Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

Ivicat, niki64 i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

nikad, doduse dve god sam cepao samo enduro pa i nije bilo potrebe da imam
imam u kolima al to pitaj boga kad je kupljeno

*zeka*

Ja jos furam u kolima original iz 2004 godine.

PECA BMW

Citat: dzimika poslato 23 Jul, 2015, 19:19
Citat: mrle poslato 22 Jul, 2015, 16:11
dokle bre?

i oni procene da li si zalivao ili nisi, da li je cveæe dovoljno uvenulo ili nije...

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/577297/Ako-zalivate-baste-iz-gradskog-vodovoda-dok-traju-vreline-kazna-je-10000-dinara

odma neka kazne TC Usce jer nocu se pale prskalice da bi zalivale trotoar

[rofl] [rofl] [rofl]  joj slatko se ismejah !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mareskin

Citat: joka poslato 23 Jul, 2015, 18:39
Pi¹e, da postoji moguænost dokupiti sastojke prve pomoæi, kojima "istièe" rok va¾enja, komlet  za zamenu ko¹ta 1200 din a postoji i moguænost zamene celog kompleta prve pomoæi u "odreðenim" prodavnicama, uz doplatu od 700 din, samo niko ne spominje adrese ovla¹tenih prodavnica. Kazna za istekle PP je 5000 din, a nova PP je 2300 din, isto va¾i i za komplet B1 i B2. Otimaèina!   [ljutko]

Ima spisak svih prodavnica na sajtu Galenika Farmacije:
http://www.galenikapharmacia.co.rs/spisak%20mesta.html

Ja sam zamenio "staru" neizvaðenu iz folije za novu koja va¾i do 2020. za 690 din. Mora¹ da da¹ LK na uvid, plati¹ i to je to. Naravno oni pregledaju da li je stara prva pomoæ o¹teæena u kom sluèaju nema jeftine zamene.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


Problem je ¹to nigde nisam na¹ao Tip A za motore. Ono ¹to ima da se kupi istièe ili do kraja jula ili za par meseci.

Na kraju sam okrenuo Galeniku i pitao da li uop¹te proizvode jo¹ uvek Tip A. Oni me uputili na njihovog distributera, a onda su me oni uputili na njihovog distributera i na kraju sam do¹ao do kraja lanca i trebalo bi sutra-prekosutra da je dobijem.

Mislim da za njih nisu predvideli zamenu staro za novo.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mareskin poslato 23 Jul, 2015, 23:34
Citat: joka poslato 23 Jul, 2015, 18:39
Pi¹e, da postoji moguænost dokupiti sastojke prve pomoæi, kojima "istièe" rok va¾enja, komlet  za zamenu ko¹ta 1200 din a postoji i moguænost zamene celog kompleta prve pomoæi u "odreðenim" prodavnicama, uz doplatu od 700 din, samo niko ne spominje adrese ovla¹tenih prodavnica. Kazna za istekle PP je 5000 din, a nova PP je 2300 din, isto va¾i i za komplet B1 i B2. Otimaèina!   [ljutko]

Ima spisak svih prodavnica na sajtu Galenika Farmacije:
http://www.galenikapharmacia.co.rs/spisak%20mesta.html

Ja sam zamenio "staru" neizvaðenu iz folije za novu koja va¾i do 2020. za 690 din. Mora¹ da da¹ LK na uvid, plati¹ i to je to. Naravno oni pregledaju da li je stara prva pomoæ o¹teæena u kom sluèaju nema jeftine zamene.


to samo znaci da oni za 490 dinara promene nalepnicu i daju drugome tvoji neotpakovanu prvu pomoc....umem i ja da stampam nalepnice-zalepnice....ili hocete da me ubedite da otvore tu prvu pomoc i stave unutra 1200 dinara zavoja a onda prodaju za 690.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

Daj meni 2 nalepnive odma :D

mareskin

Citat: dzimika poslato 24 Jul, 2015, 00:13
Daj meni 2 nalepnive odma :D

Nisu nalepnice nego odštampane plave torbice sa datumom, al ni one nisu toliko skupe :D
Nisam otvarao prvu pomoć pa nemam pojma da li na delovima pišu datumi važenja.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Dukags

http://www.alo.rs/vesti/aktuelno/vujovic-prima-americku-penziju/107057
Ministar finansija Du¹an Vujoviæ, koji je pre nekoliko meseci smanjio primanja srpskim penzionerima, prima amerièku penziju, saznaje „Alo!“! Tako svakog meseca uz ministarsku platu od 96.000 dinara inkasira i dodatnih vi¹e od 1.000 dolara!


...ili ti lako je tuðim ku*cem gloginje mlatiti.

Hurricane

..iliti za¹to gladan sitom ne treba da veruje...

orig.by me

joka

Citat: mareskin poslato 24 Jul, 2015, 00:16
Citat: dzimika poslato 24 Jul, 2015, 00:13
Daj meni 2 nalepnive odma :D

Nisu nalepnice nego od¹tampane plave torbice sa datumom, al ni one nisu toliko skupe :D
Nisam otvarao prvu pomoæ pa nemam pojma da li na delovima pi¹u datumi va¾enja.
Na svakom delu PP, pi¹e datum va¾enja, po zakonu mora se naznaèiti, rok sterilnosti sastojaka PP.  A haraè za PP tip A æe verovatno ostaviti za kasnije, kad prestane moto sezona, i ostane vi¹e para od kupovine benzina. Trebaæe pare u buð¾et jo¹!  [ljutko]


penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

ЯЭВОЛУТИОН

kad dodju kod mene reci cu im da ja skupljam sekundarne sirovine i da sam gey-rom.....navescu forum kao dokaz....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

zVuk

zasto u fazonu "crkni sirotinjo"?....ljudi imaju pare i imaju pravo da ih trose na nacin koji ih ispunjava.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti