Glavni meni

23.8. Karadjordjeva ulica BGD kod Brankovog mosta (18+ tema sadrzi fotografije)

Započeo zemunboy, 23 Avgust, 2011, 11:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Abdullah100k

CAMO IS MY FAVORITE COLOR

MotoManijak

Ovaj put mu zena garant nije bila ljubomorna sto je vozio neku drugu umesto nje

zemunboy

Citat: MotoManijak poslato 23 Avgust, 2011, 15:38
Ovaj put mu zena garant nije bila ljubomorna sto je vozio neku drugu umesto nje
Daj bez crnog humora

zemunboy


jerej

Posle ovakvih jezivih prizora, stvarno se zapitam sta je to sto nas vuce na motor? Oduvek ga volim i volecu ga dok sam ziv, ali motor je jedna paklena naprava koja nikome nije ostala duzna.

Plazma Keks

vozim kroz tu ulicu vrlo cesto, i bas preko tih sina, ali sam zapamtio gde je najravnije da mogu da predjem preko njih, ali ne radim to sa velikim gasom. cim vozi takvu makinu, zna se kako je vozio... kad vidim takve motore da se lome po gradu, prilicno sam ravnodusan prema njima. odvratan je prizor videti ovako nesto i desiti se to nekome koga znas ili tvojem clanu porodice, ali UPOTREBI JEBENI MOZAK DOK VOZIS PO JEBENOM GRADU!!!! pogotovo kad vidim skuterase kad voze izmedju kolona vozila koje se krecu, sta onda covek da kaze? nema discipline, a zasto je nema? zato sto ga kuci i u skoli nisu naucili kako odgovornije vozi. ja jesam mlad, i jesam lud, ali kada hocu da vozim malo brze, gledam da nemam suvozaca i da nema vozila oko, koji ce mi to? hocu jos da zivim, da vozim nesto drugo. suvise je kratak zivot da bih ga tek tako prekratio

RIP

gane

Potvrdjeno je to je nas Sale, imao je dve cerke iz prvog braka, i sina sa Majom od godinu dana, nije nikada divljao... sta reci...uzas...

Lazic

A nisu ni stradali od divljanja, nego od spleta nesrecnih okolnosti... Izbegavati sine i kamione... O, tuge, jebote...

Major


Taraba

Predprosle godine sam se sa skuterom prosuo po tim ¹inama i izleteo ispred tramvaja iz suprotnog smera.
Sreæa pa je bila ba¹ gu¾va pa su svi skoro stajali.

Nije èovek imao sreæe.
RIP
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

darkrider900rr


SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

jerej

Veceras je Novi sad bio prepun motorista bez kacige. O voznji u sorcu necu ni da komentarisem... Toliko poginulih, osakacenih i koga briga za to? bitno je da je tamo neko frajer jer ne nosi kacigu..

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor


mazzi

Citat: Plazma Keks poslato 23 Avgust, 2011, 17:13
vozim kroz tu ulicu vrlo cesto, i bas preko tih sina, ali sam zapamtio gde je najravnije da mogu da predjem preko njih, ali ne radim to sa velikim gasom. cim vozi takvu makinu, zna se kako je vozio... kad vidim takve motore da se lome po gradu, prilicno sam ravnodusan prema njima. odvratan je prizor videti ovako nesto i desiti se to nekome koga znas ili tvojem clanu porodice, ali UPOTREBI JEBENI MOZAK DOK VOZIS PO JEBENOM GRADU!!!! pogotovo kad vidim skuterase kad voze izmedju kolona vozila koje se krecu, sta onda covek da kaze? nema discipline, a zasto je nema? zato sto ga kuci i u skoli nisu naucili kako odgovornije vozi. ja jesam mlad, i jesam lud, ali kada hocu da vozim malo brze, gledam da nemam suvozaca i da nema vozila oko, koji ce mi to? hocu jos da zivim, da vozim nesto drugo. suvise je kratak zivot da bih ga tek tako prekratio

RIP


Da je vozio MZ-a ili neku drugu masinu bez oklopa onda bi ti bilo zao? Ja ne mogu da verujem da neko ovako razmislja. O provlacenju ne zelim ni da komentarisem. U celoj Evropi se ljudi koriste time da bi stigli negde, ja predjem dnevno 50 km po gradu da se ne provlacim do sada bih bio mrtav od suncanice ili vec neceg slicnog. Ovo je bas losa sreca ili sto se kaze bilo im sudjeno. Ali ajde ostavite se blacenja po R motorima i ljudima koji ih voze jer i oni koji voze druge vrste motora nekada se u saobracaju ponasaju i gore nego ovi na Rovima.

Plazma Keks

nmg da se ponasaju tako jer takav profil ljudi ne vozi R-ove, sem skuterasa koji nemaju ni B polozenu i seku sa svih strana, samo sto ne predju preko tebe. ja sam rekao da sam RAVNODUSAN, pa sta? ja ne kazem da se ne provlacim, ali sam rekao o provlacenju kroz KOLONU VOZILA KOJA SE KRECE, to ne valja. imas dovoljno vremena da vozis u koloni i kad stanete na crveno, produzis ispred njih, a UGLAVNOM SAM TAKO VIDJAO DA VOZE NA ZAPADU.
da je vozio i DUCATI-ja, ne bi mi bilo zao, bilo bi mi zao samo motora koji je upropascen, ali bih opet razmislio pre toga zasto se to desilo i rekao bih svoje misljenje, kao sto sam i u ovo slucaju izrazio svoj stav prema ovoj situaciji. naravno da mi je zao sto su 2 zivota izgubljena, da su 3 deteta ostala bez roditelja i da ce ih kamiondzija nositi na dusi, ali sam prema situaciji u kojoj se to desilo, POTPUNO RAVNODUSAN.

SSZGO

aj decko ne lupaj

saleta sam znao uvek je vozio 50 na sat i nikad nije divljao

sto se tice provlacenja, no comment, ako si smotan vozi u koloni, ako znas da vozis, normalno je da ces da se provlacis po gradu...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

pit


            Meni je zao coveka koji je nastradao na tako surov nacin.Ovo je moglo svakome da se desi na bilo kom motoru.Mi ne znamo tacno kako se desilo i glupo je sad okrivljavati R motor zbog toga .....ali po gradu treba mnogo mngo vise paznje nego van.Splet nesrecnih okolnosti malo jaci gas na pogresnom mestu u ovom slucaju tramvajske sine i eto tragedije.....
           Ovo samo moze da bude velika pouka za sve ostale sta moze da se desi ....na zalost .

Plazma Keks

nisam smotan, samo vise volim da se prvolacim kroz kolonu dok ona stoji, smanjuje se opasnost, kapiras? sta ako te neki vozac ne primeti i isece te, i letis preko? plus u sorcu i bez kacige? kako ces izgledati? bices top model posle toga. ali dobro, ja volim svoju kozu, potrebna mi je cela.
50 na sat, dobro je sto nisi rekao da je ustvari vozio bicikl