Glavni meni

Ko uzima titulu 2011. godine?

Započeo Gašpar, 21 Oktobar, 2010, 00:59

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

pajacbr


Gašpar

Evo i zvaniènih kombinacija za narednu godinu

Marlboro Ducati
Valentino Rossi
Nicky Hayden

Yamaha
Jorge Lorenzo
Ben Spies

Repsol Honda
Casey Stoner
Dani Pedrosa
Andrea Dovizioso*

Tech3 Yamaha
Colin Edwards
Cal Crutchlow

Pramac Ducati
Loris Capirossi
Randy de Puniet*

Suzuki
Alvaro Bautista

Aspar Ducati
Hector Barbera

LCR Honda
Toni Elias

Gresini Honda
Marco Simoncelli
Hiroshi Aoyama*

Cardion AB Ducati
Karel Abraham

*èeka se zvanièna objava

WOLVERINE


to crank

Ako je pitanje ko bi voleo da bude prvak,  Ben Spies.
Mislim da æe borba za titulu da bude izmeðu Lorenza i Stonera i da ako ne bude povreda Lorenzo uzima.
Pedrosa kao i do sad par pobeda, Rossi isto, mo¾da pred kraj sezone skupi i koju vi¹e od par.
Simoncelli i Hayden mo¾da negde uspeju da iskamèe pobedicu...

Voleo bih na kraju sledeæe sezone da se setim da doðem u ovu temu da vidim ¹ta sam nalupao.

Gašpar

Yamaha je predlo¾ila ¹pancu da sledeæe sezone nosi broj 1 na svojoj ma¹ini i on je prihvatio ideju.
Valentino Rossi nikada nije ¾eleo da nosi broj 1 veæ je uvek ostajao pri broju 46, tako da Yamaha zaista dugo nije imala ‘keca’ na svojoj ma¹ini, jo¹ od vremena Wayne Rainey-a zapravo.
Lorenzo je zatra¾io od internet fanova da mu naprave dizajn novog broja kojeg æe nositi sledeæe sezone. Ideja je da se broj 99 inkorporira u jedinicu, ne¹to slièno dizajnu koji je Nicky Hayden imao u 2007 ili Casey Stoner godinu dana kasnije.

Koliko mene secanje sluzi, svi koji su uzimali tu jedinicu su neslavno zavrsili. Imam takav osecaj da ce se isto desiti i naduvenku  ;D ;D ;D

Gašpar


3006

Recimo to ovako: sledeæe godine oèekujem da Stoner uzme titulu, iz vi¹e razloga. Rosijeva je, po meni, 2012. Najozbiljnija konkurencija bi trebalo da im bude Lorenco, dok za Pedrosu mislim da neæe u karijeri osvojiti titulu u Moto GP-u.
To je ono ¹to oèekujem. A ako bih mogao da biram - Aojama, bez razmi¹ljanja.

Simon69

Prognoza ili zelja? Po meni samo trojicu mogu da pomenem.  Zelja mi je da to bude Rossi,neka je uzme u prvoj godini sa Ducatijem pa posle kako bude! A prognoza,hm,Lorenzo je opasan,ne volim ga ali priznam da je brz a Stoner mi jos nije ulio poverenje da bi mogao uzeti titulu,vozi savrseno,ima potencijal za Sampiona ali mu fali kontinuitet,ili mozda HONDA ;)? Ipak je i prognoza da ce to biti Doctor [thumb_up]
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

3006


kawa ninja



  Moj favorit je Lorenco , a ako ne bude odneo titulu on Stoner ce sigurno...

 
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

3006

Ja sam jadan od retkih koji navija za Lorenca, ali mislim da je Stoner br. 1 u 2011. god, iz vi¹e razloga. Mislim da on ima znanje i ma¹inu za titulu, ali, videæemo...

Veske

Lorenco uzima titulu 90%,iako ga ne volim bas nesto,a mislim da se Doctor nece bas najbolje snaci na ducati-u,tek mozda 2012,ali navijam naravno za Rossia..

Purec

Rossi tesko da ce uzeti titulu odmah u prvoj godini na Ducati-u, Stoner i Lorenco su tituli malo blizi, sve je moguce :D
Mislim da ce iduca godina biti dosta bolja jer ce do tad u igri biti i Crutchlow, Rossi ce da upozna Ducati, bice zanimljivo :D

RRa¹ko

ovaj coek je oduvek bio moj favorit  [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Dzigi Boy

Citat: UFF poslato 21 Oktobar, 2010, 18:28
mislis kao sto sam ja pederski ugrozio onog sa bmw-om na avali pa se covek ZBOG MENE zakucao u drvo?  ;D :o

hahahahahaha UFF jel te mozda pece savest?????????????


Nego zna se ko kosi a i ko je Valentino Rossi!!!!!!!!!!!!!!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Mislim da je Rossi (koga obozavam) uzeo svoju poslednju titulu.
Stoner ima jos neke sanse ako ne bude pao. Jos jedan pad i on je zavrsio karijeru.
Pedrosa je previse mali da bi bio sampion (nijedan sampion u moto GP-u se nije penjao na motor preko hoklice)
Lorenzo je favorit, sto ume da bude breme ali i stimulans. Ako ne bude padao i ako ga motor bude sluzio...ima sanse
Spies bi mogao da bude iznenadjenje...ali jako tesko...verovatniji je plasman medju prva tri na kraju
Hicki "pickonja" Haiden je kako sam nadimak kaze, uzeo tri ritule ...tada, samo tada i nikada vise
Ostali imaju sanse za dobar plasman i nista vise, mozda poneku pobedu...ende
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

WOLVERINE


 Slazem se sa " revolution" .......   mislim da ce Horke da ih voza kao ovce ove godine.... Mada ja navijam za Stonera....


                         MOTO GP Kalendar



UFF

Citat: Dzigi Boy poslato 21 Februar, 2011, 19:13
Citat: UFF poslato 21 Oktobar, 2010, 18:28
mislis kao sto sam ja pederski ugrozio onog sa bmw-om na avali pa se covek ZBOG MENE zakucao u drvo?  ;D :o
hahahahahaha UFF jel te mozda pece savest?????????????

Ma nemam ja savest samo sam hteo da budem pomenut medju ovim svetskim imenima ;)

Evo cim pocne sezona pravac avala da trazim sledecu zrtvu   [djavo]

A ti dodji ako se ne plasis drveca :D

Gašpar

Ja se jos uvek vodim onom mojom teorijom da u poslednjih 10 godina, ko god je uzeo broj 1 nakon osvajanja titule, sledece sezone se nije bas proslavio :D

Kengur

Citat: Gaspar poslato 22 Februar, 2011, 00:37
Ja se jos uvek vodim onom mojom teorijom da u poslednjih 10 godina, ko god je uzeo broj 1 nakon osvajanja titule, sledece sezone se nije bas proslavio :D

Nadam se da ce tako biti i ove sezone! Malog ku*tona ce prvo oprati Stoner, jer ce se napaliti kao mlad majmun, a pritom honda po meni najbolja masina... Posle ce ga cika doca malo preslisati samo da se sastavi sa onom kosacicom za koju je poceo da vozi... ;D ;)

Nadam se da ce i Pedrosa pruziti otpor onako kako mu dolikuje, da nece vise lizati asvalt u onolikoj meri... :)