Glavni meni

Alat u najam

Započeo Glava Dole, 13 Mart, 2017, 21:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

I zove me malo pre ovaj iz panceva... nisu nasli ni taj skuplji, mislio da stigla roba al ipak nije... ceo dan ga trazimo kaze nema ga...

Sad narucio ovaj ali stize tek krajem nedelje, do subote najkasnije... taman da se ja natenante poigram sa navojima, ocistim, dok namontiram cilindre i sve spremim... posle je ocas posla da se samo pritegne glava i montiraju bregaste, do stezanja kilo kljucem ima najvse posla :)

http://www.kupujemprodajem.com/KILO-kljuc-GEKO-1-2-28-210-NM-33144854-oglas.htm?filter_id=489816

Moja buduca igrackica :)

jevta


bigbad86

Kupi viljuskate kljuceve od 4-5 pa do 38-32, trebace nam.

Hattrick

I maksimalno koliko god mozes bitova Torexa u 30-35-40 velicini, to se bas trosi dosta, trebace nam svima  :)

bigbad86

Ne mozemo da ga bijemo u glavu sa bitovima od torexa. Nego krenemo sa kljucem 4-5 pa povecavamo kljuceve dok mu ne pukne tvrdoglava glooova :D

Glava Dole

Da narucim znaci i gradjevinski slem za svaki slucaj ;D

Ostoja

Imam vi¹e komada u raznim bojama, poslaæu ti.... [rofl] [rofl] [rofl]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

FANTOM

    Nisam bio danas pri kompu pa da vam odgovorim dragi moji Manijaci :
   
    Gavrolini : Delim misljenje sa tobom skroz. Stalno nesto popravlja srafi budzi ... A motor sve vise izmoren i tera ko da je nov iz salona. Ne zovu ga dzabe mali Kosta .
Ja sta ne znam oteram kod majstora i nema zime covek namesti ja platim .Ako nemam mozda u datom trenutku lovu sacekam, pa oteram opet kod majstora kad imam i uradim  sta treba . A ne rasrafim sam i onda se cudim sta mu je .
     Nadalina : Ubi me ovaj stomak i tri zuba sto imam u glavi  [rofl] . Jos vidi i Lazic protiv mene propao sam nacisto  [pop]
     DZ: Ne mora da da ako nece , ih nije smak sveta , i bilo je "faco" ;)
     Stilgar: Ha ha nista od vozanja naucio se ja u mladosti . A skros si upravu za tu zensku taktiku vole da kevces oko njih okolo vise nego bilo sta .
     Lazicu: I ti si cak poceo da odrzavas klepetalo kod majstora ;) i da ga peres . Jer ako se vezuje vezicama, krpi u kucnoj radinosti nestrucno , lepi super lepkom .. I ostalo videli ste svi kako zavrsavaju tipa Kostini motori uz takvu eksplataciju zavrtanje gasa takvo odrzavanje i takve popravke. Obicno crknu. [pop]
     Milos96: I da nemoj pogresno da me shvatis ja bi prvi voleo da sutra opravis motor i da mozes da se vozis sa nama itd. AL nekad majstor sa iskustvom moze mnogo brze da otkrije i da resi problem . [cheers]

Glava Dole

Ma bas bi se majstor zajebavao i budzio ovako kao ja... fali to, to to to to... delovi tolko, ruke tolko... pa se ti ceskaj po glavi... kacio sam oglas i zvao lika sa istim problemom a motor je bio kod majstora i na kraju na prodaju ko neispravan jer je neisplativo...

To kao prvo, a kao drugo... voleo sam mehaniku od malih nogu... tek se ispilio, cale nesto porpavi npr bez mene dok sam ja u vrticu ja se ljutim i svadjam i placem ceo dan, najjace je bilo kad sam ga terao da vrati kako je bilo pa popravi sa mnom ponovo, dan danas to prepricava [rofl] I nista nije sladje nego kad nesto sam sklopis pa se posle vozis na tome :) Ko stalno ide kod majstora to jednostavno ne moze da razume... a ko to radi zna o cemu pricam :) Plus i da odem kod majstora to je poraz... ne zbog drugih, nisam sujetan, boli me patka sta drugi misle al u mojoj glavi je to poraz... nisam ga porpavio ja nego neko drugi, sve i da proradi ima da se nerviram kad god sednem na njega... znaci majstor O T P A D A !!! ;D

Znam da nisi ni najmanje zlonameran, ni ti ni bilo ko ko mi preporucuje majstora... cak naprotiv, znam da se brinete za mene i moj motor i da biste i vi voleli da ga uzjasem sto pre, i hvala vam na tome :)  [cheers] Ali jednostavno ja majstora niti bilo ciju pomoc tog vida ne zelim :)

Gavrolini

Naravno da ti niko ne zeli nista lose ali tvrdim da bi se do sad vozio da si to na vreme oterao kod krestenog majstora. A isto tako mislim da ce te kostati vise tepsija nego pita ili kako sevec kaze.

Glava Dole


Hattrick

Pitali Milosa u anketi, koju bi sebi najvecu zelju ispunio, kad bi dobio na Loto ?
"Majstor da Budem" - Rece on ko iz topa  [rofl]

Glava Dole

jbg, sta ces kad mi manekenstvo nije poslo za rukom, nesto moram [rofl] [rofl] [rofl]

Hattrick


juga

Citat: UFF poslato 13 Mart, 2017, 23:10
alat u najam?

das ti zenu u najam?
ako nemas zenu onda neki rod al da valja


si lud bre?

alat pozajmio dobrom drugaru huricane-u pa mi poliomio dva komada i nikad in nije zmenio, sta ce onda neko drugi duradi ako mu dam?
ako nije skup mogu da poklonim, ne mogu da pozajmim
Imo ja malu brusilicu , pa pozajmio jednom drugaru , kada mi je vratio ka¾e ne¹to je zadimila, ne znam koji joj je kurac! :o :P

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

UFF


DebeliZmaj

detalji Jugo detalji ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

nano

Nek rastura mali, sta ima veze, nije to nuklearna fizika. Imas service manual pdf svaki sraf jedna slika pisano za amere sa iq 65.

Milose imas yamaha-forum.net i frz archives ako engleski znas tamo ces sve naci narucito na fzr archives. Dovoljno je reci da par njih tamo vozi standalone MS ecu na fzr/yzf. Stvarno bolesni ljudi :)

Lazic

Citat: FANTOM poslato 15 Mart, 2017, 00:31
    Lazicu: I ti si cak poceo da odrzavas klepetalo kod majstora ;) i da ga peres . Jer ako se vezuje vezicama, krpi u kucnoj radinosti nestrucno , lepi super lepkom .. I ostalo videli ste svi kako zavrsavaju tipa Kostini motori uz takvu eksplataciju zavrtanje gasa takvo odrzavanje i takve popravke.
Pome¹ao si me sa nekim, kakvo odr¾avanje kod majstora, radio sa Jugoviæem, plaæam mu pivom, to nije odnos majstor mu¹terija... :D
Sve vezujem vezicama i lepim super lepkom, eno ga bolji nego ikad... ;D I gde sam bre ja protiv tebe, babo jedna...:-*