Glavni meni

Ko uzima titulu 2011. godine?

Započeo Gašpar, 21 Oktobar, 2010, 00:59

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Gašpar

Cika jeremy ima jos okruglo 27 dana da dotera tu kosacicu u red, pa da bude ponovo ovo:

Ode to the Sun, Valentino Rossi, First race First win Yamaha

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Kengur poslato 22 Februar, 2011, 01:31
Citat: Gaspar poslato 22 Februar, 2011, 00:37
Ja se jos uvek vodim onom mojom teorijom da u poslednjih 10 godina, ko god je uzeo broj 1 nakon osvajanja titule, sledece sezone se nije bas proslavio :D

Nadam se da ce tako biti i ove sezone! Malog ku*tona ce prvo oprati Stoner, jer ce se napaliti kao mlad majmun, a pritom honda po meni najbolja masina... Posle ce ga cika doca malo preslisati samo da se sastavi sa onom kosacicom za koju je poceo da vozi... ;D ;)

Nadam se da ce i Pedrosa pruziti otpor onako kako mu dolikuje, da nece vise lizati asvalt u onolikoj meri... :)
Nada je jedno, a realnost druga stvar.
Realno je da Lorenzo vozi unapredjeni motor od prosle sezone, tako da nema prilagodjavanja.
Realno je da Rossi seda na Dukca koji je poznat po teskom kontrolisanju u  krivinama
Realno je da Stoner seda na Hondu koja je odlicna ali je njemu potreban period privikavanja
Realno je da su ostali favoriti za titulu, ipak malo iza.
Relano je da Pedrosa ima 30 kila sa krevetom i da nikada nece biti sampion.
Realno je da ce Spies nekome oduzeti bodove.
Realno je da ce se sve videti u prih pet trka, jer posle toga nama vise tajni, ali za sada ja prednost dajem jedinom uvozanom timu, dakle Lorenzo-Yamaha M1. Ostali ce trebati da dokazu da su mnogo napredovali, od prosle sezone kada ih je Lorenzo "oprao" u prih pet trka pa nisu mogli ni da ga stignu. Mora se priznati da je i tri trke , dok nije obezbedio titulu, vozio ziheraski (zato nece imati nikada status kao Rossi) ,ali je kraj bio maestralan. Mislim da bih i ja postupio isto tako na njegovom mestu, rizik pada i gubljenje titule, bi ipak bila glupost. Neki osvoje titulu jednom ili nijednom, ali prvi put kada ti se sansa ukaze moras je zgrabiti po cenu da ispadnes ziheras, kako ne bi pricali posle ljudi kako si bio glup, jer si je imao u dzepu. Ko zna da li ce ti se ikad ponoviti ista prilika, pa ako je Haiden mogao da je osvoji, Lorenzo zasluzuje jos jednu. Ako ni zasta drugo onda za one silne padove od pre dve sezone...tu me dobio.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11