Glavni meni

23.8. Karadjordjeva ulica BGD kod Brankovog mosta (18+ tema sadrzi fotografije)

Započeo zemunboy, 23 Avgust, 2011, 11:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zemunboy

U 9.15 se desio udes izmedju motocikla i prikolice kamiona...
Motocikl sa vozacem i suvozacicem se kretao u pravcu kalisa i prema ocevidcima proklizao na sinama i isklizao po kamionsku prikolicu...
Vozac nije preziveo dok je devojka jos pokazivala znake zivota...
Kada sam dosao vec su odneli motor ali po delovima mislim da je RR, ostali su usinici vazduha, i plave boje, ali nije Yamaha jer je malo svetlije kao na Suzukijima, mada nigde nema belih delica...

RIP

a sad sam nasao i ovo...

http://www.kurir-info.rs/crna-hronika/poginuo-motociklista-u-karadjordjevoj-ulici-116404.php

UFF

a meni nina46 salje poruku jutros i pita jel sam cuo za to
i jos mi rece da se odbio i udario od tramvaj
ja rekoh nadam se da je samo rekla-kazala :(

inace tu pod mostom stalno vidjam marsovca u ladovini ceka zrtvu

Mortisha

I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

Lazic

O, jbt, belaj od rane zore... I to dole, gde je stalno guzva i retko moze da se potegne... Grozno...


Major

Auu bre uzas i stvarno tuga..  :(

A i ovi iz Kurira kad stave ovakvu sliku boze me sacuvaj  [zena]

Gašpar

Tuga stvarno, nije mi samo jasno kako od rana jutra tu neko moze da jurca, kad je guzva neopisiva.
U koji deo prikolice je udario? Postoji sansa da je kamion preprecio put?

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

serbduck


Uzas...novinari i dalje koriste termine - "podleteo", "zakucao se"... ne razmisljajuci koliko to krivi realnu sliku o uzroku udesa...a nama ( svima ) lepi etiketu da smo samoubice i ubice na tockovima.

Tom ulicom ne vozim ... razlog zna svako ko je njom prosao na motoru. Prica se svasta, ali skoro je nemoguce voziti brzo i "podleteti" pod kamion na tom mestu...

Saucesce porodici.

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Mortisha

I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

Lazic

Ljudsko telo je prilicno slaba naprava, jbg, kad smo projektovani, niko nije razmisljao o kolima i motorima i kamionima, nazalost... Zato ne volim da vozim po ovim vrucinama, jer ako se obuces kako treba, toplotni udar zagarantovan... Ako se ne obuces, one slike...

CADILLAC

#14
 :( ...stra¹no...
BMW BoxerClub Pancevo 666

monsterbnt

Citat: serbduck poslato 23 Avgust, 2011, 13:16

Uzas...novinari i dalje koriste termine - "podleteo", "zakucao se"... ne razmisljajuci koliko to krivi realnu sliku o uzroku udesa...a nama ( svima ) lepi etiketu da smo samoubice i ubice na tockovima.

Tom ulicom ne vozim ... razlog zna svako ko je njom prosao na motoru. Prica se svasta, ali skoro je nemoguce voziti brzo i "podleteti" pod kamion na tom mestu...

Saucesce porodici.



Citat: Gaspar poslato 23 Avgust, 2011, 13:08
Tuga stvarno, nije mi samo jasno kako od rana jutra tu neko moze da jurca, kad je guzva neopisiva.
U koji deo prikolice je udario? Postoji sansa da je kamion preprecio put?

Podleteo je pod tockove prikolice. Ovde kamiondzija nije nista kriv. Cajger je u padu unisten ali je obrtaljka zaglavila na ivici crvenog. Po uvidjajcima saobracajne policije u ciju strucnost nema potrebe da se sumnja, motorista je isao iz pravca autobuske stanice, izasao je na sine da obidje kolonu naglo godao gas, proklizao na sinu, popio pracku na motoru koja ga je bacila pod prikolicu kamiona u suprotnoj traci. Kacigu je imao ali na laktu......mada mu u ovom slucaju ne bi nimalo pomogla.......bio na licu mesta i slikao......vidi se i na sinama gde je proklizao......
Smrt SVIMA!!!!

Kengur

Strasno... :(

Ajde ako neko zna ime, i ako cuje odakle je nek pise...

serbduck


Nije mi bila namera da bilo koga uvredim predhodnim postom. Ulica je za izbegavanje ili za kros motor. Sta god da je uzrok - posledice su strasne!



Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

CADILLAC

...ljudi moji DOBRI , [klanjam_se] ,polako , NE ¾urite, stiæi æemo svuda...+-15 min. jbg...POLAKO !!!... [klanjam_se]
BMW BoxerClub Pancevo 666

Lazic

@Serbduck:
ne sekiraj se, niko se nije uvredio, stvarno je veliki maler u pitanju, ¹ine, high side, pravo pod prikolicu u kontra smeru, pri maloj brzini... Za neverovati...