Glavni meni

potreban moler zidar keramicar i vodoinstaater

Započeo sasa ns 1, 18 Avgust, 2016, 18:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sasa ns 1

potreban moler ,zidarr,keramicar, za demit fasadu,gletovanje i krecenje,nesto malo  rusenja i zidanja,lepljenje plocica i vodinstalater ,sasa novi sad 0641352299

Hurricane


Hohštapler

A jeste... Sad za svaki posao postoji specijalista ko da salju raketu na mesec. Iz iskustva, meni je kucu radio jedan majstor i to sve, ne majstor - majstorcina, i sve je uradio kako treba.
Problem je kad radi vise od jednog (ne daj boze 3) sto uvek bude "to nije moj posao to je trebao onaj pre mene / posle mene"
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

penzos

Citat: Ho¹tapler poslato 18 Avgust, 2016, 22:34
A jeste... Sad za svaki posao postoji specijalista ko da salju raketu na mesec. Iz iskustva, meni je kucu radio jedan majstor i to sve, ne majstor - majstorcina, i sve je uradio kako treba.
Problem je kad radi vise od jednog (ne daj boze 3) sto uvek bude "to nije moj posao to je trebao onaj pre mene / posle mene"
Na krs, objasnio si!
Auuuuuuuuuuu, pa ko je ovo zido, pa kako ja sad da malteri¹em? Ajd, æu uradim, ali bato, zaebaliii te ...
Pa ovo da ti gletujem, pa kako je ovo malterisano, vidi, sve talalalasasto ...
Ne mo¾e se kreèi, nije kompatibilna glet masa, mora da se pregletuje, ....
Aaaaaaa, bajo moj, pa ne mo¾ na ovo ploèice, mora obijemo malter pa ponovo!   [panic]  [panic]  [panic]  [neslusam]   [veryangry]
Ovo su sve prièali mom drugaru kada je kupio stan! Na kraju ih sve najurio, na¹ao lika koji je sve sredio za desetak dana. I parket orivbao  [kralj]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

UFF

Citat: Ho¹tapler poslato 18 Avgust, 2016, 22:34
A jeste... Sad za svaki posao postoji specijalista ko da salju raketu na mesec. Iz iskustva, meni je kucu radio jedan majstor i to sve, ne majstor - majstorcina, i sve je uradio kako treba.
Problem je kad radi vise od jednog (ne daj boze 3) sto uvek bude "to nije moj posao to je trebao onaj pre mene / posle mene"

meni dosao ostoja sa foruma koga nisam znao uzvo i odradio mi posao od 200+ eur za dz!
ja ga zamolio da ostane da radi da me ne jebu gore slicni opisani ili ja njih pa da kuca bude sama ja u tvorza i on pristao
uradio mi covek milion stvari, jedan majstor za bukvalno sve, kosta66 ga nazvao dundjerom, mozda istina ali jebeno sposoban dundjer i kao sto on kaze tenicki si obrazovan mozes i ti sve ovo sam uz malo prakse ali ja se time nikad bavio nisam i sve prepuistio njemu

ovo je ujedno i iskrena preporuka za njega da ne radi po rusiji kad moze po srbiji i da bude uz svoju porodicu a ujedno i da mi dodje pun kurac stvari da zavrsi za dz jer je napustio "gradiliste" pre zavrsetka iako je obecao da nece


Citat: penzos poslato 18 Avgust, 2016, 22:57
Ovo su sve prièali mom drugaru kada je kupio stan! Na kraju ih sve najurio, na¹ao lika koji je sve sredio za desetak dana. I parket orivbao  [kralj]
zato zaposlis samo jednog ali ne preduzimaca vec majstora, platis ga dobro i vise od toga ali ga jebes ako nesto ne valja i izgovora nema

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Darko u svakoj temi nudi sila, ti vabi¹ Ostoju da se vrati... :o ;D

Hohštapler

Penzos, upravo to...
Sve do poslednjeg su takvi.
A kad ugovaruju sve nemas brige, sve ce oni, posle "nije to moj posao"...
Tako mi je u stanu gde sam ziveo neki strucnjak radio kupatilo, pre nego sto je poceo ja ga postavio za sto u kuhinji i rekao mu napisi na papir sve sto ces uraditi, kaze on sve sem lepljenja plocica - napi¹i jarane, sta sve trazis, kolko para i potpi¹i...
I umesto 10 dana stvar se rasteglila na skoro mesec dana, zajebo sam se tad jer sam i to trebao da mu trazim da stavi na papir, celo jebeno leto, ja podstanar i sa gazdom imao dogovor da ja platim pa mi se to racuna u kiriju, posle sam i gazdi morao da "odbijem" mesec dana - kako da zivim u stanu u kom nisam mogao ni da se tusiram ni serem? No, dogovorimo se sve, majstor dodje na kraju da montira nove sanitarije, cekao sam danima, i taj ceo dan se oni jebo oko svega toga, na kraju mu ja dajem i uticnicu koju sam kupio da montira da poveze svetlo na novom ogledalu - a frajer zuri mu se kuci i skine me s kurca - to elektricar radi...
Doslo vreme za platiti, dogovoreno cifra bila 700e ako se dobro secam, ja vadim 650e namerno i dajem mu, frajer broji i pita a gde je ostalo? Ja se nasmejem i kazem "kod elektricara koji ce doci da zavrsi 'sve sem plocica' "
Skontao je da sam i ja skontao da ga samo boli kurac da se sad drka sa mojom uticnicom jer mu se zuri kuci, al se setio sta je napisao na papir...
Ja jesam bio klinac, ali sam i ja radio razne poslove...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Veæina ih se pla¹i struje k'o ðavo od krsta, ne smeju da pipnu klemu na akumulatoru...

Glava Dole

Al zato lazic cak i vari elektricarskim kljestima bez problema [rofl] :-*

Lazic


Hohštapler

Citat: Laziæ poslato 19 Avgust, 2016, 09:31
Veæina ih se pla¹i struje k'o ðavo od krsta, ne smeju da pipnu klemu na akumulatoru...
Da jes kurac.. A pre toga montirao bojler i plafonjeru... Nego ga mrzelo, mislio da je zavrsio kad sam mu rekao da poveze i jebenu uticnicu, 2 min posla...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


aæimo

Generalizujete stvari. Verujem da ste Vi najbuèniji 100% dosledni svog posla. Da va¾i.

jevta

Osnovni problem kod anga¾ovanja majstora je cena.I majstori imaju decu koja vole èokolade.I majstor bi na more u grèku.
Ako hoæete dobrog majstora taj mora da bude i dobro opremljen.Sve u svemu ako majstor koji dolazi kod vas kuæi da radi ne¹to svojm alatom i opremom ,a pri tom ko¹ta manje od 50 evropskih budite ubeðeni da posao neæe biti dobro uraðen.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

aæimo

#15
Jevta objasnio.

UFF

Citat: jevta poslato 20 Avgust, 2016, 00:54
Osnovni problem kod anga¾ovanja majstora je cena.I majstori imaju decu koja vole èokolade.I majstor bi na more u grèku.
Ako hoæete dobrog majstora taj mora da bude i dobro opremljen.Sve u svemu ako majstor koji dolazi kod vas kuæi da radi ne¹to svojm alatom i opremom ,a pri tom ko¹ta manje od 50 evropskih budite ubeðeni da posao neæe biti dobro uraðen.

meni dosao lik da radi za smesne pare i posao od 2 dana zavrsio za 10
rekoh u sebi koja budala kako ga ne mrzi svaki dan sa se cima iz panceva da bi radio 2h pa otisao kuci

kad sam video kako je sve krivo uradio onda mi je bilo jasno ali i kasno

Lazic


bigbad86

Ja (mi) kao moler nosimo i elektricarski i vodoinstalaterski i zidarski/malterdzijski alat. Nista ot toga ne znam profi da radim (osim moleraja) ali moram po malo sve da bih sebi olaksao posao. Taman posla kad bi za svaki luster ili steker zvao elektricara da mi dolazi na gradiliste, vise mi se ne bi javljali na telefon.

sremac

Glavni problem je sto su cene onoliko koliko im fali a ne koliko vredi. Razumem ja i da su oni ljudi, al mora¹ biti i èovek da ispo¹tuje¹ dogovoreno u roku. Skoro mi je za neko za lepljenje ploèica tra¾io neku sumautu cifru, za te pare  , uzeo sekaè i ostatak   i hvaa lepo ilepio i jo¹ mi ostalo, nek pootpadaju (a neæe bar se nadam) 2x ali treci put ce stojati. alo sefe za te pare neko radi pola meseca a ti bi da uzme¹ za popodne (i izvalio sam da èesto tako odlaze i dolaze par puta kako bi opravdali cenu) svi bi da budu profi da se pogadjaju po kvadratima a ako je moguce ti posao da zavr¹i¹, majstorska dnevnica je toliko i toliko, treba ti pola dana, doboro neka je dan jer verovatno ne mozes naci drugi posao taj dan ok al nemoj odvaljivati koliko ti fali . Pa moj deda da je za svaku stvar placao majstora ne bi ni kucu ni vikendicu nikad zavr¹io. Za ozbiljne stvari ozbiljne majstore i nije bitna cena, al sitnice poku¹a¹ sam.
Da ne gre¹im du¹u, do sada sam upoznao ne majstore nego MAJSTORÈINE, ljude za koje pozelis da ti se ne¹to pokvari da oni poprave. A i na¾alost sretao sam one pored èijeg rada kad prodjem u kuci digne mi se kosa na glavi . 
budala na leru, mudonja u kontra smeru