Glavni meni

Potreban iskusan mehanicar za rad u moto servisu

Započeo benson, 01 Maj, 2015, 02:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Sve ¹to treba da se radi na motoru, gledam uraditi u oktobru - novembru. Meni motor ne stoji u sred sezone, majstoru nije gu¾va i dobro doðe kinta, a nije jo¹ ledara u gara¾i.

Revolucijo: ima¹ kome ponuditi posao za 700 e meseèno? Ovaj èovek, servis, nudi posao  u vreme kad ga, barem po NS, slabo ima. Surovo je, svi smo malo plaæeni (velika veæina), ali te¹ko je i kad si gazda, posebno kad sam vodi¹ svoju firmu - ti valjda najbolje zna¹. Bi zaposlio jo¹ nekog? Èisto sumnjam.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

CBRR1


jevta

Ja sam u prvom servisu radio volonterski (za bak¹i¹) jednu sezonu tamo neke davne 82 ili 83.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 18 Maj, 2015, 08:12
Sve ¹to treba da se radi na motoru, gledam uraditi u oktobru - novembru. Meni motor ne stoji u sred sezone, majstoru nije gu¾va i dobro doðe kinta, a nije jo¹ ledara u gara¾i.

Revolucijo: ima¹ kome ponuditi posao za 700 e meseèno? Ovaj èovek, servis, nudi posao  u vreme kad ga, barem po NS, slabo ima. Surovo je, svi smo malo plaæeni (velika veæina), ali te¹ko je i kad si gazda, posebno kad sam vodi¹ svoju firmu - ti valjda najbolje zna¹. Bi zaposlio jo¹ nekog? Èisto sumnjam.
Da hocu da rintam od 7 do 21 i da mogu da trpim jos nekog u servisu....da....iskusnog mehanicara bih platio 700 evra.....racunaj da zaradi 25 evra dnevno,,,,a to moze za dva sata ako zna da radi, onda je ostalo vreme cist car.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Grof

...e moj Aljo, ja sam po Novom Sadu sada veæ davne 2006-7 tra¾io moto servis u kom bih volontirao i krao polako zanat, iamo sam solidan priliv para sa druge strane i prethodno znanje od èeprkanja po svojim motorima kao i par godina rada u auto servisu... i gle èuda, gledali me ljudi ko budalu, kao ako radi¹ moram da ti dam platu a "trenutno" mi ne treba jo¹ jedan majstor....

kasnije se moja finansiska situacija promenila i ceo plan je pao u vodu.... no san o servisu gde polako i natenane kradem znanje jo¹ uvek ¾ivi... mo¾da ga i otvorim jednog dana, zaposlim nekog namæora ;)  i ostvarim san...   

Lazic

Citat: jevta poslato 18 Maj, 2015, 12:52
Ja sam u prvom servisu radio volonterski (za bak¹i¹) jednu sezonu tamo neke davne 82 ili 83.
Al' tada si od bak¹i¹a verovatno mogao da ode¹ na more 2-3 nedelje...




Citat: Grof poslato 18 Maj, 2015, 19:40
...e moj Aljo, ja sam po Novom Sadu sada veæ davne 2006-7 tra¾io moto servis u kom bih volontirao i krao polako zanat, iamo sam solidan priliv para sa druge strane i prethodno znanje od èeprkanja po svojim motorima kao i par godina rada u auto servisu... i gle èuda, gledali me ljudi ko budalu, kao ako radi¹ moram da ti dam platu a "trenutno" mi ne treba jo¹ jedan majstor....

kasnije se moja finansiska situacija promenila i ceo plan je pao u vodu.... no san o servisu gde polako i natenane kradem znanje jo¹ uvek ¾ivi... mo¾da ga i otvorim jednog dana, zaposlim nekog namæora ;)  i ostvarim san...  
Srbin(mada bilo ko sa Balkana pasuje)... Pajser... Zvuèi poznato...?

ЯЭВОЛУТИОН

posle se pitate sto su moto mehanicari nadrndani.....realno da li iko normalan vozi motor....dnevno dva slicna Lazicu i nema sanse da budes u vinklu.....ako jednom godisnje svrati i DZ ili neko slican, onda si totalno prso.....a redovne musterije su samo oni kojima radis za dz ili za sitne novce....jedini na kojima mozes se izvadis su ovi lovani sto prave caffe racer projekte....oni popune zimsku prazninu.....em solventni em vole da trose....divota :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bokilic

Jeb,ja placam priuèenog majstora 20e dnevno u sezoni.pa se ne¾alim,sad cu mu smaknem na 10.. . . I niko nece da radi od 9do5 za manje pare,i to samo da skida karbove tockove itd..svi kazu ja sam majstor daj vi¹e
brmmmm

jevta

Citat: Laziæ poslato 18 Maj, 2015, 21:27
Citat: jevta poslato 18 Maj, 2015, 12:52
Ja sam u prvom servisu radio volonterski (za bak¹i¹) jednu sezonu tamo neke davne 82 ili 83.
Al' tada si od bak¹i¹a verovatno mogao da ode¹ na more 2-3 nedelje...




Èuj ode¹ na more promeni¹ motor kakvo more

Lazic


Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 18 Maj, 2015, 19:12

Da hocu da rintam od 7 do 21 i da mogu da trpim jos nekog u servisu....da....iskusnog mehanicara bih platio 700 evra.....racunaj da zaradi 25 evra dnevno,,,,a to moze za dva sata ako zna da radi, onda je ostalo vreme cist car.....

Da je babi stator i rotor bila bi elektro motor - va¾no da kenja¹ za ovog ¹to nudi posao.  :P
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 19 Maj, 2015, 07:35
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 18 Maj, 2015, 19:12

Da hocu da rintam od 7 do 21 i da mogu da trpim jos nekog u servisu....da....iskusnog mehanicara bih platio 700 evra.....racunaj da zaradi 25 evra dnevno,,,,a to moze za dva sata ako zna da radi, onda je ostalo vreme cist car.....

Da je babi stator i rotor bila bi elektro motor - va¾no da kenja¹ za ovog ¹to nudi posao.  :P

ne nudi posao.....posao se nudi tako sto kzes sta trazis i sta nudis...ne cu da potrosim ni dinar na poslodavca koji ne nudi nista a trazi iskusnog mehanicara....
evo i ja nudim posao....

Mehanicar sa iskustvom....ali pazi sad....100 evra plata, radno vrene od 9 do 17 svakog dana pa i praznikom....obaveza ce pored rada u servisu biti i odrzavanje istog i odrzavanje dvorista po potrebi kao i pranje motora po potrebi.....

jel to zoves posao.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Kad fali 100 evra i nema¹ ni¹ta bolje, to je posao. Kapitalizam. Ni 700 evra meseèno nije posao, ali nema bolje, a hleb i raèuni jo¹ nisu besplatni.

Siguran sam da kome treba posao, taj je veæ okrenuo telefon da se raspita i dogovori.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Darko

ja lepo rekoh na pocetku , neki stvarno zive na drugoj planeti ...

pa ni ja na poslu ne bi trebalo da radim hrpu stvari koju radim , pa ipak , kad sef kaze , radim ...

u danasenje vreme uvek moze da kaze "ako ti se ne svidi - tatatatira..."

mene realno ,boli pisa, dok znam i mogu da sviruckam , ali , nije to resenje ....

skoro me pita drug "jel te ne mrzi da ides u Bosnu na svirku za  100e"     alo , batice , kad ih nemam , isao bih i na mars da sviram za 100e ...

mozda je lakse da sedim kuci i kukam kako nemam  ;)


Hattrick

Citat: Darko poslato 19 Maj, 2015, 16:42
skoro me pita drug "jel te ne mrzi da ides u Bosnu na svirku za  100e"     alo , batice , kad ih nemam , isao bih i na mars da sviram za 100e ...

Sto ?
Bolje sedis kuci laganeza, iskukas se malo, i sve u 16  :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Darko poslato 19 Maj, 2015, 16:42
ja lepo rekoh na pocetku , neki stvarno zive na drugoj planeti ...

pa ni ja na poslu ne bi trebalo da radim hrpu stvari koju radim , pa ipak , kad sef kaze , radim ...

u danasenje vreme uvek moze da kaze "ako ti se ne svidi - tatatatira..."

mene realno ,boli pisa, dok znam i mogu da sviruckam , ali , nije to resenje ....

skoro me pita drug "jel te ne mrzi da ides u Bosnu na svirku za  100e"     alo , batice , kad ih nemam , isao bih i na mars da sviram za 100e ...

mozda je lakse da sedim kuci i kukam kako nemam  ;)



100 evra vece.....evo ja cu svako vece da popravljam motore za 100 evra.....za vece......to mu dodje po racunici  3000 meseno pa puta 12 meseci....bog da me vidi....

isla dva coveka uzbrdo i nosili vodu.....jedan nosi dve kante a za njim drugi jednu....i ovaj sto nosi jednu kantu, kaze'''''blago tbei.....kako bre blago meni nosim duplo vise nego ti......eeeee, al imas balans, ja se sav iskrivio....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

lose racunas ... ja radim samo petak i subotu , a ne svako vece ...

nije uvek Bosna i nije uvek 100e..


bigsheki


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Darko poslato 19 Maj, 2015, 17:41
lose racunas ... ja radim samo petak i subotu , a ne svako vece ...

nije uvek Bosna i nije uvek 100e..


pa i ja radin samo radnim danima od 10 do 16 h i ne radim skoro celu zimu.....kako je cudan matematika kad su pare u pitanju....kad treba da uzmes uvek malo a kad treba da das uvek mnogo....makar i ista cifra bila....evo ja cu da radim samo subotom i nedeljom za 100 evra ....4 vikenda po 100 evra...800 evra....pu, pa to vise nego sto bokilic kaze da treba.....verovatno je racunao jedna nedelja slobodna...ali neki praznik...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Ja izdavao kompletno opremljenu radionicu u Sapcu. Realno odlicna za ozbiljan moto servis i to u gradu koji ima brdo motora a ni jednog jedinog ozbiljnog majstora...javilo se nula ljudi. Samo alat u njoj vredan preko 10k evrica. Bio spreman na svaki dogovor i opet nista.