Glavni meni

FZR neæe dupali? Glasanje

Započeo Hurricane, 25 Decembar, 2016, 16:55

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Mali kad karike nisu kao njegove... :D

Glava Dole

Ma nema sta, definitivno se odlaze sklapanje... do kurca... samo da ne prodje sve kako treba i to ti je... al sigurnije tako nego da ponavljam sve ponovo posle...

bogdan

gumice od auta tesko , na motoru su manji ventili/tanje stablo , mozda pasuju od nekog kineza , svakako mora skidanje ventila  , ako ne vidis ostecenja  bice dovoljna i purol pasta i parce gumenog creva   a ako ima vidljivih mora slajfofanje   kako to vec ide  obavezno provertis da nema lufta izmedju stabla ventila i vodjice 

Glava Dole

Citat: bogdan poslato 24 Mart, 2017, 20:32
gumice od auta tesko , na motoru su manji ventili/tanje stablo , mozda pasuju od nekog kineza , svakako mora skidanje ventila  , ako ne vidis ostecenja  bice dovoljna i purol pasta i parce gumenog creva   a ako ima vidljivih mora slajfofanje   kako to vec ide  obavezno provertis da nema lufta izmedju stabla ventila i vodjice 

Da, skidam lepo sa svakog ventila, obradjujem i proveravam bez opruge, jos bolje... onda ce svakako morati da bude savrseno kad dihtuje samo slobodnom tezinom... kako rece neko odavde, i logicno je da je tako jos bolja provera... pa tako dok se svi ne dovedu do savrsenstva... a gumice vrlo moguce da odgovaraju od kineza, ako odgovaraju one nisu skupe, mogu da nabavim 16 komada za do jedne crvene :D Samo ne znam da li je onaj alat dobar... da li da narucim taj ili onaj kao stega koji steze odozdo... nikad nisam jos imao prilike da skidam ventile sam, nosio uvek na masinsku pa nzm sta moze najbolje da mi zavrsi posao, gledao sam samo kako se radi na stolu...

PECA BMW

pa do dal pase alat tesko je oceniti ovako preko slike , deluje malo ? ? ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

Ipak ne moze, nasao klip kako radi ovo... hvata oprugu a ovde je opruga u bloku... dakle kljesta otpadaju... moze samo ona velika stega...

! No longer available

da ga jbm, odnecu na masinsku, nek skrate nijansu ventile nakon obrade(jer ovako necu moci da nadjem dovoljno tanke plocice, da mi bude veci izbor prilikom stelovanja a i da ima vise lufta za kasnije stelovanje ventila kad se vremenom potrose ventili i zazor jos malo splasne)... gumice da vidim od cega da ubudzim... i pakuj :D Ako ne nadjem pogodne nek ostanu stare... samo to je jos minimum 30ak uz placanje masinske cak i uz budzene gumice ako uspem da se provucem... a bas sam danas hteo da ga slozim, sad se odlaze do daljnjeg... jbg... ja msm da ako ikad upali i cujem ga moracu da spremim i vlazne maramice, procuricu brze nego da me zaskoci sisata plavusa... koliko sam zeljan njegovog zvuka... od sredine decembra ga nisam cuo jbmti... gledam snimke, kako me nekad nosio... prisecam se kako me uvek odveo i vratio tamo gde sam krenuo, mrak, kisa daleko od kuce... silovanja do maximuma, nikad se nije pobudnio... i opet ostao ispred kuce... hocu opeeeeet...
Nego... 'oce kupi neko gace, stanje odlicno, malo koriscene? Moze zamena za gumice ;D

Hattrick


DebeliZmaj

loshmirobija .. pa ako si vec uglibio kesh u to .. odradi kako treba
ako ce biti znachajna razlika sa tom glavom od 50e .. naguzi se i
i to napravi.. samo da znash i dalje cesh voziti mator motor ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hattrick

U pravu si, to sam mu i ja preporucio pre par stranica.
U svakom slucaju vec je sada veca dara nego mera, tako da kud idu oci, nek idu idu i trepavice.
Al' izgleda da je sad bas nategnuto sa lovom.
Wait&see..

Lazic

Hit æe da bude kad se ispostavi da je cdi/tci... ;D Pa¹æe vi¹egodi¹nji gangbang... ;D

Hattrick

Auuu, to bi bio bas bad trip  :o

Glava Dole

[rofl] imacete pravo da me poprckujete dozivotno ako se to ispostavi... a ako posle svega ovoga ne sastavi na prvu ostaje samo to u svakom slucaju :D

mareskin

Citat: Laziæ poslato 26 Mart, 2017, 01:17
Hit æe da bude kad se ispostavi da je cdi/tci... ;D Pa¹æe vi¹egodi¹nji gangbang... ;D

ili akumulator ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bori¹a


mali_zmaj

Ili kapica od svjecice,tj kabal..,ne more bez kabla brate!!   ;)
jin-jang

Hattrick

Aj zameni taj prekidac copave, pa da se vozis k'o covek.  :)

friziderdzija

javlja mi se....javlja mi se....gangbang sa  milo¹em kao glavnim glumcem, pardon, glumicom, poèinje.......

friziderdzija

da je do¹ao kod mene kad sam ga zvao dosad bi ga upalili 26 puta.....

PECA BMW

Citat: friziderdzija poslato 26 Mart, 2017, 21:15
da je do¹ao kod mene kad sam ga zvao dosad bi ga upalili 26 puta.....

jes pa da padne u iskusenje da se vozi bez dozvole ... bolje ovako !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Ostoja

Najeb'o je u svakom  sluèaju, grupnjak mu ne gine... :-*
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...