Glavni meni

Yamaha R1 2008

Započeo Srkut87, 03 Septembar, 2014, 17:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Srkut87

Motor koji je poznat na forumu, druga prilika za one sto su ga zeleli zimus u svojoj garazi :)
http://www.polovniautomobili.com/oglas4904022/yamaha_r1/

Kupljen na forumu od UFF-a od tad presao nesto vise od 6k lepih km, za to vreme uradio dva puta servis, svecice, registrovao i preneo na sebe.
Motor u odlicnom stanju kao sto je bio.
Za MM popust kao i uvek :)

0628800579 Srdjan

Kanarinac

Ozbiljna zarada ce biti u pitanju,a?

Srkut87

Koja zarada kad sam ulozio preko 700e.
Za forum cena 6000e

freepartyman

Motor prelep, sa odlicnom opremom.. Kako sam ti zavideo kad si ga uzeo od Uff-a ..Srecno sa prodajom ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kanarinac

U sta si ulozio 700 evra? Registracija, prenos i servis nisu ulaganje

Hurricane

..i ja sam u moj ulo¾io pola te Yamahe a ne vredi ni da ga poklonim...

Lazic


Srkut87

Ulaganje-trosak, nazovi kako hoces...
To sto ti ne registrujes motor nije nista od toga..
Nisi mi jasan sta je tebe pogodilo u tome sto sam naveo i o kakvoj zaradi pricas?
Da sam hteo da zaradim stavio bih ga jos zimus na prodaju, ne bih ga registrovao pre 10 dana vec samo odjavio i prodavao neregistrovan motor kao ti, i tako ostavio 500e u dzepu.
Isto tako ne bih sipao 300V dva puta sa ciljem da zaradim nego verovatno ne bi ni menjao ulje i poskidao bih opremu i stavio sve fabricko na motor.
Kazi mi Kanarinac, jel se ne sme na forumu prodavati motor ako si ga kupio na istom?
Da li moj motor ne vredi tih 6000€ ?

Jefta

Nije da ne vredi, nego je slicna cena kao za njegov a litra...

borkos

Lep je motor,nema sta...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

dzimika

moze na 2 rate kao gume? :P

clutch&brake

Jeste da je kanarinac do jaja momak... bez price... ali oko kupujem-prodajem sa njim se ne vredi raspravljati...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

con3

Cekaj bre kakve veze ima koliko ga je platio pa svi znamo da je uff u gorelo za drogu .

Kanarinac

Citat: Srkut87 poslato 03 Septembar, 2014, 20:10
Ulaganje-trosak, nazovi kako hoces...
To sto ti ne registrujes motor nije nista od toga..
Nisi mi jasan sta je tebe pogodilo u tome sto sam naveo i o kakvoj zaradi pricas?
Da sam hteo da zaradim stavio bih ga jos zimus na prodaju, ne bih ga registrovao pre 10 dana vec samo odjavio i prodavao neregistrovan motor kao ti, i tako ostavio 500e u dzepu.
Isto tako ne bih sipao 300V dva puta sa ciljem da zaradim nego verovatno ne bi ni menjao ulje i poskidao bih opremu i stavio sve fabricko na motor.
Kazi mi Kanarinac, jel se ne sme na forumu prodavati motor ako si ga kupio na istom?
Da li moj motor ne vredi tih 6000€ ?

Ja sam samo napisao da je do jaja zarada u pitanju, ti si poceo da se branis i pomenuo ulaganje od 700 evra, pa me zanimalo u sta si ulozio tolike pare jer kad sam gledao motor bio je do jaja. Opet ne znam sto mi spominjes ulje? Reg za moj motor je 21000 din, to mu dodje nekih 170,180 evra, nisam znao da je za litru registracija 500 evra? :o
Nisam ja rekao da ne vredi, naprotiv. Sam si se upecao...

@Jefta

Sta ti to znaci? Sta kao namerno ga drkam jer prodaje r motor kao ja?

UFF

Citat: con3 poslato 03 Septembar, 2014, 23:56
Cekaj bre kakve veze ima koliko ga je platio pa svi znamo da je uff u gorelo za drogu .

ne pijem vise drogu prodao sam jefitno jer mi je trebalo  da kupim njivu na kojoj cu sad da pravim rostilj za manijake :D

jbg deca sa sela prodaju njive da kupe R1 a ja obrnuto, nije ni cudo kad se duzim sa naopakim imenjakom

mkt


Hohštapler

...i opet mi o istom...
KO hoæe da raspravlja o CENI nekog motora, pareud¾ep (jedna reè) i nek ode da prièa sa gazdom.
Svako ima pravo da tra¾i ¹ta hoæe - ¹ta æe da dobije to je stvar dogovora.
Pre svega mislim da je neumesno komentarisati neèiju cenu javno.
Ako zna¹ ne¹to o motoru, pohvale, prednosti, mane, probleme - napi¹e¹, to podr¾avam, ali kolko neko tra¾i za motor je njegova stvar.
Aj uzdravlje.
[cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jefta

Citat: Kanarinac poslato 04 Septembar, 2014, 01:33
@Jefta

Sta ti to znaci? Sta kao namerno ga drkam jer prodaje r motor kao ja?
Ne kazem da ga namerno drkas, samo konstatujem...

Kanarinac

Da, verovatno samo konstatujes...


Andreja

Pa ¹ta i da je do jaja zarada u pitanju, ¹ta to tebe dotièe? Da si platio GSXR-a ispod svake cene, vozio ga par meseci i re¹io da ga proda¹, ne bi stavio full cenu? Izodvaljivao si se u ovoj temi najstra¹nije.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D