Glavni meni

Dete prodaje kompjuter

Započeo ts.marko, 18 Oktobar, 2014, 20:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Kanarinac poslato 28 April, 2015, 15:10
Onih 550 evra je cena bez monitora ako sam dobro razumeo Marka premo ppa. Tako da ispada da je kompjuter jeftiniji 50 evra od regularne cene u radnji, a mogu da se kladim da za kes mogu dobijem po ceni koju Marko trazi. A 6 meseci garancije je vec proslo. Ja hteo da ponudim 400e bez monitora, ali je cena 550 e vec bez monitora :D
E jesi se stis'o...:P ;D Daæe ti Marko za 500, to je veæ 100 evra ispod, ti si bre Rus, ne ganci...:P ;D :-* [srce] I na tehnièku robu garancija je 2 godine...:P ;D

Kanarinac

Ma necu da dajem toliko za taj kompjuter, 1/4 garancije je otisla. Jbg napisao covek 550, reko bez monitora ce da ga da za 400, sad ispade 550 cena bez monitora. Taj racunar kad je izasao iz radnje izvubio je 20% tako da jbg.

Jefta

Brate Kanarinac ti idi u radnju onda i kupi...

castor

Kako da ide kad æe odma' da izgubi 20 posto? ;D ;D ;D :P :P :P
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Pa nikako, samo zanoveta... ;D

Jefta

Kako ja shvatam, kanarinac bi voleo da npr neko kupi komp, iznese ga iz radnje, i sutradan da mu proda po 35% nizoj ceni. Tako ce opet da ima garanciju, a i nizu cenu jer je ovaj boze moj izneo komp iz radnje.

Lazic


Kanarinac

Jefto sto seres ne razumem? Nije ga juce kupio i izneo iz radnje, kupio ga je pre pola godine i toliko i pokusava da ga proda. Napisao je da trazi 550, pitao sam koliko bez monitora, racunajuci da ce spustiti bar 100 evra kad ono cena je bez monitora. Tako da ne vidim poentu tvog kenjanja ovde i pokusaja da budes zanimljiv tako sto na jadan nacin mene prozivas.



UFF

Citat: Jefta poslato 28 April, 2015, 23:09
Kako ja shvatam, kanarinac bi voleo da npr neko kupi komp, iznese ga iz radnje, i sutradan da mu proda po 35% nizoj ceni. Tako ce opet da ima garanciju, a i nizu cenu jer je ovaj boze moj izneo komp iz radnje.

ja bi to voleo

Lazic

Citat: Kanarinac poslato 29 April, 2015, 00:52
Jefto sto seres ne razumem? Nije ga juce kupio i izneo iz radnje, kupio ga je pre pola godine i toliko i pokusava da ga proda. Napisao je da trazi 550, pitao sam koliko bez monitora, racunajuci da ce spustiti bar 100 evra kad ono cena je bez monitora. Tako da ne vidim poentu tvog kenjanja ovde i pokusaja da budes zanimljiv tako sto na jadan nacin mene prozivas.

e jesi hepo kockica, ba¹... :P ;D

Kanarinac

Nisam hepo kocka, samo ne volim kad neko pokusava da bude duhovit preko mojih ledja. Zna se sta je zajebancija,a sta podjebavanje, a nije prvi put. Inace svi vole da kupe najskuplje moguce, niko ne voli da prodje jeftinije

Lazic

Brate toliko neam para, da mi je 400 ili 500 ili 600 potpuno isto...;D ©ta æu nego da se zajebavam...;D Ili tebe kad se prima¹...:P ;D :-*

lvl1

Mene iskreno smara kad ovde neko nesto prodaje,kao "prijateljski" a odes u radnju i kupis ko gospodin covek po istoj ceni. Ako vec prodajes moras da znas kako se karakterise polovna roba,sta mene briga sto neko kaze kao novo,nosio(koristio) jednom,polovno je polovno. Po meni na forumu trebaju da budu stvari povoljnije i pristupacnije(da bude obostrana korist ako moze) ako ih vec prodajes ovde,imas kupujem prodajem i ebay pa teraj(vec sam pisao na drugom postu slicno bas me smara prica  [ljutko] [ljutko]) .

Jefta

Citat: Kanarinac poslato 29 April, 2015, 01:03
Nisam hepo kocka, samo ne volim kad neko pokusava da bude duhovit preko mojih ledja. Zna se sta je zajebancija,a sta podjebavanje, a nije prvi put. Inace svi vole da kupe najskuplje moguce, niko ne voli da prodje jeftinije

Nisam ja pokusavao da budem duhovit, lepo sam napisao kako ja to shvatam, ne moraju svi da se sloze sa mnom.

Ti se uvredi ako si se osetio prozvanim. Kada god je bio neki oglas gde se prodavala neka elektronika, sta god to bilo ti si pisao i komentarisao kako kako  istice garancija ili ima samo jos 3 meseca garancije, a u radnji ima za te pare sa 2 godine garancije... Pa ako ti ne odgovara cena ili mislis da je skupo ili mozes naci novo, a jeftinije, pa sto onda uopste i komentarisati u necijem oglasu.
Svako stavi u svoj oglas onoliko koliko on zeli da dobije.

Kanarinac

Kada god je bio neki oglas sa elektornikom? Ja se inace bavim preprodajom elektronike, ako niste znali...
Ja sam coveku dao ponudu, koja mislim da je realna posto nisam hteo monitor, ali ispostavilo se da nije lepo napisao sta ulazi u tu cenu. Tako da ne vidim sta sam ja to nerealno napisao, a pogotovo komentarisao u prazno jer sam zainteresovan za kupovinu...

CBRR1

SVI MI ZNAMO KO SI TI,ONOMAD SI IMAO PROBLEM SA NEKIM TACKAMA BESE....

Slaninar

Citat: lvl1 poslato 29 April, 2015, 01:12
Mene iskreno smara kad ovde neko nesto prodaje,kao "prijateljski" a odes u radnju i kupis ko gospodin covek po istoj ceni. Ako vec prodajes moras da znas kako se karakterise polovna roba,sta mene briga sto neko kaze kao novo,nosio(koristio) jednom,polovno je polovno. Po meni na forumu trebaju da budu stvari povoljnije i pristupacnije(da bude obostrana korist ako moze) ako ih vec prodajes ovde,imas kupujem prodajem i ebay pa teraj(vec sam pisao na drugom postu slicno bas me smara prica  [ljutko] [ljutko]) .

Ne mora biti jeftinije na forumu. Meni je su¹tina foruma ¹to se dosta ljudi poznaje, pa si sa te strane malo sigurniji... mada ovom prevarantu ne bih orah iz ruke uzeo!

PREVARANT:
http://www.motomanijaci.com/index.php?action=profile
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

friziderdzija


Bori¹a

zato sto niko nema dobra iskustva u trgovini sa tim clanom eto

ranko

Ljudi ovo jeste forum, ali valjda smo i neki prijatelji, a prijatelj nece da zajebe prijatelja...

glupo je da zajebes prijatelja...

i kako se to drugacije zove nego : PREVARANT ...