Glavni meni

Alat u najam

Započeo Glava Dole, 13 Mart, 2017, 21:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nadalina

Citat: FANTOM poslato 14 Mart, 2017, 01:54
Citat: Laziæ poslato 14 Mart, 2017, 01:38
Kao dve babe...

    Ko sta radi mene vredjaju ovde po forumu . Prvo mi rekli da mi je motor istrosena matora mazga sa kojom se puca po skupovima a ja kao vlasnik da imam stomacinu i 3 zupa u obe vilice u glavi :) Sad mi ti Lazicu kazes da sam Baba ... :D ha ha nije red :D ;)

Zaaaapitaj se! ;D ;D ;D
Dzukela u podznaku

DebeliZmaj

a da vidish tek kako ga je jedna
cura otkacila za telefon ... surovo .. surovo ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

stilgar

@DZ
ona ga je otkacila samo da ga jos vise podbode, sad ce da srlja ko bik na crveno, a ona da ga voza oko malog prsta. Nista se ne razumes u zensku taktiku :)

DebeliZmaj

faca kuca maca... bem li ga
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Citat: Hurricane poslato 14 Mart, 2017, 02:29
Citat: UFF poslato 13 Mart, 2017, 23:10
alat u najam?

das ti zenu u najam?
ako nemas zenu onda neki rod al da valja


si lud bre?

alat pozajmio dobrom drugaru huricane-u pa mi poliomio dva komada i nikad in nije zmenio, sta ce onda neko drugi duradi ako mu dam?
ako nije skup mogu da poklonim, ne mogu da pozajmim

Tebra, ti si odlepio, uzeo i sjebao jedan torex bit i njega ti kupio na pijaci kod èoveka znam i kojeg, a taj iskrivljeni bit koji sam iskrivio stoji kod mene jo¹ u alatu, a drugi komad nisi ni imao neko ti ga ranije izgubio ili ¹ta veæ seæam se da si mi rekao kad sam uzimao..

Tom prilikom sam imao problem sa samo jednim jedinim ¹rafom od ¹ibera na autu, koji nisam mogao da odvrnem tako da dva alata nisam ni mogao da ti zajebem..

To je bilo pre 4 godine dal si realan da si mi to zapamtio i to pogre¹no..

Reci koji je taj drugi komad ¹to ti fali a ovaj bit ¹to sam sjebao kupiæu ti opet i to u kvalitetu...

Nemoj bratac ovako pomisliæe ljudi sva¹ta..

pa trebao mi pre neki dan i fale dva komada pa se setih i zasto fale, koji sam kurac kupovao ceo komplet ako ni sa njim ne mogu da uradim potrebno?
ti si mi koliko se secam rekao zaboravicu ja idi ti na pijacu kupi pa mi reci koliko para da ti dam  :wtf: koji cu ja kurac na pijacu? pa nisam ja sjebao
ne ide to tako vec uzmes ispravno vratis ispravno ili zadrzis taj sebi a meni uzmes nov

i ne moj da mislis da sam uzeo za zlo vec samo kalo lekciju, inace i ja sam od juge pozajmio brusilicu sa milion radnih sati pa crkla kod mene i sta cu rekoh mu da idemo po novu, zato i kazem da ne valja pozajmljivati alat nekom ili od nekog

Lazic

Jo¹ dve babe... ;D Mihajlo zaboravio da pre 4 godine nije imao ni auto ni ¹iber, ti zaboravio da ti je kupio drugi na pijaci i tako... ;D

@Fantom:
Nego ¹ta nego babe, pustite bre dete na miru nek radi ¹ta hoæe/mo¾e... Svako ko poène da tupi o majstorima je baba... ;D

UFF

ma mozda je i kupio ali pogresan pa zato sad nije u alatu, nebitno to mi je drugar a ja od sad ne kupujem motore koji imaju stafove za koji je potreban taj torx :D

Hurricane

Laziæ
Izvini, pre vi¹e od 3 godine!

Uff
Napisah i tebi privatno, a evo i ovde æu, alat sam vratio kako sam i uzeo, lièno kupio bit i vratio, sve ovo su izmi¹ljotine nièim izazvane i klevetanje mog lika i dela, za nastavak slobodno lièno..

Bilo kako bilo, dno..

Lazic

©orkaaaaaa... ;D Bapska...  [rofl] [rofl] [rofl]

UFF

klevetanje lika i dela  [rofl]

DebeliZmaj

Citat: Hurricane poslato 14 Mart, 2017, 11:42
Laziæ
Izvini, pre vi¹e od 3 godine!

Uff
Napisah i tebi privatno, a evo i ovde æu, alat sam vratio kako sam i uzeo, lièno kupio bit i vratio, sve ovo su izmi¹ljotine nièim izazvane i klevetanje mog lika i dela, za nastavak slobodno lièno..

Bilo kako bilo, dno..

hurican <---> uff ... te stvari bi trebali stvarno pvt ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 14 Mart, 2017, 11:17
Jo¹ dve babe... ;D Mihajlo zaboravio da pre 4 godine nije imao ni auto ni ¹iber, ti zaboravio da ti je kupio drugi na pijaci i tako... ;D

@Fantom:
Nego ¹ta nego babe, pustite bre dete na miru nek radi ¹ta hoæe/mo¾e... Svako ko poène da tupi o majstorima je baba... ;D

Reci im Lazicu ;D :-*

PS jebalo vas iznajmljivanje, bolje da sam govno pojeo nego sto sam otvorio temu... trebalo bi da sutra stigne kilo kljuc, nema na stanju onog od 2900, narucio od 3300, neki poljski... za selne sam dobio ideju kako da uradim bez njih... prvo nabijem klipove u cilindre jedan po jedan... pa izbacim drugi i treci samo kolko da viri donji deo, montiram bolcnu i osigurace... pa polako okrenem radilicu tako da se cilindri spuste malo a klipnjace prvog i cetvrtog podignu... pa opet bolcna i osigurac i samo spustim cilindre dole... valjda ce da uspe :) Ostaje dakle jos samo da resim navoje i moze sklapanje... dakle ne treba nista...
Darku i friziderdziji sam duzan u svakom slucaju :)

A ti ga UFFe bas pretera, ja mislio ti dobar covek i drugarcina... sad razocarenje...

UFF

ma gde ja dobar covek si normalan?  [rofl]

inace ne primajete se, samo drmam kavez uraganu da vidim reakciju :)

Lazic

Jebaæe te na suvo zbog drmanja kaveza... ;D

UFF

nece, voli on mene  [srce]

ofarabacu mu plastike za raspali cbr za uzvrat, da moze konacno da ga sklopi i proda da otplati filgud-u njegov motor

Glava Dole

Donecu ti ja za svaki slucaj jedno pola litra ove istocene preradjevine iz yamahe... ako do toga dodje da ne bude na suvo, da ti lakse padne ;D

! No longer available

Darko

Citat: UFF poslato 14 Mart, 2017, 17:59
da moze konacno da ga sklopi i proda da otplati filgud-u njegov motor



WTF ?!?!

Sta sam to pripustio ??

Aaaa sisice , kupuje se i prodaje i van foruma ,a ?
ccc , samo da ne bi isla donacija .... ccc

Hahahahahahah

DebeliZmaj

izvredjao coveka najgore ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Darko

Ma ne to...

Brat kupio novi moped a ja to saznam preko foruma !?

Aaa , necemo tako :-)

Hattrick

Mozda je hteo da vas iznenadi, al zbrzao ga Mare :D