Glavni meni

Dete prodaje kompjuter

Započeo ts.marko, 18 Oktobar, 2014, 20:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ts.marko

Moj sin dobio na poklon kompjuter, ali po¹to nam je vi¹ak u kuæi, prodaje ga. Hoæe od tog novca da pola¾e za A kategoriju

Karakteristike:

Procesor: AMD FX-6350 Unlocked Edition 3.9GHz

Maticna ploca: Gigabyte GA-990XA-UD3

RAM: Patriot Viper 8GB (2x4GB) 1866MHz

Graficka Kartica: Powercolor R9 270x 2GB PCS+ GDDR5

HDD: Seagate Barracuda 1TB

Napajanje: Chieftec 700W

Kuciste: CoolerMaster Elite 430

Monitor: SAMSUNG S22D390HS

Sve je ganc novo, nije ni upaljen.

Sin Jovan za ovu skalameriju tra¾i 850.-

069 713 887(ja o raèunarima  [neampojma])  ili Jovanov 069 829 38 63
Slike sutra


Joker

Reci sinu da je to mnogo para... Cela ta konfiguracija kosta 700e sa 2 godine garancije. I plus ako uzimas sve na jednom mestu ima popust do 10%..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

eclipse4

mislim da bi u helasu tu konfig. uzeo i ispod 700

Bori¹a

pa i nije toliko odstupio... evo u grubo izracunato, i jos monitor 20k... jeste precenio al nije sad bas 200e kao sto pricate



eclipse4

pa to je borisa sinko oko 650-660e.....nije premasio za 200 nego 190-200 ;)

Bori¹a

eclipse uracunaj monitor na ovu cenu, 79k + 20ak soma monitor... je je skoro 100 soma dinara.. to je oko 830e [cheers]
jos sam stavio obican fx6300 kao ja sto imam, mozda je ovaj 6350 malo brzi i skuplji...

eclipse4

izracunaj sve to u hellasu,pa na to dodaj jos bar 10% popust za kes,a daje se i vise kad vide kes ;)

con3

Dobar racunar ko uzme ovo miran je 5 godina :)

eclipse4

tako ja isto radim,kupim ga jednom pa dok ne ode ne menjam ga,a to traje po 5-6 god.

i man`mo coveka da prodaje kompjuter :)

Jefta

Citat: Bori¹a poslato 19 Oktobar, 2014, 01:50
pa i nije toliko odstupio... evo u grubo izracunato, i jos monitor 20k... jeste precenio al nije sad bas 200e kao sto pricate



Borisa ti si racunao cene iz win win-a, a oni su najskuplji.

Kada sam ja sastavljao gejmerski komp grafa u Win win-u 45000 u Monitoru 35000... Ako gledas komponente nikada ne gledaj u Win winu da kupujes jer su najskuplji

nesic1

svi znamo da roba kad izadje iz radnje vise nije nova i cena ide dole za oko 10%-20%

monitor je manje od 20k, bio je 14k u winwin, sad ga nema u prodaji, znaci oko 10k max, sa ostalim komponentama izadje sve 550e, cisto dobronameran komentar, uostalom videce covek da li se neko interesuje

ts.marko

Ka¾em ja lepo sinu da je malo preterao sa cenom. Videæu na raèunu koliko je ovo plaæeno.

Inaèe, ima garanciju, jer je novo , tek iza¹lo iz radnje.

Baba mu kupila za 18-ti roðendan, pre 3 dana.

Joker

Ma u svakom slucaju to je dobar racunar, malo spusti cenu i ide to kao dobar dan...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ts.marko


Bori¹a

rekoh ja da je malo presao,ali ne mnogo... ja sam kupio nesto slicno skoro, komp je sasvim dobar i na mestu..
i u prvom postu nisi napisao tastaturu koja je boga mi skoro 20e..

ts.marko

Probaæemo da vratimo u radnju po¹to nije ni otvaran. To bi bilo najbolje.

Ovako na ovu cenu ide 10% dole, ako nekoga zanima  [cheers]

Kanarinac

Imate pravo da valjda u roku od 7 ili 30 dana od datuma kupovina vratite uredjaj bez ikakvog objasnjenja,a oni moraju da vrate novac. Tako da vracajte sto pre

ts.marko

Znam, ali baba uzela na kredit, mo¾da bude zajebancije.

mrle

Citat: ts.marko poslato 21 Oktobar, 2014, 11:34
Znam, ali baba uzela na kredit, mo¾da bude zajebancije.
a ¹ta bi babi da se toliko iske¹ira, a da ne pita da li treba?

ts.marko

A èemu slu¾i ta¹ta?
Osim da pravi gluposti  [doh]