Glavni meni

Ko uzima titulu 2011. godine?

Započeo Gašpar, 21 Oktobar, 2010, 00:59

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Gašpar

Jeste rano da se vec o tome govori, ali sta mislite, ko ima najvece sanse da osvoji titulu naredne sezone.
Karte su se ljudski izmesale, Rossi u Ducatiju sa Haydenom, Lorenzo i Spies u fabrickoj Yamahi, Honda ostaje u standardnoj postavi, s dodatkom Stonera, tako da je sve neizvesno.

Moj tip je da ce Rossi "iznenaditi", sta vi mislite?

Dzambo

Definitivno cu navijati za Rosija. Sad ima priliku da na Italinskom motoru uzme titulu, a Dukati je za to svakako sposoban.

Stevan

Lorenzo uzima titulu, ali navijam za Hondu... :P

Kengur

Sjebali su se kad Dr nasteluje ono cvokotalo...!

Sve u svemu, bice to jedna veeeoooomaaa zanimljiva sezona.... :) :) :)

Mad Max

Rossi u dukcu, trebace malo vremena da naprave dukanticu :D pa ce da vidimo, ne sumnjam u njega. Ben Spies  decko koji sigurno ima sta pokazat, pogotovo sad u factory team. Ne bih zaboravio Kengura, sad u Hondi moze da bude vrlo konkurentan.
Brzi od smrti, Jaci od bola

Kengur

Citat: Mad Max poslato 21 Oktobar, 2010, 12:21
Rossi u dukcu, trebace malo vremena da naprave dukanticu :D pa ce da vidimo, ne sumnjam u njega. Ben Spies  decko koji sigurno ima sta pokazat, pogotovo sad u factory team. Ne bih zaboravio Kengura, sad u Hondi moze da bude vrlo konkurentan.
;D ;D ;D

Ja sam u Yamahinom privatnom timu, sledece godine ako bog da verovatno prelazim u Suzuki... ;D ;D ;D

Mad Max

Brzi od smrti, Jaci od bola

Gašpar

Samo da vam kazem da Repsol Honda sledece sezone zvanicno ima tri motora, bice veselo  ;D

http://www.moto-vesti.com/moto-trke/327-vesti/2555-repsol-honda-sa-trci-vozaa

Dzambo

Ne znam, za mene je Rosi jedan od najboljih vozaca svih vremena. Covek koji vozi srcem, koji ide uvek na sve ili nista, bas kao Ayrton Senna. A tehnicki potkovan kao Sumaher. Covek koji nikad ne kalkulise, koji se nikad nije "dosetao" na trecem mestu do titule. Kada ubedljivo vodi, nikad mirno ne privede trku kraju vec se juri sa samim sobom. Vozi ostro, na ivici,ali ne i pederski da ugrozi drugog. Takav lik uvek izaziva postovanje, barem kod mene.

UFF

mislis kao sto sam ja pederski ugrozio onog sa bmw-om na avali pa se covek ZBOG MENE zakucao u drvo?  ;D :o

Dzambo

Ma ne bre, mislim konkretno na Sumaherov stil voznje, ko je tebe pominjao?
Mislim na udaranje Vilneva sa strane '97god, ko zna koliko kacenja sa Hakinenom, parkiranje bolida na sred staze posle izvozanog kvalifikacionog kruga, mislim 2005god i td. Nesto slicno kao Simonceli danas u  motogp.
Vidi ga, on se poredi sa Rosijem! :D :P :D

Gašpar

Citat: Dzambo poslato 21 Oktobar, 2010, 20:12
Ma ne bre, mislim konkretno na Sumaherov stil voznje, ko je tebe pominjao?
Mislim na udaranje Vilneva sa strane '97god, ko zna koliko kacenja sa Hakinenom, parkiranje bolida na sred staze posle izvozanog kvalifikacionog kruga, mislim 2005god i td. Nesto slicno kao Simonceli danas u  motogp.
Vidi ga, on se poredi sa Rosijem! :D :P :D

Slazem se u potpunosti. Lorenzo je takav, isti kao Sumaher, i takodje dosta omrazen. Mozda Hakinen nije uzimao tolike titule, ali ja sam za njega navijao iz sveg srca.
Rosi je dobitna kombinacija, em voljen, em voljen od strane publike.

Ko nije citao njegovu autobiografiju, predlazem mu od sveg srca.

Kanarinac

Rossi definitivno ima najvise sansi, Stoner nije znao da izvuce maximum iz njega, a motor je na pravcima bio prilicno brzi od konkurencije. Sa Rosijevim mudima, uspeh je zagarantovan. Drugi konkurent je Spies definitivno. Odlicno vozi, a sad kad pocne za fabricki tim da vozi, pokazace pravu snagu. U sv sl jedva cekam da pocne sl sezona, bice zanimljivo, ako neko ne polomi nogu na samom pocetku :))))))

Gašpar

I jos je u Burges tu, to ne smemo zaboraviti  8)
Ja sam gotovo siguran da Rossi uzima  ;)

Kanarinac

Ja navijam za Rossija, jeste da Ducatii ne volim, ali boze moj. Ne moze sve da bude savrseno :) Tj bilo je savrseno dok je bio u Yamaha-i :))))

bucow


cone

ja mislim da rossi uzima titulu, samo da mu se ne desi peh kao ove godine.. da nije slomio potkolenicu onda, osvojio bi sampionat 100%.. sad kad se samo srodi sa dukatijem, bice havatija.. jedva cekam.. :)

Dzambo

Auu sto ta masina izgleda dobrooo!

Drezga-Belgrade Stunters

Bice mnogo zanimljiva sezona, ali se nadam da ce Casey Stoner da osvoji  [yahoo]
Motor u srcu, brzina u glavi, adrenalin u krvi i andjeli cuvari !!!!!!

pbsteam

Navijam za Yamaha team nije losa kombinacija sledece sezone ali rossi osvaja sampionat 100% :)