Glavni meni

Moto GP 2016.

Započeo Radanovic, 27 Jul, 2015, 01:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Strale91

Citat: Ho¹tapler poslato 25 Mart, 2016, 22:06
sine, za svako na¹e re¹enje ti ima¹ spreman problem i za¹to ne...
Ja kad sam ne¹to u ¾ivotu naumio samo Bog otac me je mogao spreèiti, ne ide se tebi u Brno tako jako vidim ja... ;)

   Ako realno pogledamo, imam samo jedan problem. :)

Gavrolini

Zasto ici u brno pored austrije koja je duplo bliza. Inace strahinja voli da palamudi i slabo slusa. Da slusa do sad bi se resio glupog kineza, to jest nikad ga ne bi ni kupio.

Strale91

Citat: Gavrolini poslato 26 Mart, 2016, 01:07
Zasto ici u brno pored austrije koja je duplo bliza. Inace strahinja voli da palamudi i slabo slusa. Da slusa do sad bi se resio glupog kineza, to jest nikad ga ne bi ni kupio.

   Pa striko jel onda idemo u Austriju?:)

Gavrolini

Idem u picku materinu. Preveo suzukija, u ponedeljak da ga registrujem i eto odose pare za gp.

zVuk

Citat: makinjo poslato 25 Mart, 2016, 18:50

Pasce neki hostel.:)

hosteli su po meni najgora solucija...ako si lak na snu, neces se naspavati...delis stan sa gomilom ljudi, od kojih svako ima svoje navike i slobodni su da ulaze i izlaze u svako doba i koliko god se trudili da budu tihi, nemozes da ih ne cujes....da ne pricam o tome da ti se na primer pripisa, a neko tek kreno da se tusira ili na primer, krenes da se istusiras, a onaj pre tebe spuco svu toplu vodu, ili ti cimer dodje mortus pijan, hrce i smrde mu noge ...

....sa druge strane, ni u kampu neces da se naspavas ali je u kampu makar zurka sve vreme, pozitivno raspolozenje, pogotovo sto je u kampu gomila ljudi sa svih strana planete, a svi tu zbog jedne stvari, a u takvim situacijama nemoze biti lose....

tako da izmedju ta dva bih uvek odabrao kamp......


...a ako hoces da se odmoris malo bolje, ona je bolja solucija neki hotel/motel....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Strale91

Citat: Gavrolini poslato 26 Mart, 2016, 11:48
Idem u picku materinu. Preveo suzukija, u ponedeljak da ga registrujem i eto odose pare za gp.

   Naci cu ja lovu, pa cemo vratiti kada budemo imali. :)

Gavrolini

Znaci nikad. Za brno imam smestaj 20  staze, hotel, 15e prenociste,  klasika, par peskira, sampona, pristojno.

Strale91

Citat: Gavrolini poslato 26 Mart, 2016, 13:03
Znaci nikad. Za brno imam smestaj 20  staze, hotel, 15e prenociste,  klasika, par peskira, sampona, pristojno.


  Izgleda da ti vise palamudis od mene. :)

Gavrolini

Ja uvek najvise palamudim to uopste nije upitno. Ali ti si ovde nov i sad jos kad znaju da sam ti stric ima da najebes :)

Strale91

Bio sam spreman na taj rizik. :D

makinjo

Citat: zVuk poslato 26 Mart, 2016, 11:54
Citat: makinjo poslato 25 Mart, 2016, 18:50

Pasce neki hostel.:)

hosteli su po meni najgora solucija...ako si lak na snu, neces se naspavati...delis stan sa gomilom ljudi, od kojih svako ima svoje navike i slobodni su da ulaze i izlaze u svako doba i koliko god se trudili da budu tihi, nemozes da ih ne cujes....da ne pricam o tome da ti se na primer pripisa, a neko tek kreno da se tusira ili na primer, krenes da se istusiras, a onaj pre tebe spuco svu toplu vodu, ili ti cimer dodje mortus pijan, hrce i smrde mu noge ...

....sa druge strane, ni u kampu neces da se naspavas ali je u kampu makar zurka sve vreme, pozitivno raspolozenje, pogotovo sto je u kampu gomila ljudi sa svih strana planete, a svi tu zbog jedne stvari, a u takvim situacijama nemoze biti lose....

tako da izmedju ta dva bih uvek odabrao kamp......


...a ako hoces da se odmoris malo bolje, ona je bolja solucija neki hotel/motel....
U pravu si za hostel . Pre sam mislio na neki motel pa da uzmemo neku sobu nas par ili tako nesto. Nemam pojma nisam zatvorio opciju za kampovanje sto posto.
Videcemo jos :) Mada bi ja radije da se istusiram odmorim i ostalo :)

mali_zmaj

Citat: Gavrolini poslato 26 Mart, 2016, 16:33
Ja uvek najvise palamudim to uopste nije upitno. Ali ti si ovde nov i sad jos kad znaju da sam ti stric ima da najebes :)

Jao..,znaci upao preko stele!!!? 
jin-jang

prpa_zr


Bio u kampu 2014. i 2015. i smatram da bi svi koji idu da gledaju GP trebali barem jednom da iskuse atmosferu kampa.. prvo da vidite da su braæa Srbi gospoda, ©vabe neverovatna stoka (naroèito istoèna nemecka).. da vam Ho¹tapler poka¾e kako se pevaju karaoke :)
da vam u 3 ujutro jedina misao bude: "gde je, bre taj kljuè 13 da skinemo auspuh sa XX da peva malo po kampu?" i sve je to potpuno normalno i oèekivano..
na izlazu iz Kampa policija gleda dokumenta motora, paso¹e i dobije¹ dreger da duva¹..

Gašpar

Citat: Strale91 poslato 25 Mart, 2016, 20:20
  Momci zavidim vam. Pare nisu problem, para ima. Mislim ima, zbog ovoga ne bih jeo leba par meseci, ali samo da odem.
Problem je sto nemam s kim da idem, a ni adekvatan motor za put.

Do Austrije idem sa Njanjom i Jokerom, a dalje u Brno sam, tako najvi¹e i volim. Odmor odobren, sve na mestu. :)

Gašpar

Elem, kad je reè o kampu, ni ja nikada to nisam voleo, a onda smo pro¹le godine oti¹li na "Supermoto kup nacija" kamperom. Od tad razmi¹ljam da preradim neki kombi u kamper i da ga koristim samo za ove prilike.


Zakljuèak posle boravka u kampu: Svi vole rakiju   ;D

©alu na stranu, ro¹tilj se peèe na sve strane, svi piju, zezaju se, nema nervoze, nema pritiska, ...

Ne mogu da naðem na¹e "privatne" fotke, tako da mo¾ete da pogledate samo ove ¹to sam oficijelno fotkao.  [thumb_down]

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1646538252298301.1073741866.1465807520371376&type=3
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1647452445540215.1073741868.1465807520371376&type=3
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1647820972170029.1073741869.1465807520371376&type=3 

prpa_zr


Kamper je odlièna varijanta.. gomila ljudi iz Austrije, Nemaèke, Slovenije itd dolazi iznajmljenim kamperima pa ponesu agregat, muziku frizider i komocija maksimalna.. treba staviti na papir cenu rente, gorivo, putarine i sl..

makinjo

Pa ja bi umro da tamo odem kamperom a oko mene hiljadu motora :D

srbac

Tamo bi ti motor bio parkiran !!!!!!

prpa_zr

Citat: makinjo poslato 28 Mart, 2016, 14:18
Pa ja bi umro da tamo odem kamperom a oko mene hiljadu motora :D

pa realno, put do tamo mi je bio super.. kroz Maðarsku smo i¹li regionalnim putevima i stvarno sam u¾ivao naroèito posle Balatona a vraæali smo se u nedelju odmah po zavr¹etku trke - sve sam autoput samo da ¹to pre stignem kuæi jer se ponedeljak radi a svi znamo koliko je zanimljiv autoput

za vreme provedeno tamo, pro¹le godine smo i¹li u subotu do Praga pa da ka¾em da smo se i vozali .. osim toga motor parkiran

Hohštapler

Citat: prpa_zr poslato 28 Mart, 2016, 09:23

Bio u kampu 2014. i 2015. i smatram da bi svi koji idu da gledaju GP trebali barem jednom da iskuse atmosferu kampa.. prvo da vidite da su braæa Srbi gospoda, ©vabe neverovatna stoka (naroèito istoèna nemecka).. da vam Ho¹tapler poka¾e kako se pevaju karaoke :)
da vam u 3 ujutro jedina misao bude: "gde je, bre taj kljuè 13 da skinemo auspuh sa XX da peva malo po kampu?" i sve je to potpuno normalno i oèekivano..
na izlazu iz Kampa policija gleda dokumenta motora, paso¹e i dobije¹ dreger da duva¹..

Prpa, kako ti njima to da isprièa¹ kad oni to ne mogu da razumeju? ;)
Ja nisam pevO jer bi me kamenovali, ali zato su karaoke bile hit meðu nama iz stare Yuge... :D

Izmeðu ostalog...
U kamp se donose "ureðaji za pravljenje buke", razne vrste kosilica, motorki, agregata kojima se skine auspuh i nakaèi èunak da pravi buku, i puste da rade u prazno, bez posebnog razloga.  
I jedno veèe je pijani sugraðanin nam predolo¾io da skinemo two brothers auspuh sa CBR1100XX "da èuje marva da i mi konja za trku imamo" a nama je trebalo jako malo da prihvatimo, jer bo¾e moj, ¹ta drugo raditi u 3am??  [zvizdi] ;D
Drugo, donose se razne vrste prevoznih sredstava koje se voze po kampu, od kroserica do apenaca, minomoto, minikros, rimske dvokolice koju vuèe traktroèiæ  dok se u njoj vozi pijani imperator (ne ¹alim se), mislim da samo lamu nisam video da neko ja¹e a i to nije iskljuèeno.
Zatim, pirotehnièka sredstva... Signalnih raketa na desetine se ispuca, vatrometi (jedan su pro¹le godine ubacili u toy toy, letela govna na sve strane, zapalili ga), ako se dobro seæam neki struènjak je i aktvirao vatromet u ¹atoru prilièino blizu nas, spaljeno je 2-3 motora, sve u svemu vatrogasnu brigadu uvek imaju u stand by...
Mislim, ima toga jo¹ ¹to se mo¾e isprièati ali mnogo toga podpada pod "¹to se desi u Brnu ostaje u Brnu" - kodex kom smo se svi zavetovali :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.