Glavni meni

Yamaha R1 2008

Započeo Srkut87, 03 Septembar, 2014, 17:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

con3

Citat: castor poslato 05 Septembar, 2014, 20:07
To se podrazumijeva, ali oèigledno da niko ne dolazi da kupi po ovoj cijeni.

Ja sam moj FZ6 cijenio 4100-4150 kad sam ga oglasio. Do¹ao deèko i rekao imam 3850. Ja razmislio i dao ga za te novce. Mo¾da sam se zajebao, ali sam dobio ke¹ na ruke. On je poslije mjesec-dva poku¹ao da proda motor za 4500, pa ga malo neko pokarao (nisam ja) - pokupio ga Punto na punoj… Ja kupio Zeku i vjeruj mi da ne ¾alim sekunde ¹to je FZ6 oti¹ao praktièno ispod cijene. Mogao sam i ja da dr¾im cijenu i da ga ne dam bez gore navedene cifre, ali bi bio u situaciji kao ¹to si ti sada - nit' ko zove, nit' ko dolazi.

Moje razmi¹ljanje je bilo - jebe¹ par stotina jura, to æe da se zaradi. Tako je i bilo…

Ajd', pa lagano… ;)


EDIT: Dodato ovo boldovano crveno radi konteksta na koji nisam u potpunosti obratio pa¾nju...
Zabolela me glava dok sam ovo citao :)

castor

It's the ride that matters, not the bike…

con3

Citat: castor poslato 06 Septembar, 2014, 00:13
©'o to?
Pa ubedjuje te kako ti motor nevredi 2 sata i kako mu nevalja ovo ono a posle se pojavi na oglasu po vecoj ceni sve u ekstra stanju :)

castor

Nije on mene ni¹ta ubjeðivao. Nit' je kudio motor, niti je ¹ta prigovarao, ni¹ta. Rekao deèko da ima 3850 i to je to. Niko mene nije tjerao da mu dam motor za te novce. Mogao sam ja da ka¾em mo¾e za 4k i to je to - svak' na svoju stranu.

To ¹to je on poku¹ao da ispadne pacer, to je njegov problem…

Ja za motor ni¹ta slagao nisam, i¹ao je sa njime u Grèku na more, javio se, prezadovoljan sa motorom i svime, ali jbga. Pohlepa je èudo.
It's the ride that matters, not the bike…

Kanarinac

Jebe ovde lud zbunjenog ja da vam kazem :D

gixxer

Ova tema stalno na vrhu [cheers],daj da sadasnji ili bivsi vlasnik kaze kakvo poreklo ima motor,kupljen ovde,kod kog zastupnika,uvezen,kada ko ga je uvezao.odakle,dokumentacija o tome itd,mislim da je to veoma bitna stavka kod kupovine motora u Srbistanu

TEEfqd

Citat: VR 46 poslato 05 Septembar, 2014, 21:44
Citat: Kanarinac poslato 05 Septembar, 2014, 20:22
Zovu mene, dolazilo par ljudi, ali bi da probaju motor,a novac ne pokazuju.  A to bas i ne volim. Ako si dosao da kupis motor pokazi kes pa da pricamo, jbg naucio sam na tudjim greskama
Ja mislim da je realno da buduci kupac proba motor,naravno kazes mu prvo da u slucaju nekog kvara ili loma on snosi troskove,ako je vec dosao da pogleda motor realno je da ima pare... [neampojma]
Jeste realno da buduci kupac proba motor. Da pare koliko vredi motor, sedne na njega i provoza. U slucaju pada radi se prevod i gotovo.
Bog sam zna koliko automobila i motora je ukradeno kad dodje kupac da `proba`.
Ako mu se svidja motor i hoce da ga kupi, idete zajedno u banku prvo i uplatis te iste pare na svoj racun. Da se obezbedis od laznih novcanica.
Ima i toga...

gmum44

Meni ovde nista nije jasno!Da li ce biti zarade ili ne???
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

¾arko1983

Tesko a isto tako tesko da ce Kanarinac prodati "oderotinu" za 5800 :)

ЯЭВОЛУТИОН

ima jedno pravilo....koje vazi uza vecinu ljudi....postoje izuzetci rodjeni pod sretnom zvezdom....."ko motor kupi jeftino, jeftino ce ga i prodati, ko motor plati skupo, skupo ce ga i prodati"

p.s.
Kanarinca vadi ako ga neko pokupi pa naplati stetu....za dalje informacije pitati njanju.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

vandal

#50
Bitno da revolution sve zna.....i da je uvek najpametniji....ovako je ok lik i majstor....ali sto voli da pametuje to je strasno...a posebno da deli savete u vezi prodaje....a on sta god je prodavao to je bilo papreno....slazem se da je i kanarinac zaguljen sto se toga tice,motor je kupovao jedno 2 god,tako da ce sad prodaja trajati bar 4 god...

TEEfqd

#51
Citat: vandal poslato 07 Septembar, 2014, 15:34
Bitno da revolution sve zna.....i da je uvek najpametniji....ovako je ok lik i majstor....ali sto voli da pametuje to je strasno...a posebno da deli savete u vezi prodaje....a on sta god je prodavao to je bilo papreno....slazem se da je i kanarinac zaguljen sto se toga tice,motor je kupovao jedno 2 god,tako da ce sad prodaja trajati bar 4 god...
Ako je revolucija delio savete u vezi prodaje a prodavao sam prodavao skupo onda sigurno moze nesto da se nauci od njega.
Sto se tice kanarinca i on je veoma pametan ispao. Ne kupuje se nesto za preko pet hiljada eura svaki dan, decko je sagledao
sve opcije i odlucio. Pogledaj samo temu `sta raditi sa prevarantom` pa ces videti kako prodju oni koji kupuju na brzinu.
Losa ti je kritika.

Jos jedna stvar. Zasto mislis da ce trajati prodaja 4 godine ako kanarinac ceni svoj motor 5800 (sto je potpuno realno za nase oglase)?
Idi kod Kanarinca sa 5600 eura u rukama, mislis da ti ga nece prodati?

Ne znam gde ti zivis ali
https://www.youtube.com/watch?v=74n8mf3FPlM
Pojma ti nemas

vandal

#52
Citat: redshadow poslato 07 Septembar, 2014, 17:03
Citat: vandal poslato 07 Septembar, 2014, 15:34
Bitno da revolution sve zna.....i da je uvek najpametniji....ovako je ok lik i majstor....ali sto voli da pametuje to je strasno...a posebno da deli savete u vezi prodaje....a on sta god je prodavao to je bilo papreno....slazem se da je i kanarinac zaguljen sto se toga tice,motor je kupovao jedno 2 god,tako da ce sad prodaja trajati bar 4 god...
Ako je revolucija delio savete u vezi prodaje a prodavao sam prodavao skupo onda sigurno moze nesto da se nauci od njega.
Sto se tice kanarinca i on je veoma pametan ispao. Ne kupuje se nesto za preko pet hiljada eura svaki dan, decko je sagledao
sve opcije i odlucio. Pogledaj samo temu `sta raditi sa prevarantom` pa ces videti kako prodju oni koji kupuju na brzinu.
Losa ti je kritika.

Jos jedna stvar. Zasto mislis da ce trajati prodaja 4 godine ako kanarinac ceni svoj motor 5800 (sto je potpuno realno za nase oglase)?
Idi kod Kanarinca sa 5600 eura u rukama, mislis da ti ga nece prodati?

Ne znam gde ti zivis ali
https://www.youtube.com/watch?v=74n8mf3FPlM
Pojma ti nemas

Ti imas pojma sacuvaj boze....................kanarinac je kupovao motor kao da ce da ga vozi narednih 20 godina......a nisam siguran da li ga je vozio celih godinu dana.....ima ljudi koji su manje birali zenu nego kanarinac motor....a birao je kao da je najveci ekspert za motore na balkanu pa da zna sta da gleda....kladim se da se taj pregled uglavnom zasnivao na stanje okopa gde koji ima koju tacku ili ogregotinu ili koja je kolor sema....a garant su mogli da mu zavale neku lesinu od agregata....

TEEfqd

Naravno da imam pojma. Kupovao je motor za preko pet hiljada eura, takva kupovina se ne pravi u dva dana.
To koliko ga je vozio opet sta tebe da izvines boli kurac, ocigledno je odabrao odlican motor, cim ga je odrzao u gotovo istom stanju i
prodaje ga za slicnu cenu.
Koliko prosecnom gradjaninu srbije treba vremena da zaradi pet ipo hiljada eura?
Ti ako mislis da je pametno bacati pare ti bacaj i vozi tomosa i dalje.

losmi

Prosecan gradjanin ne vozi motor od 5k :)

Kanarinac

Jeli, a ko je ovaj vandal? Vidim zna moje poznavanje mehanike i sta da gledam na motoru :D Ali niko ne zna ko je i odakle je?

@Losmi
Ko radi, moze i da zaradi ;)

Ivan1979

Citat: Kanarinac poslato 08 Septembar, 2014, 14:45
Jeli, a ko je ovaj vandal? Vidim zna moje poznavanje mehanike i sta da gledam na motoru :D Ali niko ne zna ko je i odakle je?



Pa brzo cita covek, za dva meseca ispratio tri godine foruma  ;D

con3

Citat: Kanarinac poslato 08 Septembar, 2014, 14:45
Jeli, a ko je ovaj vandal? Vidim zna moje poznavanje mehanike i sta da gledam na motoru :D Ali niko ne zna ko je i odakle je?

@Losmi
Ko radi, moze i da zaradi ;)
Mohikanac

Kanarinac

Aaa znaci dobio ban, pa se vratio da drka...

*zeka*

Pitaj Brrku sigurno zna ko je.