Glavni meni

Pomoz' Bog, junaci

Započeo Nika, 27 Januar, 2016, 13:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Milos96 poslato 30 Januar, 2016, 01:26
Dajte link :D
lakse da Irena okaci nove slike...kao update :)

p.s.
kucam "update" a izlazi "udate" mozda slutim nesto  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

tesko :D :D nema link ni slike uff je obrisao :D :D :D :D ja sam ga zamolila :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

Citat: balcan girl poslato 30 Januar, 2016, 09:56
nema link ni slike uff je obrisao

kako nemam?
pa obrisao sam samo sa foruma :D

Bori¹a


mali_zmaj

Pozdrav i dobrodo¹ao..

E ubio e grom,koju god temu otvorim,samo se sise spominju...,mislim nije da mi smeta,al ko "zona sumraka" jeboteee..
jin-jang

Nika

Па 'ајде да ова тема буде другачија од других: нек' се тамо спомињу, а овде нек буде и слика. :-D
УФФе - ја се не бих љутио да окачиш из твоје личне колекције - ето, не мора да се напише која је персона на слици, а ми остали нећемо ништа да повежемо...
П.с. - ја сам на овај форум дошао јер се прича по крају да овде нема брисања - немој да ме бедачиш у старту... [звижди]

ЯЭВОЛУТИОН

uff ima komotno tumacenje pravila foruma....dakle jeste sigurno al nemora da znaci...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

osim ako nije tvoj lièni post koji ti lièno zelis da promenis :D :D :D :D drugo, dzabe da ne pominje imena :D :D :D i na googlu me odale tetovaze pa me debili smarali :D :D :D :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

Citat: Nika poslato 30 Januar, 2016, 15:58
Па 'ајде да ова тема буде другачија од других: нек' се тамо спомињу, а овде нек буде и слика. :-D
УФФе - ја се не бих љутио да окачиш из твоје личне колекције - ето, не мора да се напише која је персона на слици, а ми остали нећемо ништа да повежемо...
П.с. - ја сам на овај форум дошао јер се прича по крају да овде нема брисања - немој да ме бедачиш у старту... [звижди]

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,357.0.html

ЯЭВОЛУТИОН

dao si mu pravac ka plastu sena u kojem treba da nadje iglu....nije posteno
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11