Glavni meni

Pomoz' Bog, junaci

Započeo Nika, 27 Januar, 2016, 13:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Citat: Ho¹tapler poslato 27 Januar, 2016, 18:16
Citat: Gavrolini poslato 27 Januar, 2016, 17:39
Znas koliko me potresa tvoje misljenje? Ignor i miran si.
[neampojma]
Nije poenta u tome. Nemam ¹to da te meæem na ignore, rekoh ti, èesto smatram da ono ¹to napi¹e¹ ima smisla i sla¾em se s tobom (o¹tre kritike ;) )
ali pljuvati po ljudima i forumu na kojem si svaki dan, to ne kontam...  [ludak]
Roki ne poznajes me licno pa zato tako sudis o meni. Prvo ne razumes moj smisao za humor sto je mozda i najbitnije. Drugo ja jesam hejter i takav sam uglavnom prema svima koje ne poznajem i nisu mi bitni. A trece, zar ti stvarno mislis da su ovde sve fini ljudi,saosecajni i ne zezaju nove clanove? Mozda je i taj post bio sarkastican, zar ne?!  Ako cemo realno ovaj forum se ne razlikuje ni po cemu od bilo koje druge skupine ljudi. Imas kvalitetne ljude i govna i tako je svuda. Meni mozda malo smeta sto ovde bas nijedna tema vezana za motore i mehaniku ne moze da se zavrsi ozbiljno sa pravim informacijama. Ok kad osetis materijal za tecnu kompresiju i treba da tovaris jer po meni i ne treba da vozi motor onaj ko nema neko osnovno znanje o njima. Ode i ovo predstavljanje u off, do kurca. Dobrodao novi clanu.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

goranvojska

d dosao.e vidis.to je sustina ovog foruma.ovde se pljuju a kad se vide e onda piju dok ne popadaju.ti kao nov neces u neko dogledno vreme da skontas ali videces da nije sve ko sto pise.moras malo izmedju redova da citas,.
i jos nesto.ovde se postovi ne brisu i nema cenzure.i samo bez politike molim lepo.hvala.

idanijel


mkt


eclipse4

Ode covek ne stignu ni da obuje drugu cipelu....a ne rece ni odakle je bar da mu je neko odnese  :(

Glava Dole

Kompresija je kriva za svee ;D

dusankobgd


DraganPavlicevic

Jbt, upla¹iste èoveka a da se jo¹ nije primio. Sada æe da se vrati tamo odakle je pobegao, sve u strahu da æe ovde fasovati ne¹to neprijatno.Momèe, ako si jo¹ uvek tu, dobro do¹ao ti nama.

srbac

Nije otisao, tu je vidim IP adresu !!!

srbac


Nika

Хвала на лепом дочеку и на упозорењима.
Прилагодљиве сам природе.... ;-)

ЯЭВОЛУТИОН

imas srece sto nisi zensko....zbog clana 22 stav 2 i 3 pravila o uclanjenju na forum......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Nika

Стигао сам тек до члана 14, али не  волим да прескачем, па ћу изгледа морати да "платим" фору - који су ставови 2 и 3 члана 22?

Bori¹a

da si zensko, video bi vec... ovako se opusti

Hohštapler

èlan izrièite naredbe gde novo prido¹li èlanovi ¾enskog pola moraju da okaèe slike u kupaæem,  u toplesu... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

pa kako da znamo da li da je primimo na ....forum....dok nije postojao taj clan uclanile se balkan, una, nadalina, zverka, nency.....i ojos neke....otkad smo uveli taj clan mnogo je lakse.....doduse i ove sto su se uclanile ranije smo oterali uglavnom...mada se pojedinke jos drze...ali polako ...samo istrajno....neke su kacije sise pa one mogu da ostanu :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] jbg kad kupis dobar brus moras da se pohvalis :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Nika

... а која је то тема била, молићу лепо...? :-D

balcan girl

 [rofl] [rofl] dal' si lud?? ko se toga uopste seæa :D èini mi se da smo se ja i æelavi freza majstor nesto svadjali oko popravke mog motora i takooo, valjdaaaa  [neampojma] [neampojma] [neampojma]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!