Glavni meni

Potreban iskusan mehanicar za rad u moto servisu

Započeo benson, 01 Maj, 2015, 02:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

benson

Potreban iskusan mehanicar za rad u moto servisu.
638808100
Firma Vranesh Motors
[email protected]


UFF

bensone imas tri puta vise minusa nego poruka na forumu, znas ko ce da ti se javi? :)

ne kazem da nece niko samo te pitam znas li kakav profil licnosti? :)

srbac

Pa Lazic se zalio da nema posao (poso), eto prilike ...

Bishke

Da si ti meni ziv i zdrav Lazic srecno zaposlen :D
You should do one thing every day that scares you

srbac

Ja reko da radi na akumulatorima i ostalim doradama !!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: benson poslato 01 Maj, 2015, 02:56
Potreban iskusan mehanicar za rad u moto servisu.
638808100
Firma Vranesh Motors
[email protected]


Hocu ja....kolika plata i kakvo je radno vreme,,,,,prijava, godinsnji....mozda daje bolje uslove nego ja sebi.....a i ne bi bio kuci....i vozio bi se motorom do posla....i socijano penziono i redovna plata....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

benson


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: benson poslato 02 Maj, 2015, 00:08
Citat: benson poslato 01 Maj, 2015, 02:56
Potreban iskusan mehanicar za rad u moto servisu.
0638808100
Firma Vranesh Motors
[email protected]


pa ne bih da nazovem i da mi kazu da e plata 300 evra, radno vreme od 8 do 18 i da necu biti prijavljen....i da cu raditi tri ili cetri meseca dok je sezona a onda kuci.....na godisnji odmor preko zime.....moras razumeti da sam vec imao neprijatna iskustva :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Brrka

U sustini ako vec trazis radnika verovatno znas kakve uslove mozes da mu ponudis, ako si vec post izneo ovde napisi javno, mozda se javi neko zainteresovan. Ne vidim zasto ti je lakse da te svako zove na telefon i da svakome pricas sve ispocetka.

Slaninar

Citat: Brrka poslato 11 Maj, 2015, 16:47
U sustini ako vec trazis radnika verovatno znas kakve uslove mozes da mu ponudis, ako si vec post izneo ovde napisi javno, mozda se javi neko zainteresovan. Ne vidim zasto ti je lakse da te svako zove na telefon i da svakome pricas sve ispocetka.

To je njegova stvar. Èovek nudi posao.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bigbad86

Uvek moze neko da se lazno javi na oglas pa ovde javno da iznese...

UFF

efikasnije je kad neko ovde iznese lazi :) onda autor mora da se javi da ih demantuje i napise prave uslove

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 11 Maj, 2015, 23:35
efikasnije je kad neko ovde iznese lazi :) onda autor mora da se javi da ih demantuje i napise prave uslove
Ako su uslovi gori od onih koje sam malopre naveo, ne mora ni da ih iznosi.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

con3

Lepo je to sto je okacio na forum koga interesuje neka zove i raspita se .

bigbad86

Pa to ti kazem. Ako vec svaka dzudza moze da okrene telefon i dobije sve info preko istog sto ne bi moglo i na forum da se izbaci? Ajde da mora razgovor, ovo ono pa da i razumem.

Slaninar

Njegova stvar. Da¹ èoveku da vidi¹ kako radi, pa onda prièa¹ o uslovima koje bi njemu ponudio. Vidi on servis i uslove rada, vidi¹ ti njega. Ovako unapred...  Barem meni to zvuèi normalno. Jebiga, ¾rtvuje¹ sat vremena, tra¾i¹ posao. Malo ko nudi (i¹ta normalno i plaæeno).
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 12 Maj, 2015, 20:52
Njegova stvar. Da¹ èoveku da vidi¹ kako radi, pa onda prièa¹ o uslovima koje bi njemu ponudio. Vidi on servis i uslove rada, vidi¹ ti njega. Ovako unapred...  Barem meni to zvuèi normalno. Jebiga, ¾rtvuje¹ sat vremena, tra¾i¹ posao. Malo ko nudi (i¹ta normalno i plaæeno).

si ti bre normalan...ko da je dao oglas za kelnera u crnoj gori u augustu mesecu.....moto mehanicar sa iskustvom u maju mesecu ima posla gde hoce....pitanje je para, radnog vremena i uslova.....od maja meseca do kraja septembra ima posla koliko hoces...problem je ostatak.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bokilic

Plata treba da bude bar 700e..minimum..
Sve ispod toga...plus sam 5dana u nedelji da se radi.
brmmmm

Slaninar

Citat: bokilic poslato 12 Maj, 2015, 23:13
Plata treba da bude bar 700e..minimum..
Sve ispod toga...plus sam 5dana u nedelji da se radi.

Ako neko to ponudi, uzeæu neplaæeno da radim u moto servisu.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

con3

Citat: bokilic poslato 12 Maj, 2015, 23:13
Plata treba da bude bar 700e..minimum..
Sve ispod toga...plus sam 5dana u nedelji da se radi.
Samo mi reci zasto bi se neko cimao za sitne pare ?