Glavni meni

Da li kupujete polovnu moto opremu?

Započeo Stevan, 21 Oktobar, 2010, 20:02

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

stefgi

fora je u ustedjevini i sad cu da predjem na nove hahaahah. Konfuzno sam napisao, ako nemas para za nove odnosno mozes na neki racionalniji nacin da ih potrosis-odlicna i ekonomski isplativa kombinacija je nova prednja i polovna zadnja. Tako za nekih 150e vozis po 3,4 sezone dobre gume. Naravno ako predjes 25k po sezoni onda je to samo jedna sezona. Opet zavisi i od namene motora jer erovi ne mogu da izvuku vise od par hiljada po setu. Sve ima svoje.

Toma RR

Kupujem polovnu opremu i nemam nista protiv toga... kupio sam u novembru "polovnu" HJC kacigu a usustini je ko nova bez i jedne ogrebotine ili traga da je nosena vise od par puta... skinuo sam postavu i oprao u lavoru sa mlakom vodom....  kupovao sam i cizme i jaknu... uvek gledam da je sve u odlicnom stanju i da je cena pristupacna :)

Sandokan

sve zavisi od finansija i robe na koju naletim.pre dve nedelje sam kupio polovno : buse-pojas,probiker-patike i ixon-jakna sa svim protektorima.inace sve to imam i novo kupljeno iz louisa.samo izbegavam polovne kacige da kupujem
vozi i uzivaj