Glavni meni

Alat u najam

Započeo Glava Dole, 13 Mart, 2017, 21:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Znaci ako neko od vas majstora ima koji visak privremeno, koji se ne koristi trenutno, fali sledece:

Alat za helicoil M6 za navoje bregaste i 2 patrone(najbolje bi bilo ali ako nema nema veze, nije neophodno... nosim onda kod strugara da ubaci bixne)...

Kilo kljuc u ciji opseg upada 30nm

Mehanicarske selne za namestanje cilindra(za stezanje karika), precnik klipa 59mm. Komada: 4


Dzabe niposto necu, to nemojte ni da nudite (naglasavam zato sto vas znam pa me nista ne bi cudilo, znaci odma u startu otpada), iskljucivo iznajmljivanje ako neko hoce... da ne kupujem sve to da bih jednom sklopio masinu :) I postarina u oba pravca naravno moja :)

Broj 069/44-55-350 a moze i PP

Unapred zahvalan :)

Darko

imam kilo kljuc , samo da proverim dal odgovara...

necu se prepirem bez veze oko iznajmljivanja , posaljem ti , zavrsi pa vrati , koje crno iznajmljivanje

Glava Dole

Lako cemo za to posle, nema potrebe za prepirkom, nego bi bilo idealno ako neko ima i kljuc i selne :) al ako ne nema veze, limenke i vezice, valjda ce da uspe :) Kilo kljuc mi realno i najvise treba :) I navoje mogu kod bilo kog strugara da resim i taman da mi procisti i sve ostale navoje na glavi i srafovima :)

Ali aj vidi pa javi :)

jevta

Po¹tarina za taj kilo kljuè taman da kupi¹ nov.
Mene su uèili ako ti ne¹to od alata treba idi kupi trebaæe ti opet.Ako pozajmi¹ zajebaæe¹ ga pa æe¹ drugom kupiti.
I nisu ti matori bili glupi.
Èuj pa i ja sam u ovoj prièi matori [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Hattrick

Hranislave ti li si ?  :)

Glava Dole

Citat: jevta poslato 13 Mart, 2017, 22:02
Po¹tarina za taj kilo kljuè taman da kupi¹ nov.
Mene su uèili ako ti ne¹to od alata treba idi kupi trebaæe ti opet.Ako pozajmi¹ zajebaæe¹ ga pa æe¹ drugom kupiti.
I nisu ti matori bili glupi.
Èuj pa i ja sam u ovoj prièi matori [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Slazem se, mrzim da zajmim... i to trazim po prvi put u zivotu, samo zato sto nisam pri parama a ne mogu da sacekam da vidim da li ce da sastavi... a i zato sto dok ja to sve kupim... kostace vise nego pola drugog agregata... samo selna treba 4 komada, ne moze samo jedna ko za auto npr... set za helicoil i kilo kljuc i da ne spominjem... a sve to da bih jednom sklopio, da radim stalno pa ajde... ovako samo da skuplja posle prasinu bzv...

FANTOM

    A da ti to oteras kod krstenog majstora da ti namesti i spremis genge ....Mada sad koliko krsten mora da uzme da radi a ti si predhodno svasta prckao, al ono rade ljudi sve za pare . [cheers] Ovako ces samo da se patis i pitanje je dal ce da upali ,a opet ce nesto da te kosta  . Ide april krecu voznje bolje sto pre da ga resis pa da mozes da dolazis na druzenja itd.

friziderdzija

ja æu da ti dam kilo kljuè i imam samo jednu ¹elnu za karike....naæi æemo jo¹ 3 kom, znam gde ima da se uzme...smuèilo mi se da te gledam kako se muèi¹...ne seri da plaæa¹ najam alata...imam i strug i ureznice i sva¹ta ne¹to ako treba...prihvatam turu piæa u manèuli kad upalimo zmaja. javi se kad bude¹ hteo da uzme¹...064/8403480

stilgar


Glava Dole

Citat: friziderdzija poslato 13 Mart, 2017, 22:45
ja æu da ti dam kilo kljuè i imam samo jednu ¹elnu za karike....naæi æemo jo¹ 3 kom, znam gde ima da se uzme...smuèilo mi se da te gledam kako se muèi¹...ne seri da plaæa¹ najam alata...imam i strug i ureznice i sva¹ta ne¹to ako treba...prihvatam turu piæa u manèuli kad upalimo zmaja. javi se kad bude¹ hteo da uzme¹...064/8403480

Veliko hvala... unapred... nista onda, cimam te ovih dana, cim operem glavu da sredimo te navoje, nabavi onda jos 3 selne :)

Dakle reseno u roku od odma... kolko ja volim ovaj forum  [ljubav] :-* [srce]

UFF

alat u najam?

das ti zenu u najam?
ako nemas zenu onda neki rod al da valja


si lud bre?

alat pozajmio dobrom drugaru huricane-u pa mi poliomio dva komada i nikad in nije zmenio, sta ce onda neko drugi duradi ako mu dam?
ako nije skup mogu da poklonim, ne mogu da pozajmim

Glava Dole


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

friziderdzija

¾ivo me zanima ¹ta æe¹ da poradi¹ sa 4 ¹elne? ¹elne se ne mogu rastaviti da ih skine¹ kad navuèe¹ cilindre...javlja mi se da æemo da ti na brzaka da napravimo alat za ¹elne kao ovaj iz luisa.

Hattrick

Citat: UFF poslato 13 Mart, 2017, 23:10
ako nemas zenu onda neki rod al da valja

Pa dobro moze svastiku, ne pravimo pitanje.  :)

Glava Dole

Zar ne mogu posle da se otvore? Mada kad pogledas ove za automobile su i previse siroke, nece biti mesta... ipak cu ja sa starim cilindrima i klipovima da provezbam malo sa limenkama i vezicama da se ne maltretiramo i oko toga :) A kilo kljuc... nasao za samo 2900din, ipak cu to da kupim... da imam ako mi nekad zatreba i za auto, drugi motor itd... alat ipak nikad nije visak :)

Tebe mozda iscimam samo za ove navoje ako ne resim nesto, mozda i kilo kljuc ako ne uzmem ovo, ti si alternativa :) Sto se mene tice u svakom slucaju sam duzan kao da si dao :) I ako ne uzmem nista ne moze samo pice... mora i rostilj/pecenje, sta vise volis), lokal po izboru :)

Andreja

Ðoku bih ti iznajmio kad si odbio Fri¾iderd¾iju, lepo ti je èovek nudio celu gara¾u sa alatom.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Citat: Andreja poslato 13 Mart, 2017, 23:31
Ðoku bih ti iznajmio kad si odbio Fri¾iderd¾iju, lepo ti je èovek nudio celu gara¾u sa alatom.

... sto mi nikako nije odgovaralo... i ne odgovara i dalje... vidis i sam koliko dugo sve to traje... hocu da radim kad mi se radi, samo izadjem ispred stana i zasucem rukave i ne idem bilo gde... i tacka... vazi i za tebe i za UFFa... ako vec ne mozete i necete da pomognete ne morate bas i da odmazete i dizete pesimizam na najvisi nivo... nema potrebe :)

Andreja

Na¹i poku¹aji osve¹æivanja tebe i jesu neka vrsta pomoæi, iako tebi izgleda kao podjebavanje ili ¹ta veæ. ®elim ti uspeh, ¹to pre pa da se dru¾imo [thumb_up]  [cheers]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole