Glavni meni

Yamaha R1 2008

Započeo Srkut87, 03 Septembar, 2014, 17:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: vandal poslato 07 Septembar, 2014, 15:34
Bitno da revolution sve zna.....i da je uvek najpametniji....ovako je ok lik i majstor....ali sto voli da pametuje to je strasno...a posebno da deli savete u vezi prodaje....a on sta god je prodavao to je bilo papreno....slazem se da je i kanarinac zaguljen sto se toga tice,motor je kupovao jedno 2 god,tako da ce sad prodaja trajati bar 4 god...
sa prve tri konstaticije bih se slozio...sa trecom delimicno....a bolje da delim savete oko prodaje nego oko kupovine....konstatacija da je sve sto prodajem papreno ne stoji...pa nisam ja mirzaan.....a kanarinac je kupio i prodaje izuzetan primerak vidikovackog picolovca.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

perlx

Kome su se od stajanja oklembesile gume, treba ih dodati na troskovnik. :P

Hohštapler

Citat: redshadow poslato 06 Septembar, 2014, 20:21
Jeste realno da buduci kupac proba motor. Da pare koliko vredi motor, sedne na njega i provoza. U slucaju pada radi se prevod i gotovo.
Bog sam zna koliko automobila i motora je ukradeno kad dodje kupac da `proba`.
Ako mu se svidja motor i hoce da ga kupi, idete zajedno u banku prvo i uplatis te iste pare na svoj racun. Da se obezbedis od laznih novcanica.
Ima i toga...

Upravo. Kad doðe sa lovom, stavi pare na sto, dobije i kljuèeve da ode da proba.
Do tad - gledaj sine oèi su za gledanje.
Ne jedan hiljade motora slupano pri probanju, a veæ sam pisao ovde da znam jednog deèka iz ZRa koji se oprostio sa motorom kad je lik do¹ao da ga "proba" stojadinom koji je bio kraden.
I
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Srkut87


Kengur

Kanarinac, jevtoooooo, revooooo :)




A da, inace, bas lep motor :)

Srkut87


jocale

Jedini r1 koji bih hteo da posedujem, jos ova kombinacija ubija! Prelep
Samo polako i pun gas

UFF

taj sto ti je prodao motor stvarno ima ukusa i zna sta valja   [zvizdi]

Srkut87

Taj sto mi je prodao motor samo da zna da ide 299 :)

Srkut87


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Srkut87

Verovatno ce se Rizoma prodavati odvojeno posto imam potencijalnog kupca koji zeli motori bez Rizome...

Srkut87

Ostaje na motoru sve kako je i bilo... Za forum cena 5200€
Registrovan do 21.08, gume, lanac lancanici dobri.
Od ulaganja ima akumulator i prednje plocice.

freepartyman

Cena prava zimska ;) Ovo ako ne ode do proleca stvarno smo u  k*rcu...
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Srkut87

Ako ne ode, ostace meni da se vozim a ostace mi i jos parica u dzepu koje sam hteo da dodam za noviji R1 :)
Tako da mi se vise isplati da se ne proda, ali hir je hir :)

freepartyman

 Zasto zelis noviju da kupis?, pretpostavljam zbog agregata. Meni lepsa ta sto je prodajes od nove.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF


Srkut87

Otisao juce, moze lock..