu jebem!'

mali_zmaj

e istina ziva pored svih,samo Rusi im ponudili pomoc i krelci odbili!!! nevjerovatno!!
jin-jang

mareskin

Citat: mali_zmaj poslato 27 Jul, 2015, 22:33
e istina ziva pored svih,samo Rusi im ponudili pomoc i krelci odbili!!! nevjerovatno!!

Mene brine da nam Ho¹tapler ne dobije batine u Hrvatskoj:

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/578391/Hrvati-prebili-mladica-samo-zato-sto-je-Srbin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Istra je bezbedna, a i Hoh¹tapler je mad¾ar.  :P
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major

[rofl]
A zar on nije Bugarin :D :D :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 28 Jul, 2015, 09:45
Istra je bezbedna, a i Hoh¹tapler je mad¾ar.  :P
A gde ima da volu Madzare.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Jul, 2015, 10:58
Citat: Slaninar poslato 28 Jul, 2015, 09:45
Istra je bezbedna, a i Hoh¹tapler je mad¾ar.  :P
A gde ima da volu Madzare.....

Revolution mi je otvorio oèi, sad se jo¹ vi¹e brinem :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Jul, 2015, 10:58
Citat: Slaninar poslato 28 Jul, 2015, 09:45
Istra je bezbedna, a i Hoh¹tapler je mad¾ar.  :P
A gde ima da volu Madzare.....

I to ¹to ka¾e¹.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

juga

Citat: Slaninar poslato 28 Jul, 2015, 09:45
Istra je bezbedna, a i Hoh¹tapler je mad¾ar.  :P
A u mad¾ara velika je....



DaChaS


Major

Slozio bi se sa DaChaS. :)
Malo ga preterase. Cuo sam bar sa pet strana da je bilo odlicno i da su se proveli extra. Malo ga guse sa tim srbin, hrvat, musliman..
I nasi isto sviraju "tamo" tako da ne vidim sta je problem u tome :)

Hohštapler

Digo mi pristisak u crveno!  [veryangry]
Tekst je pisao iskompleksirani majmun koji dalje od svog sela nije nikad bio, hrvate je video na televizoru kad na¹i igraju fudbal protiv njih i jebe im svima majku usta¹ku.
SVAKO danas ima pravo da kupi domen, plati server i napravi portal i da ga nazove SRBIN, gde pride ima "ciljnu grupu" isto tako jednako mentalno zaostalih pavijana.

Ljudi organizovali celu manifestaciju, doveli kvalitetne muzièare, jebali se verovatno mesecima, a on od svega skontao da mu smeta ¹to sviraju i hrvati i ¹to mu skupo pivo. Pa ako ti smeta ¹to je neki muzièar hrvat ti onda nisi ni do¹ao da slu¹a¹ muziku. Idi gledaj fudbal jebo te nacionalizam.
OK, 170 din za pivo je kriminal, al po¹to je bio ulaz?
Ako je bespalatan - jebe¹ ga, negde mora da se pokriju tro¹kovi.

Da se slo¾imo, ja sam patriota, volim i èuvam na¹e, al po¹tujem i tuðe. Muzika je ili dobra ili lo¹a, jebe mi se dal je svira hrvat, maðar, koala ili marsovac.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bugi

Cim vidim da je srBski znam da su neki veliki Srbi tako da me resto i ne zanima