Glavni meni

Ho¹taplerova tema poreðenja va¹eg motora sa automobilom

Započeo Hohštapler, 09 Oktobar, 2016, 11:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sremac

FANTOM
po boji i faru




dok je neka realnija prièa


nekada top klasa,  danas retko koja u solidom stanju kao tvoja isto i s BMWom
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Lazic

Citat: Popsy poslato 17 Januar, 2017, 03:31
Ziivo me interesuje sta bi bilo pandan retkom Ru koji mi se dopada (a jo¹ i  Kawasaki)

ZZR 1400


Ru? ;D

Ne¹to veliko i te¹ko sa mnogo kubika i konja... ;D

jevta


Lazic


Hohštapler

ne ne ne.. nikako da skontate... boja i performanse nemaju veze sa ovim.. imid¾ i karakter...

sa tim u vezi, taj kanarinac gixer mu dodje nekako kalibra. Bar u mojoj glavi.

A ZX14... nikako nije porshe...
to je "sportski" motor koji nema veze sa sportskim motorom osim sto je brz.
Dakle, na pamet mi pada Bentli kontinental GT, al nisam siguran...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

kalibra bila lepa kad se pojavila, gixer nikad nije bio lep

Grof

e moj uff-e kada sam prvi put video na mi¹eluku tamo negde 90/91 gsx-r u plavo beloj ¹ari, dva okrugla fara, usd vilju¹ka... bilo je to  ©TOGOD  :D ... u to vreme mi je jedno FZR1000 koji je poneo taj mali far posle dva okrugla bio mo¾da lep¹i motor i manja insporacija za baljenje....

Grof

zzr1400/ zx14 je porsche panamera... brz i udoban... za èoveka koji ima para i ¾eli da se sa svojih 120-130kg ne oseæa kao u kutiji za cipele/na trotinetu dok kada sa zlatnom narukvicom oko zgloba zabada gas i ostavlja nekog u BMW-u 320 benzincu u retrovizoru sa zadovoljnim osmehom na licu nakon potezanja na semaforu



Grof

Citat: FANTOM poslato 17 Januar, 2017, 01:27



    Posto niste spomenuli jer niste stigli od silne svadje oko Srada i dal je bolji 1100 uljara . Hostapler ajde reci koja kola idu uz moj GSXR 750W . Naravno, znam da ce se naci neko pametan da okaci auto bilo koj marke roze boje sa trepavicama na farovima  :D [thumb_up] , al nema veze zima je  [cheers] bar da se zezamo na forumu kad ne mozemo da se vozimo .


Fantom molim te nemoj da se ljuti¹ ali GSX-R750w je u dana¹nje doba Golf2 gti.... nekada san dizela¹a, brz motor/auto u ono doba a danas izmuèeni deda... a kroz profil vozaèa manje vi¹e isto nekada brz, lud i jak a danas sa pivskim stomakom i 6 zuba u obe viilice :)

Grof

Bobane ubo si ga bolje od mene .... prevideo sam RS6

Hurricane

Gsxr750w izmuèeni deda?

Dal si realan grofe?

Ne bih se ja u to ba¹ kladio ni u kom smislu..

BOKYBOY

Ma gde Gikser izmuceni deda, ume on jos uvek dobro da potegne, video ja svojim ocima na Raljaringu, tera to Fantom muski... ;)
Mene asocira na Suzu GSI  [neampojma]

Grof

...na¾alost jako je malo oèuvanih primeraka.... nekada je to bila vrlo potentna ma¹ina... veæina su danas sjebani od pucanja po skupovima, padovima, i kilavim popravkama seoskih majstora....

ne ka¾em da je Fantomov iz te prièe , ali veæina onih koje viðam na¾alost jesu... a meni je to posebno ¾ao jer sam na te motore balio klinac vozeæi BT50...
Molim te shvati da je meni u glavi nekako vreme stalo 2001/2002 najkasniji modeli koji mi se sviðaju su neko 2006/2007... i tek po ne¹to novije.... da me pita¹ kako izgleda cbr600 iz 2010 nebih ti zaista mogao reæi dok ne proguglam :)

Grof

Boki, na to sam mislio suza gsi/ golf2 gti...

Ni jednog momenta nisam rekao da GSX-R ne mo¾e da potegne... èak ¹ta vi¹e.....

Hurricane

...ide ko satelit bre, iznenaðujuæe upravljiv, ima kapacitete da malo ko mo¾e reæi da ga je cepao do maksimuma..


P.s. Sad si se izvadio, opro¹teno ti je.. ;)

Nemoj jo¹ neko da dira Fantomovu Rosu Salvaje [bejzbolka]


Kakva je prelepotica bre..

Lazic

Ti si bio mali kad divlja ru¾a bila aktuelna... :o :D


@Grof:
Jesi video ovu novu Panameru, 4l v8, 425ks, 860nm/1000rpm, 0-100 4.1sek, 290kmh, DIZEL!!! ;D Na testu autobilda 8-9 tro¹io, 2.2 tone jebote... :o 130.000e... :o

FANTOM

    Ode cela strana o GSXR 750 w inace moj 1992. model , ali u saobracajnoj pise 1994. uvoz Svajcarska , doterao lik koji zivi tamo ovde da ima da se vozi kad dodje na odmor u zavicaj kod nas u Srbiju.

    Jedna od letos kod Uff-a
    Grof : Profil vozaca sad u januaru :


     Znaci ovako : zubi komada 32  [rofl] komplet i gornja i donja vilica  ;D stomaka nidje  8) lud i jak pa sredjivalo se dvoriste letos kod Uff-a silno neko gvodje ispomerasmo sa sve betonom i fosnama  :D
     Moj moto skupa nije video , sem Manijackih skupova , a turirali smo i pucali jedno minut - dva samo na svadbi kad je Goran Vojska zenio sina  [panic] nisam ni znao da onako na prekidac moze lepo da puca .
     Inace na jednoj od poslednjih voznji prosle godine ubo okruglo 50 000 km , za sta cu uredno priloziti sliku  [thumb_up] :



    Ja ga licno terao letos nekih 235 km/h a imalo je jos gasa iha ha , al gledam po YouTube klipove mog modela teraju to ljudi pun cajger 280 km/h .
    A sto se tice dizelasa ajde da se malo nasalimo imam dve slike "Osisani skoro do glave trenerke u farmerkama "  [bejzbolka] [rofl]





    BOKYBOY : Kad smo se videli onomad na Raljaringu .Tj kad si nas ti obisao tvojom brzom voznjom kao da si na stazi . Inace svaka cas za onakvo peglanje po krivinama  [thumb_up] , evo i za to slika samo da se vidi sa kim se vozi Baba Suzana u 21 veku  [clapp] :



    Hurricane : Ne bih se ni ja kladio da je izmuceni deda  [hello] , ne ide bas ko Stelt , al ume ozbiljno da se zaleti  :D . I jeste lepa u pm .
    I za kraj hvala Manijaci sto skociste u odbranu moje Suzane pa idemo da se vozimo kad krene lepo vreme i negde na pivo  [cheers] . I evo vam jedna Novogodisnja :




Hohštapler

Evo, priznajem, ja da sam ¾ensko dao bi ti pièke.
:D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic