Glavni meni

Dan 2 tocka (dan bajkera)

Započeo ®or¾ GTI, 08 Mart, 2011, 15:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dr32

Hehehe svidja mi se ovo Vladina organizacija, za dalje cemo lako  ;D 
Zorz + za ideju
(samo jos kad bi znao kako se ovde lupaju plusevi  [neampojma] )
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

isterivac

e da, to bih ja isto pitao? Mislim ako smem :)
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

UFF


dr32

E za ovakvo iskustvo si zasluzio plus...
   ...samo ne znam kako da ga stavim ;D
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

®or¾ GTI

E jos nesto Posto radim dugo na adi u  Time Out-u moglo bi povodom ovog dana da se napravi i ogromana zurka, pa da se organizuju svi bajkeri itd, moze svasta jos da se iskombinuje, pokloni ,zezanje...

Gašpar

OK, predlog je odlican, ali dajte da se pokrenemo.

Hajmo za pocetak da organizujemo nevladinu organizaciju. Ja znam nesto malo o osnivanju istih, ako ne budemo trazili nikakve pare, kao sto necemo, drzava ce nam dati sta god treba, i datum i prostor i policijsku pratnju, ma sve, samo pare da ne trazimo.

Ako neko ima volje da se cima, ja sam voljan da se ukljucim pa da pokrenemo NVO, za osnivanje je potrebno 3 coveka i sve moze da se napravi, samo recite  [cheers]

®or¾ GTI

Ajde ako znas, iznes sta treba pa da vidimo ko i sta treba da uradi, iznesi u kratkim crtama.

Gašpar

4000 dinara, status i osnivaci + dva odlaska do APR-a, nista preterano komplikovano.

®or¾ GTI

pa ajde da vidimo ko bi predstavljao i sta, i da vidimo oce li se neko istaliti i mora nas nekoliko.

Gašpar

Napisao sam status, a mislio na statuT  ;D

Pa ajde napravicemo druzenje, postavicemo teglu, pa neka ubaci ko koliko hoce, ja cu se iscimati oko statuta i registracije, uz to mi trebaju jos dva coveka koji su voljni da djestvuju  ;)

®or¾ GTI

moze aj videcu dal mogu ja , jer ganjam ispite na faksu u poslednjevreme, al videcemo, a moj burazar je verovatno voljan.

ЯЭВОЛУТИОН

ufffff
ne pominjem uffa nego ufcem
Taj dan bi trebao da predtavlja nesto sto bi nas podsecalo na nesto
Dakle ajde prvo da zakkacimo ove politicara za motore i da ih vucemo malo po knezu , a onda sledece godine nazovemo taj dan danom bajkera...posto ako nastavi ovako da skace goriv o, bice dan bivsih bajkera.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

prpa_zr

Citat: revolution poslato 13 Mart, 2011, 18:56
ufffff
ne pominjem uffa nego ufcem
Taj dan bi trebao da predtavlja nesto sto bi nas podsecalo na nesto
Dakle ajde prvo da zakkacimo ove politicara za motore i da ih vucemo malo po knezu , a onda sledece godine nazovemo taj dan danom bajkera...posto ako nastavi ovako da skace goriv o, bice dan bivsih bajkera.

ja sam za.. samo moj motor ima jedva 86KS , nemojte da meni dopadne da vuèem nekog debelog  [djavo]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: prpa_zr poslato 13 Mart, 2011, 21:58
Citat: revolution poslato 13 Mart, 2011, 18:56
ufffff
ne pominjem uffa nego ufcem
Taj dan bi trebao da predtavlja nesto sto bi nas podsecalo na nesto
Dakle ajde prvo da zakkacimo ove politicara za motore i da ih vucemo malo po knezu , a onda sledece godine nazovemo taj dan danom bajkera...posto ako nastavi ovako da skace goriv o, bice dan bivsih bajkera.

ja sam za.. samo moj motor ima jedva 86KS , nemojte da meni dopadne da vuèem nekog debelog  [djavo]
ti vuci Cedu Zebru
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

svetac

"Moto Time Out" predlog za naziv tog datuma! [zvizdi]

DaChaS

ideja odlicno zvuci,svidja mi se i poslednji predlog za naziv.

mrle


mrle


DaChaS

bolje onda 11 ima 2 keca i lepse izgleda :D

svetac

kako nas tretira javnost bilo bi dobro kada bi mogli iskombinovati 666!