Glavni meni

Ho¹taplerova tema poreðenja va¹eg motora sa automobilom

Započeo Hohštapler, 09 Oktobar, 2016, 11:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Ne kurac vec kurcina.  E vidis tako i treba. Vozi i uzivaj a ne da kenjas u fazonu samo ja vozim a vi ste picke, zxr i srad su muski motori a ostalo je sranje itd.

Kostić

#161
sad si me nasmejao. kakva si ti paljevina :)

da ti citiram ovu tvoju izjavu, veoma je mudra. izreko si je èoveku, koji 43 godine upravlja motornim vozilom :)  ''I da se ponovim da to sto si mator je samo tvoj problem i to ne znaci da si i iskusan.''


Lazic

Citat: Gavrolini poslato 17 Oktobar, 2016, 23:39
Citat: UFF poslato 17 Oktobar, 2016, 22:50
jeste kurac
kle je udoban a samuraj i njiva nisu
+ sto kle ne moze da prodje ni 2% onoga kuda prolaze niva i samurai.  Samurai je neki ttr250 ili dr350 a niva je tt600 ili klx650.
Gavro zna¹ da ja vozim samo na ludilo ne na znanje, ali gde sam proterao klepetalo, ni¹ta na 4 toèka ne mo¾e da proðe(¹to iskreno i nije preterano te¾ak teren), samo gaaaass... ;D Na sreæu imam dvocifren broj svedoka... ;D



@matori drkad¾ija Kostiæ:
za koji moj si me opet blokirao na fb...?


@Hoh¹tapler:
Kako ti zvuèi kle i d¾eta kockica...? :D Mogao bi i kockica pasat limuzina da proðe, ali nisu ga radili sa 1.3 benzincem... :D

zagadjenje

Tjuning bud¾ing

Kostić

#164
ima jedan opako dobar lek za mali kurac. sedne¹ na motor, izaðe¹ na ibarsku i zavrne¹ ga kolko mo¾e da ide. al u majci bez kacige. moj maksimum je 240. motor nije mogo br¾e. :) sa sradom. sa kravicom sam u¹o u dupe zrnetu sa 220, a mogla je jo¹ malo, al nema veze. nisam teo ba¹ da oteglim pi¹u do kraja :) pi¹ala mi gorivo po opanku al nisam pu¹to gas. kad sam stao sva mi noga bila mokra od benzina, faca kriva ko ausvinkl. it'a amejzing filing.  a kita... jebote, kita mi bila ko u kunta kinte :)

a kod mene u selu, dole negde kod pruge se pojavio neki klinac, sa nekim opakim motorom. kad ga ¹ikne u prvu u crveno kroz ulicu, pa druga i veæ je kod mosta. nadam se da æe dugo da po¾ivi, vidim da je veoma iskusan. ja u pet banke neæu da sednem na banku. jo¹ sam mlad i neiskusan :)

Gavrolini

@lazicu govorimo uopsteno o vozilima a ne gde je neko nesto na ludost proterao. Prosao je i k2 kroz baru kroz uff-a. Gde su se zaglavile neke st i afrike pa ne tripujem kao kosta da je zbog toga k2 enduro motor.

@kosta druze neko moze da vozi i 140godina ali da mu je dzaba. Ne zelim da te uvredim ni najmanje ali obicno se svi ti "bajkeri" iz tvoje generacije odlicno poznaju. Bez uvrede ali koga god sam pitao za tebe...niko nikad cuo. Daleko od toga da mislim da je cilj biti poznat ali mi samo cudno da niko od tih matoraca iz moto price u srbiji ne zna za tebe a toliko godina si na motoru. Eto i ja nisam nesto mator ali sam rano poceo i sve te ljude znam, ako ne poznajem licno onda bar znam ko su. Tebe sam prvi put video na fruskoj da manijacima. Pre toga nikad nigde a nije da nisam bio skoro svuda.  Iskreno me mnogo nervira to tvoje ja sam musko, ja vozim tamo gde ne idu peske, ja teram bez kacige koliko god moze itd. Pa da si toliko jebeno dobar vozac kao sto rekoh o tome bi pricali drugi a ne ti sam. A jedino sto me vise nervira od toga sto bez imalo srama jedes tamo gde si juce srao. Znas ti odlicno sta mislim.

Kostić

gavro sine, da tebi èika kole ka¾e. dal je istina da si napisao, da si se raspitivao, dal je neko èuo za mene? ja æu sad ne¹to da ti ka¾em, al da se ne uvredi¹. ti si meni veoma simpatièan mlad èovek. ja se je¾im od srpskog sindroma dana¾njih moto klubova i tih prièa iz moje mladosti. ja motocikl vozim za sebe, a ne da neko èuje za mene. u moje vreme, japance su vozili ¹minkeri i oni koji su imali pare. pare sine gavro. pare. mi bednici smo akali ¹ta nam padne pod ruku. takve slabo ko poznaje. posebno, ako takve zabole za taj pomodasrtveni imid¾ - 'bajker'. meni se govno ospe od tog izraza, a skoro sam èuo, a da nisam znao, da postoje i 'kejd¾eri' - vozaèi automobila. svet je ¾iveo daleko pre mene a ¾iveæe i daleko posle pampers generacija.

neka nas dobri bog èuva, sine gavro i neka mi teglimo pi¹e ovde jo¹ sto godina. nedo nam dobri bog da zaæutimo.... aj ¾iv bio, ja sam zavr¹io spamovanje ove teme, mo¾e sve u bul¹it.

Lazic


dusankobgd

Ajde idite u q, ne spamujte temu, lepo pise Ho¹taplerova tema, prebacujte sve u bullshit i samo Ho¹tapler da ima dozvolu za pisanje ovde.

mali_zmaj

Kole brate,moze srad na off,al dva na sat,i ne zajebavaj nisi toliko glup ni neiskusan,vec tvrdoglav i volis da branis svoj stav i R ove,pa kud puklo da puklo..,popeo se i moj kolega makadamom na par repetitora kozijim putevima i to hondom shadov iz 84 te,al dva na sat,dok smo mi izrostiljali,popili pivu on dosao..,man se suplje price..,ja sam svog kle a popeo uz spust stazu,a i sisao,na Vlasicu vise puta,a i na repetitor,a i na Kozaru,i neka brda okolo,i to je jos lagano sta ovi moji blesavci iz enduro kluba Banja Luka rade.. to  sto se malo izivljavas na cestovnim motorima,pa ih tjeras po brdima,blatu,padas kao cuskija i lupas ih tvoja stvar,ti si ih platio..,al brate ne mjesaj babe i zabe,samo da bi kontrirao.. pozz od generacije koja je koristila prave pelene!!!
jin-jang

Hohštapler

#170
Nije fora da samo ja pi¹em, nego dave ¾abu...
nek pi¹u u okviru tematike - ne smeta ni meni ni nikom, ali ove poslednje dve strana mudroseranja sam samo preskoèio....  [blahblah]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko


bigbad86

Pre bih neki Bentley ili Rolce Royce, ali blizu si :)

UFF

Citat: kosta66 poslato 18 Oktobar, 2016, 12:45
mo¾e sve u bul¹it.

PA STO NE PREBACIS??

ne mozes?

seti se toga onda sledeci put pre nego sto nesto useres jer ja bi radije da pijem pivo i gledam film nego da delim i spajam teme na forumu

Lazic


zagadjenje

Tjuning bud¾ing

Hohštapler

Citat: Darko poslato 18 Oktobar, 2016, 21:58
Mislim da i ovde nema dileme , zar ne ?






Ni sluèajno.

To govno ¹to se naziva motorom je pravljeno za debele srednjoveène amere ¹to nevide kurac od stomaka, a oæe da glume da su "bajkeri" a u stvari su plaèipièke.
To je pandan onom amerièkom govnetu od kadilaka. Ukratko reèeno "nepotrebno velik"
http://www.pressonline.rs/sw4i/thumbnail/elvis1-kadilak72.jpg?thumbId=1524907

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Boban_m

:) Prvi put kad napravis Goldwingom 100km zaljubices se.


Kostić

mmm. kockica. ma to sporo i neupravljivo. i matoro ;D