Glavni meni

Da li kupujete polovnu moto opremu?

Započeo Stevan, 21 Oktobar, 2010, 20:02

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Stevan

Ima ljudi koji kupuju polovne kacige, jakne itd, ima i onih koji su protiv toga. Sta vi mislite?

Gašpar

Protiv kupovine polovne jakne nemam nista, to se lako opere.
Protiv kupovine polovne kacige vec imam i te kako. Sada ne vezano za oblikovanje i slicno, ja nikada ne bih mogao da nosim kacigu u kojoj se necija glava oznojila  :o

UFF

Ni ja da poljubim devojku koja je nekad nekom pusila  [veryangry] [srce_puklo]

Popsy

Kad god mogu (jo¹ ne mogu da pre¾alim ¹to mi je pobegla IXSova enduro jakna od Koche u mojoj velièini 5xxl) ¹to se tièe kaciga, ja sam moju uzeo novu ali ne bi imao problem da uzmem i polovnu, naravno kvalitetnu i oèuvanu  ;)

@Uff -  pa toga nema vi¹e ni u srednjoj ¹koli  :P :P :P
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

dzimika

Citat: Popsy poslato 21 Oktobar, 2010, 20:35
Kad god mogu (jo¹ ne mogu da pre¾alim ¹to mi je pobegla IXSova enduro jakna od Koche u mojoj velièini 5xxl) ¹to se tièe kaciga, ja sam moju uzeo novu ali ne bi imao problem da uzmem i polovnu, naravno kvalitetnu i oèuvanu  ;)

@Uff -  pa toga nema vi¹e ni u srednjoj ¹koli  :P :P :P
zato te sacekala moja jakna da bi morao da smrsas malo :D

ja nemam nista protiv polovne opreme osim kacige, to je jedino sto cu uvek pazariti novo

pbsteam

Citat: johnynovak poslato 21 Oktobar, 2010, 21:59
Citat: Popsy poslato 21 Oktobar, 2010, 20:35
Kad god mogu (jo¹ ne mogu da pre¾alim ¹to mi je pobegla IXSova enduro jakna od Koche u mojoj velièini 5xxl) ¹to se tièe kaciga, ja sam moju uzeo novu ali ne bi imao problem da uzmem i polovnu, naravno kvalitetnu i oèuvanu  ;)

@Uff -  pa toga nema vi¹e ni u srednjoj ¹koli  :P :P :P
zato te sacekala moja jakna da bi morao da smrsas malo :D

ja nemam nista protiv polovne opreme osim kacige, to je jedino sto cu uvek pazariti novo

Potpuno se slazem sa ovim kacige uvek nove,a jaknu bi uzeo i polovnu ak oje ocuvana dobro i to :D

Kanarinac

Kupio sam pre 3, mozda i vise godina polovnu kacigu. Vadi se postava, potopio u vodu sa praskom, oprao u tri vode tako i milina. Iznutra kad je postava bila izvadjena presao parocistacem i milina. Ovo sam radio jer je kaciga nosena dosta. Da je neka par meseci stara samo bi oprao postavu i to je to. Naravno ako mi finansije dozvoljavaju kupio bih novu, kao shto sam i uradio.

Gremlin

Polovna kaciga nikad, sto iz higijenskih sto iz razloga da i materijal od kojih se kacige prave ima svoj vek trajanja. Kaciga je najvazniji deop opreme, jer cuva najvazniji deo tela, pa tu nema stendnje.

Sve ostalo, od slucaja do slucaja naravno, dobar komad opreme koji je nekom premali ili mu ne odgovara boja, je always welcome ako je cena prava sitnica.

;)


zeks73

kaciga ne, ostalo mozda. nisam jos nista polovno kupio, ali ako je u dobrom stanju, verovatno bi uz smesnu cenu, naravno

to crank

Ma mo¾e i kaciga ako je od pouzdanog izvora. A i starost se sad zna po modelima i grafikama, te ako je neo¹teæena ne vidim razlog
da se ne kupi. Ima tu dosta fame koju proizvoðaèi podgrevaju.  I peru se lako. Ma polovno je super ako naðe¹ ne¹to ¹to ti odgovara.
I èizme su OK. Kupi se formalin, natopi se vata, stavi se u èizme, ve¾e u kesu i ostavi par dana. Ni elektroni ne mrdaju posle toga.
Samo oprezno s formalinom!!!

lord_oblivion

Moze polovno sve sem kacige i obuce  ;)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

WOLVERINE


ugac

Sve bi ja Vas u vojsku (ko shto neko reche) pa da nosite tudje gace stare po nekoliko godina. :-*

SSZGO

polovno SVE MOZE samo da je dobra cena

i da se ne raspada naravno
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

lord_oblivion

Citat: ugac poslato 11 Novembar, 2010, 00:26
Sve bi ja Vas u vojsku (ko shto neko reche) pa da nosite tudje gace stare po nekoliko godina. :-*
Zato sam ja i napisao ono gore  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

ugac


despic

za polovnu kacigu postoji jedan trik....potkapa
i za obucu ima jedan trik...carape ;)
klasican divljak

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

serbduck

 Postoji vek trajanja kacige i to je jedini problem. Lako se polovna opere i dovede u sterilno stanje.

Ja sam kupio novu Schubert S1 na  rasprodaji u Hein Gericke-u (valjda se tako pise )  ( e-bay ) u Nemackoj. Cena vrlo pristojna za tu kacigu - 200 evra.

Zajeb se desio kad sam hteo da obrisem vizir...skinuo sam antifog u jednom potezu...

E, onda platis na mostu kad neces na cupriji...narucio sam nov pin-lock ( 60 e ) vizir i sad je sve ok.

Polovne jakne - da. Imam jednu i odlicna je.

Cizme su vec druga prica. Probas (pomirises) pa vidis...   kupio sam nove za svaki slucaj...
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

DebeliZmaj

kaciga polovna .. huh ... kacigu koja je malo duze u opticaju, znachi izvadite unutrashnjost skroz ogolite
i uzmite ono sto koriste na izborima za prst kad ti prskaju .. i izlozi posle uv lampi ..
onda lepo vidish fragmentaciju materijala ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell