Glavni meni

Ho¹taplerova tema poreðenja va¹eg motora sa automobilom

Započeo Hohštapler, 09 Oktobar, 2016, 11:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle

opet me u kancelariji gledaju kao budalu, umro sam od smeha.

Lazic


BOKYBOY

@Fantom...Hvala...  ;) moze to mnogo bolje ali kada je topliji asfalt, ume ova moja baba lepo i da potegne a i da polegne, zato mi je i zao da je prodam. :(  Teraj ti Suzanicu lepoticu i uzivaj, nemoj da te pukne kompleks godista motora nikada.Vozicemo se mi na leto jos... [cheers]

mali_zmaj

jin-jang

FANTOM

    Hostapler : Bi dao picke zbog roze boje ...  [rofl] [rofl]

    BOKYBOY : Ma kakav crni kompleks motor je u full- u tipa u ovakvom stanju da nadjem nesto mladje tesko da da nije tipa da moram da dodam bar 2000e preko. I naravno presli smo 21 godinicu starosti pa mi je registracija 13800 din . za 750 cc pa milina ko za skuter od 250 cc.  Ali ko zna ako me pogode neke pare neces puno ti da se pitas dal ces da prodajes Tandzaru samo ces da kazes cifru  [cheers]

BOKYBOY

Citat: FANTOM poslato 18 Januar, 2017, 14:44
    Hostapler : Bi dao picke zbog roze boje ...  [rofl] [rofl]

    BOKYBOY : Ma kakav crni kompleks motor je u full- u tipa u ovakvom stanju da nadjem nesto mladje tesko da da nije tipa da moram da dodam bar 2000e preko. I naravno presli smo 21 godinicu starosti pa mi je registracija 13800 din . za 750 cc pa milina ko za skuter od 250 cc.  Ali ko zna ako me pogode neke pare neces puno ti da se pitas dal ces da prodajes Tandzaru samo ces da kazes cifru  [cheers]

[thumb_up] naravno, ako ne ode dotle.Meni jos draze da ostane kod nekog naseg...uz manijacku cenu naravno... ;)

perlx


FANTOM

    Ma jok bre vidis kako sam se kamuflirao imam 6 zuba u obe vilice i stomak  [rofl] [rofl] [rofl] .
    A ja mislio da sam iskopao sve slike sa Drdamrazijade kad ono evo jedna koju nemam . Jebote stvarno sija Suzana i zimi  [klanjam_se] [srce]

navajo

 [rofl] [rofl] [rofl]

Odlicna tema!!!

Dobicu otkaz na kraju zbog foruma...kad krenem da citam u pauzi zaborvim da uopste imam nesto da radim [rofl]

Djolencetu je pandan peglica, a sta je pandan mojoj debeloj Suzy?






Serpente

Hostapler kako te nije sramota da mog vfra ne spomenes a spominjes onaj shit od 800?:)
Be the change you want to see in the world!

Hohštapler

Citat: Serpente poslato 10 Mart, 2017, 17:01
Hostapler kako te nije sramota da mog vfra ne spomenes a spominjes onaj shit od 800?:)

Kad neæe¹ da proda¹ ;)

RC 36 je dosta te¾ak.... poku¹avam da odgonetnem koji bi mu afto pio pandan....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

UFF

Citat: Serpente poslato 10 Mart, 2017, 17:01
Hostapler kako te nije sramota da mog vfra ne spomenes a spominjes onaj shit od 800?:)

bez uvrede ali interceptor je avioncina za prosli model i po dizjanu i po performansama
zabole me ko ima lanac a ko zupcanike i slicne gluposti

Serpente

Citat: UFF poslato 11 Mart, 2017, 00:56
Citat: Serpente poslato 10 Mart, 2017, 17:01
Hostapler kako te nije sramota da mog vfra ne spomenes a spominjes onaj shit od 800?:)

bez uvrede ali interceptor je avioncina za prosli model i po dizjanu i po performansama
zabole me ko ima lanac a ko zupcanike i slicne gluposti
Interceptor je model iz 80ih :) a 800 samo ima boju za 25ogodisnjicu interceptora :)



Be the change you want to see in the world!

Serpente

Be the change you want to see in the world!

stilgar


Lazic


stilgar


Hohštapler

Citat: viper poslato 11 Mart, 2017, 00:30
Volvo V60

ni u ludilu ni u bunilu.

Vi jo¹ niste skontali, dizajn, boja i performanse nisu bitnu.

Imid¾, utisak, dojam o modelu je bitan.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

FANTOM