Glavni meni

Potreban iskusan mehanicar za rad u moto servisu

Započeo benson, 01 Maj, 2015, 02:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CBRR1

ovde bre sve neki maistori koji zaradjuju po dva soma e mesecno...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: bokilic poslato 12 Maj, 2015, 23:13
Plata treba da bude bar 700e..minimum..
Sve ispod toga...plus sam 5dana u nedelji da se radi.

Igor Motoklinika placa 20 evra dnevnicu....drka se sa skuterima, sto je manja patnja nego motori, i radi se duze nego u prosecno,m servisu jer valaj i polovne delove za iste pa i zimi ima posla....rasturaju se skuteri u delove.....
Nema prijave i dugo radno vreme....doduse nije bas ni iskusan mehanicar....
Sa prijavom i ugovorom na neodredjeno, plata svejedno mora biti bar 400 evra....i godisnji u septembru :)...doduse ja ne bi radio ni za taj novac...ali ko zna mozda Vranesh motors placa bolje....nije se jos izjasnio davac oglasa.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

da predlozim nekim mojim drugarima , doktorima sa vma , da zajebu operacionu salu i krenu u moto servis ...

da nema ove muzike  , za 700e bi i ja u radionicu ...

ALO BRE  , da niste malo promasili kontinent,a ?

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Darko poslato 16 Maj, 2015, 20:54
da predlozim nekim mojim drugarima , doktorima sa vma , da zajebu operacionu salu i krenu u moto servis ...

da nema ove muzike  , za 700e bi i ja u radionicu ...

ALO BRE  , da niste malo promasili kontinent,a ?
koliko ti uzimas za svirku vikendom....5 evra.....ili malo vise....u pitanju je posao koji hoce da ti plate cetri do pet meseci godisnje....ostatak tavoris.....4 x7 jeste 2800 ali kad to podelis sa 12 je malo preo 200 evra......inace ko ti brani okusaj srecu kao privatnik.....iz pozicije stalno zaposlenog na VMA pogled je divan...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ts.marko

Ljudi,
ja u Trsteniku sa Vi¹om ma¹inskom radim u Prvoj Petoletci za 24800 din. I to kao metalostrugar na ma¹ini, po¹to za tehnologe nema posla. I plus se mlatim sa motorima. Radim 28 sati dnevno i ne mogu da nahvatam 400 jevreja mesecno

ts.marko

Ali najgore je da je svuda u u¾oj Srbiji bedno.
A svi u Beograd ne mo¾emo

bigsheki

Citat: ts.marko poslato 16 Maj, 2015, 21:31
Ljudi,
ja u Trsteniku sa Vi¹om ma¹inskom radim u Prvoj Petoletci za 24800 din. I to kao metalostrugar na ma¹ini, po¹to za tehnologe nema posla. I plus se mlatim sa motorima. Radim 28 sati dnevno i ne mogu da nahvatam 400 jevreja mesecno

druze,mozda te neko zamadjijao :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: ts.marko poslato 16 Maj, 2015, 21:31
Ljudi,
ja u Trsteniku sa Vi¹om ma¹inskom radim u Prvoj Petoletci za 24800 din. I to kao metalostrugar na ma¹ini, po¹to za tehnologe nema posla. I plus se mlatim sa motorima. Radim 28 sati dnevno i ne mogu da nahvatam 400 jevreja mesecno
vidis ti imas posao , plata, socijalno zdravstveno, penziono...i malo ti 200 evra....a meni u beogradu porez na kucu 400 evra.....svakog meseca racuni bez mobilnih preko 100.....nema njive i baste iza kuce ni kokica da nose jaja i davaju meso....ja isto visa masinska ali ovde nema industrije....sama trgovina....i fenseraj.....
vidis ti svakog meseca startujes sa sigurica 200 evra a ja sa sigurnim troskom od 200.....da ne pricamo o penziji koju ti mozda i dozivis....ja necu...ima da grbavim do kraja...tvojih 400 mesecno je vise nego mojih 1000 ...veruj mi...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ts.marko

Moram malo da te demantujem. Pa nema cela Srbija bastu i prase u basti. Ne zive svi van Beograda po selima i vukojebini.
Iako je mali, ipak je neki grad.
Ja nemam ni bastu ni prase ni kupus ni sargarepu.
Zivim u zgradi.
Moji roditelji isto.
I ovde se placa struja, grejanje, porez. Nisam jos video da su kod vas u "velikom gradu" skuplji struja i voda.
Da dodam sto mi iz one druge Srbije moramo da skolujemo decu u Beogradu ili nekom drugom centru. Dva deteta na studijama (minimum 500e) kostaju vise nego sto cela moja porodica moze da zaradi ma koliko god se trudi.
Da ne pricam o gradskom prevozu gde se izdrkavate po ceo dan za 200din, a ja do V.Banje na 10km od mene moram da dam 340din.
Zato znam da sigurno nisi u pravu.
Ako mi ne verujes, dodji u Srbiju (to je ono van Beograda) pa zivi malo.
Eto  [cheers]


Lazic

Aj ti lepo za Beograd da otvorimo taj servis i obogatimo se...;D

ts.marko

I pored servisa jedna trambolina, ihaaj, para koliko hoces


balcan girl

ti beogradjanine ne seri :D volis ti tu pièku materinu vise nego leba da jedes :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Citat: ts.marko poslato 17 Maj, 2015, 00:15
I pored servisa jedna trambolina, ihaaj, para koliko hoces
Teraj me u pizdu materinu i tramboline...

ЯЭВОЛУТИОН

moja deca nemaju pravo na studenski dom u beogradu
Citat: ts.marko poslato 16 Maj, 2015, 23:51
Moram malo da te demantujem. Pa nema cela Srbija bastu i prase u basti. Ne zive svi van Beograda po selima i vukojebini.
Iako je mali, ipak je neki grad.
Ja nemam ni bastu ni prase ni kupus ni sargarepu.
Zivim u zgradi.
Moji roditelji isto.
I ovde se placa struja, grejanje, porez. Nisam jos video da su kod vas u "velikom gradu" skuplji struja i voda.
Da dodam sto mi iz one druge Srbije moramo da skolujemo decu u Beogradu ili nekom drugom centru. Dva deteta na studijama (minimum 500e) kostaju vise nego sto cela moja porodica moze da zaradi ma koliko god se trudi.
Da ne pricam o gradskom prevozu gde se izdrkavate po ceo dan za 200din, a ja do V.Banje na 10km od mene moram da dam 340din.
Zato znam da sigurno nisi u pravu.
Ako mi ne verujes, dodji u Srbiju (to je ono van Beograda) pa zivi malo.
Eto  [cheers]


moja deca nemaju sanse da se smeste u studenskom domu....u centru grada....ili blizu fakulteta....puni kafici u beogradu studenata iz unutrasnjosti....meni ne smetaju....nego nece niko osle da ode....svi se zaposljavaju preko veze...rodjacke ili partijske, sta god....
Ne bih da ulazim u raspravu oko toga gde je bolje ili lakse, jer je svuda lose....ali ko god misli da plata motomehanicara treba da bude 200 evra, jer toliko ima on kao masinski tehnicar u nekoj drzavnoj firmi, moramo da postavimo stvari na svoje noge.....svaki auto mehanicar....moze sebi da uzme 20 evra dnevno na servisima automobila....ako ima iole pristojnu garazu....i to tako cele godine.....moto mehanicar ima gap od 4 ili 5 meseci da uzme pare za celu godinu....i sat je svuda u svetu drasticno skuplji.....sat u dukatijevom sevisu u italiji je 60 evra....racunaj da ima posla bar 5 sati dnavno tih 5 meseci....shvatices da to samo deluju kao velike pare.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Pa boli te qrac 5 meseci radis ko crnac i udaras po usima da uzmes kintu pa si posle narednih 7 meseci na godisnjem odmoru :)

bigbad86

Isto ko mi moleri/fasaderi. Namlatimo se para na leto pa to sto smo skupili razvucemo na zimu i tako u krug....

ЯЭВОЛУТИОН

da ali ti svi kazu da si uzeo taj mesec hiljadu...a ne kazu koliko ne uzmes u januaru.....jbg...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigbad86

U Januaru duvam u prste i visim ovde na forumu i gledam debilne teme koje se u to vreme otvaraju :P

castor

A tebe kao boli kurac ¹ta æe da ti ka¾u?

Da se ne la¾emo, svaki posao se plaæa. Ko ne zna - plati onome ko zna. Ko zna - uradi i naplati. I to je to. Kome smeta, nek' tra¾i dalje.
It's the ride that matters, not the bike…