Glavni meni

23.8. Karadjordjeva ulica BGD kod Brankovog mosta (18+ tema sadrzi fotografije)

Započeo zemunboy, 23 Avgust, 2011, 11:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kengur


Joker

I ja sam znao Saleta, nije od onih sto divljaju... Uvek je vozio normalno! Ova nesreca nema veze sa motorom koji je vozio, to je ocigledno.
Neka mu je laka zemlja...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

SSZGO

kada vozis u koloni vozac u susednoj traci NE MOZE da te isece ako je susedna traka zauzeta... tj kola u obe trake idu u istom smeru...
osim ako nije lud.

posto vozis PLANETU verovatno ne znas kako R motori preticu, cap cap gotovo...
bacis pogled, snimis situaciju, ako ima mesta, dodas gas, i vec si prosao...


pre ce da ti isece dok stoji, ako otvori vrata, ili ako mu se ucini da moze da se ugura u susednu traku...

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

mazzi

Svaki ovakaj slucaj i treba da stoji ovde da bi ljudi naucili nesto iz njega a ne da bi pljuvali po ljudima koji su poginuli. A ti Plazma moras malo i srpski da ucis ... RAVNODUSAN znaci da nema nikakvo misljenje ili stav o necemu. Prema tome da si stvarno RAVNODUSAN nebi ni pisao. Ali posto nisi nego ti smetaju R motori onda ovako i pises. I nije tacno da se na zapadu provlace kad kolone stoje posto na autoputu i obilaznicama kolone retko kad potpuno stoje a veruj mi da se tu ljudi najvise provlace.

Kanarinac

Uhhh glupo je sto se ovde raspravlja ali moram da napisem.

@keks Ti bese vozis ono matoro govno mz ili tako nesto? Kako sam skapirao uvek se guzis da budes prvi i ne vozis bas sporo. Ono tvoje cudo drzi asfalt kao pa jeza, pa ti niko ne kenja sto to radis. A ti si nasao da se pravis pametan i da pricas da ako neko vozi R motor onda je on lud i divlja. Razmisli malo pre nego sto napises nesto. Znam ja da papir ili tastatura trpi sve ali ipak malo mozga u glavu.

Plazma Keks

kanarinac, sto se tice toga, isao sam ispred svih jer su me zezali za dim posle odlaska na frusku goru(neki se bunio za malo dima, a tada sam sipao sint ulje koje uopste nije dimilo i to malo dima je smetalo), pa sam rekao da cu da ih zadimim. nisam rekao da ne volim R motore, ja ne znam odakle vam takva ideja. a moja max brzina kojom vozim sa vama je oko 90, a uglavnom je 80, 70. rekao sam da divljam samo kada vidim da necu druge ugroziti, nisam rekao da ne divljam.

Zena

Citat: Plazma Keks poslato 24 Avgust, 2011, 01:12
nisam smotan, samo vise volim da se prvolacim kroz kolonu dok ona stoji, smanjuje se opasnost, kapiras? sta ako te neki vozac ne primeti i isece te, i letis preko? plus u sorcu i bez kacige? kako ces izgledati? bices top model posle toga. ali dobro, ja volim svoju kozu, potrebna mi je cela.
50 na sat, dobro je sto nisi rekao da je ustvari vozio bicikl
Ja ne mogu da verujem sta pricas!!!!mozda je ta kolona stajala,covek se sjebo jer je proklizao po sinama,koliko sam shvatila....a to da li je bio u sorcu i bez kacige je potpuno druga prica,nije ga sorc ubio ni R motor nego sklop nesrecnih okolnosti...ma braaate da li uopste treba da raspravljamo o tome?!?!?!ovakve idiotarije od komentara treba samo ignorisati!!!i by the way na zapadu se SVI provlace izmedju vozila u pokretu...

gane

Citat: Plazma Keks poslato 24 Avgust, 2011, 01:00
nmg da se ponasaju tako jer takav profil ljudi ne vozi R-ove, sem skuterasa koji nemaju ni B polozenu i seku sa svih strana, samo sto ne predju preko tebe. ja sam rekao da sam RAVNODUSAN, pa sta? ja ne kazem da se ne provlacim, ali sam rekao o provlacenju kroz KOLONU VOZILA KOJA SE KRECE, to ne valja. imas dovoljno vremena da vozis u koloni i kad stanete na crveno, produzis ispred njih, a UGLAVNOM SAM TAKO VIDJAO DA VOZE NA ZAPADU.
da je vozio i DUCATI-ja, ne bi mi bilo zao, bilo bi mi zao samo motora koji je upropascen, ali bih opet razmislio pre toga zasto se to desilo i rekao bih svoje misljenje, kao sto sam i u ovo slucaju izrazio svoj stav prema ovoj situaciji. naravno da mi je zao sto su 2 zivota izgubljena, da su 3 deteta ostala bez roditelja i da ce ih kamiondzija nositi na dusi, ali sam prema situaciji u kojoj se to desilo, POTPUNO RAVNODUSAN.

mnogo gre¹i¹, pogotovo u vezi Saleta...nije on kupio taj motor da bi divljao veæ zato ¹to mu se sviðao....

Plazma Keks

ako je ta kolona stajala, kako je mogao da ga pregazi kamion? ja nisam pricao o sorcu i majici u vezi poginulog vozaca nego u vezi szgo-a koji je izjavio da mu je lakse da vozi bez kacige i da vozi u sorcu i majici. u ovakvoj situcaiji, nijedno odelo i nijedna kaciga ti ne bi pomogla.

necu dalje da se raspravljam, nije u redu, ali moj jezik je jaci i nmg da se suzdrim ponekad. mislite sta hocete sad, o meni, ja sam svoje rekao i to je to.

pit

Citat: Plazma Keks poslato 24 Avgust, 2011, 01:38
ako je ta kolona stajala, kako je mogao da ga pregazi kamion? ja nisam pricao o sorcu i majici u vezi poginulog vozaca nego u vezi szgo-a koji je izjavio da mu je lakse da vozi bez kacige i da vozi u sorcu i majici. u ovakvoj situcaiji, nijedno odelo i nijedna kaciga ti ne bi pomogla.

necu dalje da se raspravljam, nije u redu, ali moj jezik je jaci i nmg da se suzdrim ponekad. mislite sta hocete sad, o meni, ja sam svoje rekao i to je to.

            Ja mislim da si ti suvise dugo vremena proveo na bjb citajuci one kretenske postove o bezbednoj voznji ...pa te malo poremetilo.

Gašpar

Sasvim nepotrebna diskusija  [thumb_down]

Postoji samo jedna rec koja objasnjava danasnji dogadjaj - SUDBINA!

monsterbnt

E sad da prekinem APSOLUTNO IDIOTSKU RASPRAVU!!!!
Izjava policajca koji je radio uvidjaj:
"Motor u trenutku nesrece nije po njihovoj proceni isao brze od 60kmh!!!! Procena je data po izjavama ocevidaca kao i po proceni ostecenja na motoru!!! Nije obilazio kolonu vec je pokusao da se prestroji u DESNU traku!!! Nailaskom na sine motor je nekontrolisano proklizao, prilikom cega je vozac VEROVATNO slucajno dodao gas!!! Prilikom pada vozac i suvozac su odbaceni u levu stranu, prilikom cega su podleteli pod tockove na prikolici kamiona koji se kretao u suprotnom smeru!!! Motorista nije imao kacigu na glavi vec je drzao na ruci (laktu verovatno)!!! Cak i da je imao kacigu na glavi i kompletnu zastitnu opremu ne bi mu pomoglo jer ga je pregazila prikolica od 14+tona!!! Do nesrece je doslo zbog spleta nesretnih okolnosti kao i loseg kolovoza, i niko od ucesnika NIJE DIREKTAN KRIVAC!!!'' - Kraj citata!!!

Prekinite sa proseravanjem i idiotskim svadjama na mestu gde to apsolutno ne prilici!!!

A sto rece Gaspar - SUDBINA!!! Doso je njihov momenat i to je to!!! Sedeo kuci i umro u snu il zagino radeci ono sto volis isto ti se hvata!!! Kad dodje tvoj momenat ides i tacka!!!
Smrt SVIMA!!!!

CADILLAC

@monsterbnt....+1....E , sad da ima tzv. pravne dr¾ave , zbog konstatovanog  " lo¹eg kolovoza", ZATVORITI Karadjordjevu do potpune ,besprekorne rekonstrukcije, odgovorne iz Beograd puta na vi¹egodi¹nju robiju, a porodici Sa¹e Aleksiæa isplatiti najmanje milion evra sa raèuna iste firme .- Presuda u roku 48 h.- KRAJ ! - >:(
BMW BoxerClub Pancevo 666

serbduck

Citat: CADILLAC poslato 24 Avgust, 2011, 07:40
@monsterbnt....+1....E , sad da ima tzv. pravne dr¾ave , zbog konstatovanog  " lo¹eg kolovoza", ZATVORITI Karadjordjevu do potpune ,besprekorne rekonstrukcije, odgovorne iz Beograd puta na vi¹egodi¹nju robiju, a porodici Sa¹e Aleksiæa isplatiti najmanje milion evra sa raèuna iste firme .- Presuda u roku 48 h.- KRAJ ! - >:(

  Upravo tako. Na zalost - los kolovoz je u velikom procentu uzrocnik saobracajnih nesreca.

  Plazma keks - ... cak i da si u pravu - A NISI - to se u ovakvoj temi ne pise. Treba da te je sramota!



Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Plazma Keks

povlacim rec u vezi bilo kakvih sranja koje sam rekao za smrt dve osobe, zbog svoej slobodne procene sam izjavio da je vozio brzo i tako to, nisam se raspitivao o situaciji i odmah sam poceo da kenjam o nekom, nije u redu. izvinjavam se porodici i drugima sto sam preterano srao.

ra$a

ma jebes sve.. treba covek da ima i malo srece u zivotu jer protiv nekih stvari se ne moze boriti.

orlovi

Iskreno saucesce porodici i prijateljima u moje ime i ime M.K.Stiski Orlovi Majilovac.Neka im je laka zemlja.

gmum44

50 ili 250 isti je qrac,njih vise NEMA i prema tome je nemoguce biti RAVNODUSAN! treba da te bude sramota tih reci !!!nemojte jos jednu tuznu stvar ili tuzan dogadjaj pretvarati u usranu temu i PALAMUDJENJE strucnjaka i palamuda ! [stop]
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

WOLVERINE

Citat: orlovi poslato 24 Avgust, 2011, 09:59
Iskreno saucesce porodici i prijateljima u moje ime i ime M.K.Stiski Orlovi Majilovac.Neka im je laka zemlja.

markodjurovic

Citat: serbduck poslato 23 Avgust, 2011, 13:42

Nije mi bila namera da bilo koga uvredim predhodnim postom. Ulica je za izbegavanje ili za kros motor. Sta god da je uzrok - posledice su strasne!





Nije ni za krosericu. Ulica je katastrofa. Ja jesam smotan, ali tu i kod Karadjordjevog parka sam najvise puta pao zbog sina
:(
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje