Glavni meni

Dan 2 tocka (dan bajkera)

Započeo ®or¾ GTI, 08 Mart, 2011, 15:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

666 je zauzeto

ali moze  ;D

[attachment deleted by admin]

®or¾ GTI

moze kako god hocete samo da se mrdnemo.

niikolanixy

na google sam samo na¹ao biker lady day i on se odr¾ava u mièegenu 20-21 avgust ako mogu oni mo¾emo i mi ¹to da ne ja za  tema za pravi plusiæ

prpa_zr

Citat: UFF poslato 14 Mart, 2011, 20:35
666 je zauzeto

ali moze  ;D

.. i uzmemo od Guns-a pesmu Right next door to hell  :D

ЯЭВОЛУТИОН

ne moze
Left next door to hell

i srce je na levoj strani
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

isterivac

Hoce li se stavljati ta tegla ? :D Evo ja cu prvi da prilozim donaciju :) pa da krenemo redom.. koliko nas ima ima da se skupi 4000 za tili cas...
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

prpa_zr

Citat: revolution poslato 15 Mart, 2011, 21:19
ne moze
Left next door to hell

i srce je na levoj strani

Mo¾e al' ti da peva¹ :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: prpa_zr poslato 16 Mart, 2011, 09:14
Citat: revolution poslato 15 Mart, 2011, 21:19
ne moze
Left next door to hell

i srce je na levoj strani

Mo¾e al' ti da peva¹ :D
Left side is the right side, right side is the wrong side......neko ko je ikada ucio da jase zna o cemu pricam
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Atirudra

Predlog glasi ovakooo nek bude dan bajkera svaki put u Julu , to je sredina godine najtoplije u nasim krajevima zaPUN MESEC , znaci da datum ne bude odreden vec kalendarski kad je PUN MESEC, jer za avreme punog meseca se praznuje punina tj hapiness radost do 00 ! Eto tolko zapredlog !  [yahoo]
-------------- -_- ---------------

ЯЭВОЛУТИОН

J
Citat: Atirudra poslato 16 Mart, 2011, 20:46
Predlog glasi ovakooo nek bude dan bajkera svaki put u Julu , to je sredina godine najtoplije u nasim krajevima zaPUN MESEC , znaci da datum ne bude odreden vec kalendarski kad je PUN MESEC, jer za avreme punog meseca se praznuje punina tj hapiness radost do 00 ! Eto tolko zapredlog !  [yahoo]
Jesi li ti bre normalan, za pun mesec. I bez toga samo sto se ne pobiju kada se napiju, a ti bi jos i uticaj meseca da ubacis u kalkulaciju.....meni se na pun mesec jede krvavo meso...ko da ceka da se skroz ispece :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11