Glavni meni

Pomoz' Bog, junaci

Započeo Nika, 27 Januar, 2016, 13:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nika

Моторе волим и возим од малена, са краћим или дужим паузама - не јер су ме мање или више у тим тренуцима интересовали, већ због финансијских ситуација током година...
Већ неко време планирам да купим неки ендуро за градску вожњу и повремни излет у природу, међутим - сваки пут кад скупим неку иоле прихватљиву суму новца, искрсну непланирани трошкови, и као Сима страшни када му Брзи Гонзалс викне "ипа!" - почнем да броким из почетка - с'том разликом што морам паре да скупљам не са пода, већ да их зарадим...
Било како било - одох са оног другог форума због брисања неких постова, а долазим овде по препоруци.
Чуо сам овде може човек да напише шта мисли, а и да је друштво пријатно, да су сви чланови фини и саосећајни, и да не волите да зезате нове чланове...
Читамо се, и надам се да ћемо се ускоро сретати на улици и у природи на 2 точка...

makinjo

Ala te zajebao taj sto ti preporucio forum :) :D :D
Dobrodosao Nika :)

K0le

Dobrodo¹li, izvol'te, ne morate se izuvati  :D
Sve je kako ka¾u, ovde samo fin i osjeæajan svet  [rofl] [thumb_up]

freepartyman

Prirodna Evolucija, sa onog foruma na ovaj. Dobrodosao Kani
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Gavrolini

Stoji da moze da napise sta misli....za sve ostalo nula bodova.

Ivicat


VR 46

Twist of wrist!

ЯЭВОЛУТИОН

nek ti je bog u pomoci....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

joka


UFF


Ivan1979


TEEfqd

Citat: Gavrolini poslato 27 Januar, 2016, 13:52
Stoji da moze da napise sta misli....za sve ostalo nula bodova.


nije vise 0, sad je minus 1  [rofl] [rofl] [rofl]

balcan girl

biæe da æe tebi biti potrebna bozija pomoæ kad si veæ dosao medju manijakeee :D :D M :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Citat: Gavrolini poslato 27 Januar, 2016, 13:52
Stoji da moze da napise sta misli....za sve ostalo nula bodova.

...za svako tvoje kenjanje sam imao donekle i razumevanja i delio mi¹ljenje po nekad, al sad mi nisi jasan...
Ova reèenica govori vi¹e o tebi nego o forumu. Ne kontam, ¹ta poku¹a¹, da nam ka¾e¹ kako smo mi svi seljaci a ti kul?
Brate, ja sam nauèen da kad mi se ne sviða dru¹tvo i muzika u kafani - podignem dupe i odem. Ne uzmem na sav glas da vièem "jebote koji ste ¹abani!"

Ovo nije forum o motorima, tehnikalijama i sl.
Ovo je forum o ljudima koji voze iste po Srbiji i okolini, koji vole istu stvar i tu su da se pomognu, zajebavaju i dru¾e. Mo¾e se na ovom forumu i dosta toga pametnog nauèiti ako ¾eli¹, ako ne ide¹ okolo i kenja¹ kako su svi idioti.
Aj uzdravlje  [cheers]

Kolega Nika, Bog ti pomogogo junaèe! Nadam se da æe¹ uskoro uspeti da ostvari¹ svoju ¾elju za motorizacijom  [hello]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

nele019


Gavrolini

Citat: Ho¹tapler poslato 27 Januar, 2016, 16:48
Citat: Gavrolini poslato 27 Januar, 2016, 13:52
Stoji da moze da napise sta misli....za sve ostalo nula bodova.

...za svako tvoje kenjanje sam imao donekle i razumevanja i delio mi¹ljenje po nekad, al sad mi nisi jasan...
Ova reèenica govori vi¹e o tebi nego o forumu. Ne kontam, ¹ta poku¹a¹, da nam ka¾e¹ kako smo mi svi seljaci a ti kul?
Brate, ja sam nauèen da kad mi se ne sviða dru¹tvo i muzika u kafani - podignem dupe i odem. Ne uzmem na sav glas da vièem "jebote koji ste ¹abani!"

Ovo nije forum o motorima, tehnikalijama i sl.
Ovo je forum o ljudima koji voze iste po Srbiji i okolini, koji vole istu stvar i tu su da se pomognu, zajebavaju i dru¾e. Mo¾e se na ovom forumu i dosta toga pametnog nauèiti ako ¾eli¹, ako ne ide¹ okolo i kenja¹ kako su svi idioti.
Aj uzdravlje  [cheers]

Kolega Nika, Bog ti pomogogo junaèe! Nadam se da æe¹ uskoro uspeti da ostvari¹ svoju ¾elju za motorizacijom  [hello]

Znas koliko me potresa tvoje misljenje? Ignor i miran si.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Ho¹tapler poslato 27 Januar, 2016, 16:48
Citat: Gavrolini poslato 27 Januar, 2016, 13:52
Stoji da moze da napise sta misli....za sve ostalo nula bodova.

...za svako tvoje kenjanje sam imao donekle i razumevanja i delio mi¹ljenje po nekad, al sad mi nisi jasan...
Ova reèenica govori vi¹e o tebi nego o forumu. Ne kontam, ¹ta poku¹a¹, da nam ka¾e¹ kako smo mi svi seljaci a ti kul?
Brate, ja sam nauèen da kad mi se ne sviða dru¹tvo i muzika u kafani - podignem dupe i odem. Ne uzmem na sav glas da vièem "jebote koji ste ¹abani!"

Ovo nije forum o motorima, tehnikalijama i sl.
Ovo je forum o ljudima koji voze iste po Srbiji i okolini, koji vole istu stvar i tu su da se pomognu, zajebavaju i dru¾e. Mo¾e se na ovom forumu i dosta toga pametnog nauèiti ako ¾eli¹, ako ne ide¹ okolo i kenja¹ kako su svi idioti.
Aj uzdravlje  [cheers]

Kolega Nika, Bog ti pomogogo junaèe! Nadam se da æe¹ uskoro uspeti da ostvari¹ svoju ¾elju za motorizacijom  [hello]
! No longer available
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

OKi


Hohštapler

Citat: Gavrolini poslato 27 Januar, 2016, 17:39
Znas koliko me potresa tvoje misljenje? Ignor i miran si.
[neampojma]
Nije poenta u tome. Nemam ¹to da te meæem na ignore, rekoh ti, èesto smatram da ono ¹to napi¹e¹ ima smisla i sla¾em se s tobom (o¹tre kritike ;) )
ali pljuvati po ljudima i forumu na kojem si svaki dan, to ne kontam...  [ludak]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.