Glavni meni

Dete prodaje kompjuter

Započeo ts.marko, 18 Oktobar, 2014, 20:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivan1979


lvl1

Citat: Slaninar poslato 29 April, 2015, 08:00
Citat: lvl1 poslato 29 April, 2015, 01:12
Mene iskreno smara kad ovde neko nesto prodaje,kao "prijateljski" a odes u radnju i kupis ko gospodin covek po istoj ceni. Ako vec prodajes moras da znas kako se karakterise polovna roba,sta mene briga sto neko kaze kao novo,nosio(koristio) jednom,polovno je polovno. Po meni na forumu trebaju da budu stvari povoljnije i pristupacnije(da bude obostrana korist ako moze) ako ih vec prodajes ovde,imas kupujem prodajem i ebay pa teraj(vec sam pisao na drugom postu slicno bas me smara prica  [ljutko] [ljutko]) .

Ne mora biti jeftinije na forumu. Meni je su¹tina foruma ¹to se dosta ljudi poznaje, pa si sa te strane malo sigurniji... mada ovom prevarantu ne bih orah iz ruke uzeo!

PREVARANT:
http://www.motomanijaci.com/index.php?action=profile

Naravno,ne mislim da treba da ti pokloni,ali zar ne mislis da je glupo da se prodaje nesto polovno a mozes da kupis za iste pare u radnji novo(a kao ispada drug ti cini cenu) znaci da sve pravi budalom kad okaci temu(sad ce neko reci pa ne moras da kupis,nemoj da komentarises,pa jel ovo forum jel si okacio temu na forumu,reci cu svoje misljenje i pomoci nekom ako hoce da kupi isti takav isti proizvod kako da prodje sto bolje ako je to moguce) .

Slaninar

Citat: friziderdzija poslato 29 April, 2015, 11:17
isto bi bilo da ja sad za nekoga kazem da je derpe a nikad ga u zivotu nisam video, cuo, upoznao......

KAKO ZNA©?!?!?  :)


Ajde, nemoj se ljutiti, èim se vratim sa pecanja, plaæam pivo!   [cheers]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ranko

Ja prosto ne mogu da verujem kakav si ti covek Slaninar...

prvo kazes da je PREVARANT a sad ces da mu placas pivo... i to jos kad se vratis sa pecanja...

a sta ako jos nekoga zajebe ? a?

ovaj forum je otiso u qrac

UFF

pa nije slaninar mislio na njega, meni link ne otvara njegov profil
zna dobro taj drugi pravi prevarant da se na njega misli ali cuti ko picka i ne sme da se javi u temi

eclipse4

ja sam od frizderdzije (neznam da li je ovaj sa foruma i nemogu da se setim dal je bio frizderdzija ili frizderdjija) na kupujemprodajem kupio toster koji je na slikama bio nov i bele boje (za dva tosta) a poslao mi je polovan sa vidinim tragovima koriscenja (zagrebano dno,kecap,kackavalj skorenjeni po njemu..uh ne secam se bas sve) i bio je za 4 tosta!

kada sam coveka zvao da mu vratim toster prvo mi je ponudio neku zamenu da mi da one korpice za zamrzivac sto idu levo i desno unutra isto polovne,a kad sam insistirao da necu korpice nego da mi vrati novac,odjednom je poceo da prica na nekom nerazumljivom jeziku...mozda madjarski ali nisam siguran da ne lazem.

toster me je bilo sramota i u kuci da ga koristim pa sam ga bacio,i trazio drugi na kupujemprodajem onda sam provalio sliku istog tostera sa istim oglasnim tekstom samo je bio drugaciji prodavac,imao je nick "ledolomac" pa pretpostavljam da se radi o istom liku pored tostera prodavao je i neki  laptop cini mi se acer.

lvl1

Lincujmo ga!!!!! Na lomacu!!!!  [ludak_sa_puskom] [ludak_sa_puskom]

nuadal85

Boze dragi. Kakvi kraljevi na ovom forumu. :D :D :D :D :D

Prava za Friziderdziju!

p.s. I meni ce trebati jedna hladnjaca u buducnosti, seti se da sam te branio :)

CBRR1

posle 6te ture obicno svi postanu braca kumovi tako da mu izvinjenje nece tesko pasti..hehe

ts.marko

Dete prodalo kompjuter!!!  :D

Ostao monitor kome treba.

OKi

Citat: ts.marko poslato 14 Maj, 2015, 07:35
Dete prodalo kompjuter!!!  :D

Ostao monitor kome treba.
Dobro je , hvala bogu kako je krenulo mislio sam da ce pre da ce ozeni!  [flashing] ;D

ts.marko


OKi


mkt

koji monitor i koliko para

OKi


ts.marko

Cena u radnjama oko 140.-
Dajem ga za 120.-

ts.marko

100.-
Ili 12000din na¹ih para.
Ispod ne mo¾e nikako. Od toga 500din  za forum