Glavni meni

Ho¹taplerova tema poreðenja va¹eg motora sa automobilom

Započeo Hohštapler, 09 Oktobar, 2016, 11:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

Citat: Ho¹tapler poslato 19 Oktobar, 2016, 02:46
Citat: Darko poslato 18 Oktobar, 2016, 21:58
Mislim da i ovde nema dileme , zar ne ?






Ni sluèajno.

To govno ¹to se naziva motorom je pravljeno za debele srednjoveène amere ¹to nevide kurac od stomaka, a oæe da glume da su "bajkeri" a u stvari su plaèipièke.
To je pandan onom amerièkom govnetu od kadilaka. Ukratko reèeno "nepotrebno velik"
http://www.pressonline.rs/sw4i/thumbnail/elvis1-kadilak72.jpg?thumbId=1524907



I GS-a si pljuvao dok nisi probao... :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hurricane

Apsolutno se sla¾em, nema ni¹ta nepotrebno na njemu, iako tako izgleda..

Hohštapler

GS sam pljuvao iz drugih razloga, tvrdeci da je preskup a nije ni enduro ni touring i totalno nedefonisan.
I danas smatram da nema sta da trazi ni u jednoj klasi jer je klasa za sebe a cenu definise kolicina inzenjerije koja je u njega ulozena.

Goldwing nemam zelju ni da probam. Jednostavno me ta klasa motora ne interesuje. Ne osudjujem, razumem da svako ima svoj ukus, al ne menja cinjenicu da se ne moze smatrati motorom. Ko i trajkovi. Isto.
Vozilo koje je ujedinilo sve mane kola i motora u jednom.
Kisnes, kuvas se, parkiras na mesta za kola (trazis parking), a ne mozes da se provlacis na semaforu, ne mozes da krivinaris...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

Trajk je dobra solucija za ljude sa hendikepom i starije ljude
I feel the need..... the need for speed !!!

Hurricane

..mislim da nisi u pravu ¾e¹æe, ali hajde, tebe ionako poèeli sad skuteri da odu¹evljavaju, a i motor si prodao, pa si i verovatno pod lo¹im uticajem ili pak bez istog, ¹to je jo¹ gore..

Tvoja tema, ti si u pravu..

Evo Goldwing - Cadilac Eldorado (bilo koji)

Kosovic

In¾enjerske mane Goldwing-a ne znam, ali Cadillac in¾enjera bih voleo da pitam u V8 motoru, ¹ta tra¾i anlaser u glavi motora, kod usisa. 😃 http://i230.photobucket.com/albums/ee314/rockfangd/SLS/100_2300.jpg

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Hohštapler

...motor sam prodao jer sam morao... takva tura.
Da pare nisu problem nikad ga ne bih prodao.

Skuteri su poceli da mi se dopadaju jer sam shvatio njihovu prakticnost.
Skuter i motor se ne mogu porediti.

I ne kazem da je goldwing los, samo da se meni ne svidja, i u svakom slucaju ne moze biti S klasa, ako vec kadilak nije. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

Pa hostapleru , jebem mu misa , goldwing najmanje sluzi da se provlacis izmedju auta po gradu !

Jebo ga ti , njega upalis u NS , stignes u Bazel , i on te pita "sta , samo toliko ?! A ja se tek zagrejao !" ... pri tom , zena sa zadnjeg sedista ti kaze posle 100 km "probudi me kad stignemo"

Hohštapler

S klasa su gtr1400, fjr1300 i k1300s, moooozda i GT1600, ali i on vec nema sportskih elemenata.
S klasa je specificna po tome sto je udobna i komforna ali i dalje ima notu ostrijih performansi.

Bentli arna¾, Rols Rojs Fantom je luksuz za matorce ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

Citat: Biker-Boy poslato 19 Oktobar, 2016, 21:47
Trajk je dobra solucija za ljude sa hendikepom i starije ljude

sto ne olupaju soferku na kolima?
isti qrac

Biker-Boy

Citat: UFF poslato 19 Oktobar, 2016, 23:27
Citat: Biker-Boy poslato 19 Oktobar, 2016, 21:47
Trajk je dobra solucija za ljude sa hendikepom i starije ljude

sto ne olupaju soferku na kolima?
isti qrac
Jbg ipak nije to onaj filing, vetar u kosi, rezervoar medju nogama, i volan u rukama :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Grof

Gtr1400, fjr1300 i K 1300s  pre svega BMW klase 7 iz poslednjih generacija, to vozi èovek koji ima para i voli da putuje a voli i brzinu a razume se u tehniku.... proseèan vlasnik mercedesa o tehnici zna koliko i o ekonomiji Gane....
Svi BMW-i iz LT serije kao i RT (u mojim oèima) kao i Goldwing su ¾deraèi kilometara i ni¹ta vi¹e serem ti se u motor sa rikvercom, klimom , grejanjema, muzikom i vizirom kao ¹ofer¹ajbna od MAN-a znaèi definitivno neka S klasa ali iskljuèivo dizel..... vlasnik seljak kom je jedno bitno da je udobno i da punooo ko¹ta, najèe¹æe ima pored toga jo¹ neki HD u gara¾i samo da bi se hvalio drugarima.......

P.S. Probao sam vi¹e komada LT-a i RT i to odgovorno tvrdim

Kostić


Kostić

ako ti se ba¹ profili¹u tipovi vozaèa, kreni od ovoga:

za normalnu upotrebu motocikla je najbolji raspon od 125 cc do 600 cc. 125 cc je taman za off. 250 cc je taman za grad. 400 cc do 600 cc je taman za sve. 750 je zlatni presek izmeðu normalne upotrebe i malo sporcke razonode u normalnoj upotrebi. 1000 cc je taman za klasièan sport, nepotrebna i neiskori¹æena snaga za normalnu upotrebu. sve preko 1000 cc je za do marsa i nazad. goldwing ima smisla, ako se vozi u americi. kod nas je besmisleno voziti takav motor.

najzlatniji presek za normalnu upotrebu motocikla je 500 cc.

bicikl je stvar na dva toèak, te se tako i zove. bi - cikl. motocikl je ista stvar, al se zove moto - cikl. skuter je ista stvar, al se pogre¹no zove. on treba da se zove chear - cikl, jer je to jedna stolica - cikl.

bicikl i motocikl imaju zajednièko to ¹to na njima sedi¹ isto, stolicacikl je malo drugaèija. a i malo je sme¹no da se tako nazove neki cikl. motocikl mo¾e da ima pridodatu prikolicu, koja ga po nekoj trenutno potrebnoj nameni pretvara u tricikl. to ima smisla.

tricikl je kobajagi motor, a nije. tricikl je vi¹e izlo¾beno pokazivaèki status, jer nije ni motocikl ni automobil. besmislena stvar.

èetvorocikl je stvar koja nema smisla da postoji, osim eventualno za lov i ribolov, tamo gde ostalo ne moðe da proðe. uskonamensko vozilo.

Boban_m


Gavrolini

Naravno. Covek sasvim se pristojno voza i ako nije u amerikama.

Kostić

inaèe, sindrom 'velikog pi¹e' je u tome da, maèo tip iliti alfa mu¾jak, rado voli da poseduje najveæu i najaèi stvar. tamna strana takvog karaktera je u jednoj veoma prostoj èinjenici. alfa mu¾jak je u du¹i ¾ena. taènjie, sve mu¹ko potièe od ¾ene, ¾ena je uistinu alfa mu¾jak, no taj deo psihologije je slabo poznat, odnosno veoma potisnut u svesti ljuckog biæa. mu¹karac, koji poznaje prirodu, nema potrebu za velièinom, al u kolektivnoj svesti on ispada sisa, tj slabiæ. ¹ta je poenta. poenta je da ¾ene koje su slabe, potiskuju svoju prirodnu snagu i lako se bace u naruèje alfa mu¾jaka zarad nekog vida sigurnosti. alfa mu¾jak to ume da iskoristi i to je njegova prednost. taènije, time dokazuje da je pametniji od ¾ena.

biti alfa mu¾jak uop¹te nije lo¹e. jebe¹ ceo ¾ivot a ne ula¾e¹ ni¹ta.

meðutim, prava vrednost ¾ene je ne¹to sasvim drugo, a to je ozbiljan karakter. takve ¾ene su psihièki jaèe od alfa mu¾jaka i one mahom fataju slabiæe, tj normalne prirodne mu¹karce. pravi prirodan mu¹karac ima najzdraviji balans. svestan u podsvesti da je biæe slabije kategorije, ali primar u zajednici.

biti obièan mu¹karac nije lako, ali su njegove vrednosti veoma visoke. al beskorisne.

naravouèenije, ako oæe¹ da jebe¹, bivaj alfa. ako oæe¹ neki vi¹i nivo, bivaj mu¹ko. pardon, sisa.

ovo nema veze sa toèkovima, ali mo¾e da prika¾e neke karakterne osobine ljuckog biæa, te je na neki naèin, ipak usko povezano poreðenje. realno, bolje je biti ¾ena sa tri iljade kubika pod guzicom, nego sa 50.

svet u kome ¾ena ima brkove, a mu¹karac se depilira je realni prikaz istine koja evoluira i raste, tj vraæa se na poèetak.

jebena istina je, da smo svi mi ¾ene.

do kurca.

Boban_m


Kostić

ja bi rado to sve poreko, al to su rekli neki mnogo inteligentniji ljudi od mene. sad ozbiljno razmi¹ljam da pazarim tenk ;D

Glava Dole