Glavni meni

Moto GP 2016.

Započeo Radanovic, 27 Jul, 2015, 01:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Mi smo spavali u nekom hostelu, 10 EUR noæ, bordel u prizemlju, al sad ne mogu da pronaðem nikako  ;D

Hohštapler

...a na ¹tandovima sa majicama = 70% raje kod Rosijevih stvari, 20% kod Markezovih (tako bilo pro¹le godine ove ne¹to sumnjam da æe biti jer æe do¾iveti Lorencovu sudbinu da mu svugde zvi¾de) i ostali podele ostatke..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

makinjo

Poznanik uzeo dvadeset karata. Izaslo nas 50 evra komad. Ide nas desetak zajedno. Cetiri drugara krecu nedelju dana ranije jer su uzeli karte i za Austriju :). Ja nemam u planu da spavam u satoru ni da vuglim ist jer idemo motorima :)
Pasce neki hostel.:)

Hohštapler

Citat: makinjo poslato 25 Mart, 2016, 18:50
Poznanik uzeo dvadeset karata. Izaslo nas 50 evra komad. Ide nas desetak zajedno. Cetiri drugara krecu nedelju dana ranije jer su uzeli karte i za Austriju :). Ja nemam u planu da spavam u satoru ni da vuglim ist jer idemo motorima :)
Pasce neki hostel.:)

Majmune!  [nono]
Najbolji deo trke u Brnu je taj kamp. Ljudi, to se ne mo¾e reèima opisati.
Iz Yuge ekipe sa svih strana, evropljani, pijanèenje, zajebavanje... ludnica!!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

makinjo

Jesu imali crnog caja za tebe.  :-* ?
Ma brate nikada nisam voleo kampovanje . Jbg :)

Hohštapler

Ja tada prvi put u ¾ivotu kampovao - nikad pre toga.
Ali ekipa, atmosfera, jebo hostel!
Znaèi vas 20 iz 10 dr¾ava svi za istim stolom sa pivom, dru¾enje, sprdnja... ma d¾aba da ti prièam... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

*zeka*

#166
Citat: stilgar poslato 25 Mart, 2016, 14:50

svaki dan kolima do staze parking je bio 5 evra dnevno. to bi bili oni osnovni troskovi. e sad suveniri su bili dosta skupi za nase prilike ROSSI-jeve majce 49 evra, kao i MM dok su za ostale vozace i brendove mogle da se nadju i jeftinije sa izuzetkom repsol honde tu je sve bilo skupo ko vatra.


Osecam da cu da razvalim pare po kampu sa rosijevim mjicama i kacketima preko ruke, ona fora 3 za 99 evra  [zvizdi] [yahoo]   Del Boy

Strale91

   Momci zavidim vam. Pare nisu problem, para ima. Mislim ima, zbog ovoga ne bih jeo leba par meseci, ali samo da odem.
Problem je sto nemam s kim da idem, a ni adekvatan motor za put.

*zeka*

Brate nadjes par drugara , sakupite se za jedan auto i teraj. Ako nista drugo sedaj na autobus a u kampu vec nadjes drustvo.

Strale91

Nema tih koje poznajem, a da bi isli. Glupo mi da idem sam. Sva sreca sto je Rosi produzio ugovor, pa ima nade da idem sl. godine. Do tada bi trebalo da kupim i adekvatan motor.

Hohštapler

Taj Raptor 350? On ide 100ku lagano... Sedne¹ brale i GAS! Tad si bajker!
Na 1000cc svako mo¾e da bude mudo.

Ja sam Suzukijem GN125cc (4t), vozio auto putem od NSa do Vrèina i nazad, oko 240-250km, sa brzinom od 70kmh.... oko 12h krenuo, bio do Andreje zajebavao se, pio kafu, i oko 18h krenuo kuæi...
sa 350cc bi krenuo na put oko sveta.
Jeste auto put dosadan, ali brale, stigne¹ 100% gde si krenuo.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Strale91

320 kubika je, a ide 100 lagano. Na adekvatan sam mislio kada bih krenuo sa nekima odavde koji idu motorima, a svi imaju preko 500 cc. Ne bih mogao da ih pratim.:)

Hohštapler

Citat: Strale91 poslato 25 Mart, 2016, 20:53
320 kubika je, a ide 100 lagano. Na adekvatan sam mislio kada bih krenuo sa nekima odavde koji idu motorima, a svi imaju preko 500 cc. Ne bih mogao da ih pratim.:)


Èekaæe te na pumpi...  ;)
Zaglavi¹ 100ku i vozi¹. Kolko ti tro¹i motor? Nema trika da preðe 4L zar ne?
Stavi¹ tank torbu i u nju ki¹no odelo i legne¹ preko rezervoara, tako ja uvek, i pevam, zveram okolo, jedino je problem ¹to mi se prispava, al kontam neke slu¹ke i muzikica (ako nije prebuèna kaciga, isto pomognu..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Strale91

Èekaæe te na pumpi...  ;)
Zaglavi¹ 100ku i vozi¹. Kolko ti tro¹i motor? Nema trika da preðe 4L zar ne?
Stavi¹ tank torbu i u nju ki¹no odelo i legne¹ preko rezervoara, tako ja uvek, i pevam, zveram okolo, jedino je problem ¹to mi se prispava, al kontam neke slu¹ke i muzikica (ako nije prebuèna kaciga, isto pomognu..
[/quote]

   Hahaha...dobar si.:)
Tacno tako, maksimalno 4 L.

Kalesin

Ja se sa 350cc popela na Himalaje i to na 5600mnv.... tako da motor je samo izgovor..a drustvo se svuda nadje..
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Strale91

Citat: Kalesin poslato 25 Mart, 2016, 21:15
Ja se sa 350cc popela na Himalaje i to na 5600mnv.... tako da motor je samo izgovor..a drustvo se svuda nadje..

   U danasnje vreme se tesko nalazi drustvo, pogotovo kada su pare u pitanju. Ipak nije sve to jeftino.

Kalesin

Tvoja volja, ako kazes da ti lova da vozis do tamo nije problem, kad sednes i krenes solo, tamo ili uzput ces naci drustvo....uvek se nadje neko drustvo...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Strale91

Citat: Kalesin poslato 25 Mart, 2016, 21:20
Tvoja volja, ako kazes da ti lova da vozis do tamo nije problem, kad sednes i krenes solo, tamo ili uzput ces naci drustvo....uvek se nadje neko drustvo...

   Bez jos jedne osobe ne bih krenuo nikako.

Hohštapler

sine, za svako na¹e re¹enje ti ima¹ spreman problem i za¹to ne...
Ja kad sam ne¹to u ¾ivotu naumio samo Bog otac me je mogao spreèiti, ne ide se tebi u Brno tako jako vidim ja... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Ivicat

Pa sto onda nisi isao ranije na kampovanje. :D