Glavni meni

Dan 2 tocka (dan bajkera)

Započeo ®or¾ GTI, 08 Mart, 2011, 15:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

®or¾ GTI

Dragi bajkeri inspirisan ovim danasnjim 8 martom kao danom zena, dosao sam na ideju da osnujemo dan bajkera ili ti motora.
Da mi malo iscimamo ove  nase pripadnice lepseg pola, a ne mi stalno da se znojimo sta da im kupimo, te sta da im poklonimo, te kevi , te ribi ili zeni , sestri, ujni i ostalima.
Nek one odrese malo kesu za ovaj nas dan, nek to bude simbolicno crvena za gorivo, ili deo opreme, bilo sta nesto sitno,al da im ubacimo crva da i one razmisljaju.
Kad je Lara Cetkin osnovala dan zena pocetkom dvadesetog veka, mozemo i mi pocetkom dvadesetprvog veka.

Posto su bajkovi u pitanju znaci da bi taj dan trebalo da bude kad je lepo vreme , moj neki primer je da to bude na leto npr:(20 juna nek se pali guma) ili vi dajte neke predpostavke. Pa da padne i neko veliko skupljanje ili tura u to vreme to se sve da kasnije razviti samo mi da se izborimo.

Bacite vase komentare a ako je admin raspolozen neka zalepi ovu temu.

e da jos nesto kome je devojka(zena bajker) jbga   bice to jos troska za neke al ih ipak nema puno.
Ali ce se to deklarisati kao nas praznik u svakom slucaju!!!
bacite komente pa da vidimo!!!

isterivac

Dobar fazon... Like za ideju :D
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

goranvojska


konjarnik

Ne pamtim da sam bolji predlog procitao na bilo kom forumu. Da se dogovorimo o datumu i da se masovno prijavljujemo pa da bacimo malo po novinama,da se narod privikava. Bice to teska borba za nasa prava da ne kazem nas dan. [clapp] [clapp] [clapp]

nella

Moze ,moze.... jos jedan moj dan :) :) :)

serbduck



E svaka ti cast !

Odlicna ideja.

Podrzavam 100 %.


[thumb_up]



Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

®or¾ GTI

E drago mi je da vam se svidja ja imam  vezu na rts-u  ako nas bas bude mislim da se skupimo ali bas puno pa da iscimamo nekoliko ljudi da prezentuje ko zna mozda ga uvrstimo u svetski dan.

isterivac

Citat: zorzgti poslato 09 Mart, 2011, 01:37
E drago mi je da vam se svidja ja imam  vezu na rts-u  ako nas bas bude mislim da se skupimo ali bas puno pa da iscimamo nekoliko ljudi da prezentuje ko zna mozda ga uvrstimo u svetski dan.
+1
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Afrikano

Od kolevke pa do groba najlepse je moto doba

prpa_zr

Ideja je odlièna ..
kad sam bio mali, mi smo dobijali poklone 22. decembra (na dan JNA)
ali od kako je do¹la demokratija nema ni toga vi¹e.. bunim se svake godine ¹to nema poklona..

nego se treba raspisati da li postoji mo¾da neki meðunarodni dan bajkera pa to iskoristiti..

da odemo dalje, mo¾da bi valjalo okupiti relevantne organizacije koje okupljaju motocikliste pa na kraju i Auto-moto Savez srbije pa usaglasiti termin.. tra¾iti da se izdvoje sredstva iz bud¾eta za obele¾avanje manifestacije ..
(jbg sad veæ zvuèim kao Klara Cetkin :D )
¹alu na stranu.. 
sviða mi se pomisao - dan bajkera..
zamislite samo buduæe - male bajkere kad poènu da prave spiskove: "tata, za dan bajkera 'oæu novu kacigu i to ne neku sa rasprodaje veæ ovogodi¹nji model.. deda je obeæao da æe da mi kupi Berik kombinezon ako proðem odlièan..."

:D  :D  :D

isterivac

Ja sam malo guglao i nisam nista nasao povodom toga, hocu da kazem da nigde ne pise tako nesto, vec samo dan bajkera u smislu zurki, skupova...
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

®or¾ GTI

Ja vam kazem ideja je originale i moze da bude odlican povod da i mi imamo neki zvanican dan, ja sam predlozio da to bude u toplijim mesecima da ljubimci mogu gromoglasno da zareze.
Naravno svi su dobrodosli i apenci, pony expresi,tori-ji :), i ostale ozbiljne zveri!

goranvojska

sve to lepo zvuci al vidite ljudi da nas niko ne jebe gledaju na nas kao na babaroge.a lepo bi bilo da nas recimo ponude kao el ocete jednom il vise puta(mislim na lepsi pol).ja sam za vise tek da utvrdim gradivo,

svetac

uglavnom,leti za vreme raspusta!!  [clapp]

goranvojska

..........kad se nose kratke majiciceeeeeeee pa svaki .......................vidi g... moje curice.

®or¾ GTI

Ma izboricemo se mi samo vi javite ostalim bajkerima , ja sam vrbovao moja 2 burazera i oni voze i par ortaka, kaze ima da ih napadnemo sad na sajmu da nam kupe nesto, dosta vise zenskih praznika!

konjarnik

Pvi korak je da osnujemo ne vladinu organizaciju- ime organizacije da se izglasa na forumu. ''10 JUN -  Bajkerski dan'' Dajte predlog za ime udruzenja.  [neampojma]

goranvojska


isterivac

Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

®or¾ GTI

ma kako god samo da sprovedemo.