Glavni meni

Ugradnja aftermarket auspuha i uticaj istih na rad motora

Započeo Darko, 23 Avgust, 2015, 23:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major


Kanarinac


Mik

Citat: Kanarinac poslato 10 Septembar, 2015, 22:01
@Mik
Sta se desilo sa auspusima? Produvali?

Nisam mislio konkretno na lonce, nego na aftermarket uopsteno. (U vezi s tim sam napisao "koliko su aftermarket fime finansijski mocne u odnosu na fabriku da razviju dobru stvar?")

(Inace ja lonce nisam menjao, na oba motora su mi sasvim lepo izgledali fabricki.)

(Na temu lonca sam @Gligoricu dao savet da ne menja na Hondi ( u temi :  Honda CBR 1000 RR SP ), i tamo jos malo pisao o aftermarketu - pogledaj 20. jul, strana 6. A na istoj strani @dr32 (22 jul) predlaze "Taylormade". S njima sam svojevremeno bio u kontaktu (americka firma), izuzetno korektni u korespodenciji, poslali mi i uputstvo za ugradnju (za motor za koji sam im iskreno rekao da ga nemam - nego da bi' ga mozda kupio) i mislim da daju "lifetime" garanciju za svoj proizvod. Pa ...  [neampojma])

Evo Taylormade :

http://postimg.org/image/d9xnhefw5/

( Ali ja te aftermarkit stvari (sa razlozima) i dalje nesto ne volim!   [neampojma] )

rboban

Ride It Like You Stole It

Lazic

Citat: Darko poslato 05 Septembar, 2015, 13:42
ma pusti ...

pored toliko dzekova na forumu , ova stipsa je jednom izasla s posla , izvadila 1.100e i kupila pumpu za vodu za bunar  drugaru sa foruma koga i ne poznaje niti ikad videla , poslala mu skoro do "ispred kuce" itd...
( eno ga decko ziv i zdrav pa moze da potvrdi , cesto je u temi o ratu u Ukrajini ) hahahah

no nije ni bitnooooo....  

;)
Jebiga, da je pumpa za bunar ko¹tala 150-200e ne bi se tako lako u'vatio za d¾ep... :P ;D :-*