Glavni meni

Plastificiranje i peskiranje

Započeo UFF, 11 Mart, 2011, 11:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

tarabi moram pricati zenskim jezikom koji ne znam
zato sto sam hteo da se vidi boja metala i da zastitim povrsinu od grebanja jer ovaj bajs kad sklopim necu drzati na zidu nego cu akati.
ccc nemate pojma :P

Taraba

Boja metala - srebrna.
Boja plastifikacije - srebrna.

[neampojma]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Plazma Keks

#162
nije isto. corav si kod ociju ili pokusavas da zajebavas

zagadjenje

Citat: BOKYBOY poslato 03 Januar, 2014, 16:58
...a samo poliranje felni...gde ima i posto li je to...? [neampojma]

Radi drugar ba¹ tamo iza CZ. Mogu ti proslediti br ako te interesuje. Dobro radi :) Evo jedan od meni poznatih poslednjih primera


Tjuning bud¾ing

BOKYBOY

Citat: zagadjenje poslato 14 Jun, 2014, 14:22
Citat: BOKYBOY poslato 03 Januar, 2014, 16:58
...a samo poliranje felni...gde ima i posto li je to...? [neampojma]
Radi drugar ba¹ tamo iza CZ. Mogu ti proslediti br ako te interesuje. Dobro radi :) Evo jedan od meni poznatih poslednjih primera

:o :o :o o daaaaa...

Hurricane

....ima par tema o poliranju, be¾ odavde..  ;D

Hattrick

Da li neko moze da mi preporuci neku radionicu ili dobrog majstora za plastifikaciju, u okolini Karaburme, Mirijeva, Bogoslovije ?
Ono klasika, da ne uzima ljude za idiote, da odradi kvalitetan posao, i da se ne tripuje da mu dela kostaju kao Pikasova slika ?

goranvojska

da si kod mee blize imao bi info.ovako neznam.

G_a_j_a

064/236-58-88 Goran

Iz Visnjicke kad skrenes ka Lescu, pa prva levo.

Radio sam peskiranje i plastifikaciju kod njega vise puta.

Cena korektna, radi super.   ;)

BOKYBOY

Citat: G_a_j_a poslato 04 Novembar, 2014, 20:01
064/236-58-88 Goran

Iz Visnjicke kad skrenes ka Lescu, pa prva levo.

Radio sam peskiranje i plastifikaciju kod njega vise puta.

Cena korektna, radi super.   ;)

[thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

Hattrick

Hvala momci  [thumb_up]
Zovem Gorana sutra.  [thumb_up]

Taraba

Imas i Plastamen u Mirijevu na starom putu kod OMV-a.
Radili meni 3 puta svasta nesto, sa i bez peskiranja.

Ja nikakve zamerke nisam imao ni na rad ni na cenu.
Radio i UFF kod njih pa ga pitaj kako je zadovoljan.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

sledeci put uradis prvo pretragu

i nadjes ovu temu

Kanarinac

Kakav crni Goran jbt? Prvo sto samara, drugo sto su mu rokovi k Mrkonjicevi :D Partizanski put, prekoputa OMV pumpe odlicni,a nisu skupi

Hattrick

Citat: UFF poslato 05 Novembar, 2014, 00:32
sledeci put uradis prvo pretragu
i nadjes ovu temu

Ma pretrazivao sam i nasao je, ali mi je ta tema sva konfuzna, pa rek'o da mi neko konkretno i iz prve ruke preporuci.
U svakom slucaju hvala svima koji su se odazvali.

UFF

pa jel ti i prvi post konfuzan?
jel nije iz prve ruke?
evo devet strana kasnije i idalje smo na istom sto sam ja tamo napisao :)

stilgar

Citat: Hattrick poslato 05 Novembar, 2014, 00:46
Citat: UFF poslato 05 Novembar, 2014, 00:32
sledeci put uradis prvo pretragu
i nadjes ovu temu

Ma pretrazivao sam i nasao je, ali mi je ta tema sva konfuzna, pa rek'o da mi neko konkretno i iz prve ruke preporuci.
U svakom slucaju hvala svima koji su se odazvali.
evo ja sam skoro radio tockove, gore na partizanskom putu (sadasnji dragoslava srejovica) imas radnju na cosku za peskiranje tamo gde  imasf-a radi auspuhe. Za plastifikaciju sam isao u vojvode stepe preko puta zastave kod Kecmana, mada imas i u Dragoslava Srejovica al oni ako nesto plastificiraju za ruse ima da cekas dok ne zavrse osim ako se boja koju hoces ne poklapa sa tim sto rade.


Hattrick

Prebrzo donosis zakljucke.
Bio sam juce na navedenu adresu iz prvog posta, posle pretrage foruma.
Nije mi bilo tesko da odem u Dragoslava Srejovica 65, posto stanujem u 64  ;D
Lik koji me je docekao na vratima, mi je rekao da tu nema nikakvog lika koji radi plastificiranje, i da je bio ranije "neki koji je nesto farbao", ali je otisao pre godinu dana.
Ako mi je rekao neku glupost, ja je upravo prenosim vama.
Stoga sam odlucio da postavim konkretno pitanje, kako se ne bih setao bez veze od kurte do murte, bazirajuci se na informacijama iz 2011 godine.
Jasnije ?

Hattrick

Citat: stilgar poslato 05 Novembar, 2014, 01:05
evo ja sam skoro radio tockove, gore na partizanskom putu (sadasnji dragoslava srejovica) imas radnju na cosku za peskiranje tamo gde  imasf-a radi auspuhe. Za plastifikaciju sam isao u vojvode stepe preko puta zastave kod Kecmana, mada imas i u Dragoslava Srejovica al oni ako nesto plastificiraju za ruse ima da cekas dok ne zavrse osim ako se boja koju hoces ne poklapa sa tim sto rade.

Ma nazvacu sutra Gorana i otici do njega, to mi trenutno izgleda kao najsigurnija varijanta  ;D

stilgar

Goran nema peskiranje koliko ja znam a radio sam dva puta felne od kola kod njega, nego nosi negde pa samo plastificira i bude skuplji nego sto bi trebalo kad nosis sam.